Blog

ČISTENIE

Bola u mňa klientka po návšteve od nejakej pani  liečiteľky ktorá jej kázala očistiť si svoj byt od „démonov“ a to tak, že bude dávať soľ pod postel, a páliť bielu šalviu a má vyhodiť zopár vecí ktoré určila z bytu do koša von, lebo vraj obsahujú tú zlú energiu.

Komu tento rituálny spôsob čistenia s použitím soli či iných prísad vyhovuje môže ho používať, vysýpať soľ, následne ju zberať a celý tento proces opakovať do nekonečna. Ale toto nenahrádza prácu na sebe. Bojujete s “démonmi” a tým sa dostávate na ich vibračnú frekvenciu. S čím bojujeme, to narastá. Ale to, čo skutočne môže pomôcť nastálo je rozhodnúť sa vyliečiť príčinu. Príčinu toho, prečo je v byte či dome “zlá energia”.

Tu je na mieste rozhodnúť sa prijať zodpovednosť za svoj život, za situácie, za svoje pocity, za svoje myšlienky.

Nazrite do seba, napríklad v tichej meditácii – a skúste pozorovať svoje myšlienky, pocity, emócie. Stretnete tam niečo, čo je príčinou tejto vašej situácie. Stretnete tam váš STRACH.

Tento strach nechce nič iné, len byť zvedomený a vami prijatý. Preto uvedomte si ho a prijmite ho cez srdce. Jeho energia sa tým zmení a vy sa dostanete do rovnováhy.

Zamerajte sa na život, na krásne tvorenie budúcnosti, na dobro, na lásku, na vďačnosť. Tam potom bude tiecť aj vaša energia.

Potom už nebudete priťahovať tých „démonov“ (ako to nazýva skupina ľudí ktorá rada robí BU BU BU) pred ktorými sa budete musieť chrániť. Démonmi nenazývajú nič iné než strach. Energiu strachu.

Preto pracujte na sebe. Lebo keď otvoríš srdce a dostaneš sa do stavu plne vedomej prítomnosti, spoznáš kto si a aké máš možnosti tvorenia.

…. a potom UŽ MOŽNO  NEBUDEŠ POTREBOVAŤ kýbel soli.

Eva Ďurišová

Pridaj komentár