ČISTENIE

Bola u mňa klientka po návšteve akejsi liečiteľky ktorá jej kázala očistiť si svoj byt od „démonov“ a to tak, že bude dávať soľ pod postel, a páliť bielu šalviu a má vyhodiť zopár vecí ktoré určila z bytu do koša von, lebo vraj obsahujú tú zlú energiu.

Nič nemám proti tomu či budete pravidelne behať po svojom byte s kýblom soli, vysýpať ho a následne ho zberať a celý tento proces opakovať do nekonečna. Ale jedno viem isto. Toto rozhodne nerieši príčinu. Toto nenahrádza prácu na sebe. Týmto len bojujete s vetrom. Proti niekomu – niečomu. A tým zostávate na vibračnej frekvencii tejto negatívnej energie.

Preto prosím vás! Položte ten kýbel so soľou a prijmite zodpovednosť za svoj život, za situácie, za svoje pocity, za svoje myšlienky.

Nazrite do seba, napríklad v tichej meditácii – a skúste pozorovať svoje myšlienky, pocity, emócie. Stretnete tam niečo, čo je príčinou tejto vašej situácie. Stretnete tam váš STRACH.

Tento strach nechce nič iné, len byť zvedomený a vami prijatý. Preto uvedomte si ho a prijmite ho cez srdce. Jeho energia sa tým zmení a vy sa dostanete do rovnováhy.

Zamerajte sa na život, na krásne tvorenie budúcnosti, na dobro, na lásku, na vďačnosť. Tam potom bude tiecť aj vaša energia.

Potom už nebudete priťahovať tých „démonov“ (ako to nazýva skupina ľudí ktorá rada robí BU BU BU) pred ktorými sa budete musieť chrániť. Démonmi nenazývajú nič iné než strach. Energiu strachu.

Preto pracujte na sebe. Lebo keď otvoríš srdce a dostaneš sa do stavu plne vedomej prítomnosti, spoznáš kto si a aké máš možnosti tvorenia.

…. a potom UŽ NEBUDEŠ POTREBOVAŤ kýbel soli.

Eva Ďurišová
www.kvantovetvorenie.sk

Eva Ďurišová
Píšem o silných zážitkoch, ktoré sa dotknú mojej duše, o všetkom, čo môže ľudí inšpirovať, potešiť. Uvádzam niektoré vnemy z kurzov či po nich, odpovede na vaše otázky, témy, ktoré sa dotýkajú hĺbky nášho srdca.