Kurzy KVET

Zážitkové kurzy KVET® s Evou Ďurišovou

Pychosomatika a spiritualita – 16:9 na web
1 - ročná škola Psychosomatiky a spirituality metódou KVET®

Brány školy Psychosomatiky a spirituality sú otvorené pre tých, ktorí túžia po poznaní svojej hĺbky a chcú tvoriť svoj život vedome cez otvorené srdce.

Ponúka priestor hlbokého ponorenia, liečenia spomienok minulosti, prepustenia podvedomých programov ktoré im bránia svoje srdce naplno otvoriť a žiť plnohodnotný zmysluplný život.

Liečenie prebieha pomocou láskavej a hlbokej techniky KVET.

A aký je rozdiel medzi 1-ročnou školou a jednotlivými kurzami KVET? Žiaden. Jednotlivé kurzy KVET 1 až KVET 6 sú teraz sústredené pod spoločným názvom: 1-ročná škola Psychosomatiky a spirituality a treba ich absolvovať POSTUPNE jeden level za druhým, nie je možné ich preskakovať.

Ohľadom termínov kliknite prosím na políčko: viac informácií, termíny a prihláška

Kvet 1 Vedomé tvorenie života-cover

KURZ KVET 1- Vedomé tvorenie života

Pre každého, kto je pripravený prijať zodpovednosť za svoj život, pre každého kto  túži žiť plnohodnotný, zmysluplný život. Netreba mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

KVET 1 je zážitkový transformačný kurz, ktorý sa dotkne VÁŠHO SRDCA.  Kurz je plný praktických cvičení. Rozvíja v každej bytosti schopnosť tvoriť si realitu VEDOME. Prebudí vo Vás tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia a pokoja. Jemným a láskavým spôsobom otvorí srdce, spustí proces harmonizácie, v ktorom sa telo zbavuje napätia a stresu  dostáva sa do stavu bez myšlienok. Prebieha samoliečenie tela, duše, vzťahov, situácií, blokov. Veľakrát dochádza k spontánnym uzdraveniam. Dostanete nástroj, ktorým budete môcť tvoriť a meniť svoj život k lepšiemu. 

Ohľadom termínov kliknite prosím na políčko: viac informácií, termíny a prihláška

Kurz KVET 2 – Transformácia strachov a podvedomých programov-cover

KURZ KVET 2 - Transformácia strachov a podvedomých programov

LEN pre absolventov kurzu KVET 1.

2-dňový hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu emócií, pocitov, na liečenie vzťahu s matkou a otcom. Predstavím vám veľmi účinnú TECHNIKU,  pomocou ktorej odhalíme najhlbšie programy uložené v detskej duši, deštrukčné vzory, ktoré si nesieme so sebou počas života. Tieto sa vyplavia z podvedomia do vedomia a tu ich transformujeme tak, aby sme skutočne z hĺbky srdca mohli odpustiť.

KVET 3 Čistenie podvedomia - transformačný pobytový kurz

Kurz KVET 3 - Čistenie podvedomia

LEN pre absolventov kurzu KVET 2.

Na 3-dňovom pobytovom transformačnom kurze v prírode sa naučíte metódu, ktorá  vám pomôže pracovať s výzvami, s ktorými sa stretávate vo svojom živote. Pracujeme na čistení podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Liečime vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. Akonáhle sa oslobodíte od okov minulosti, uvidíte možnosti, ktoré ste dovtedy nikdy nevideli. 

KVET 4 – Zamiluj sa do života-cover

seminár KVET 4 - ZAMILUJ SA DO ŽIVOTA

7-dňový hlboko liečivý transformačno-meditačný pobytový seminár v prírode, kde nájdeš spojenie so sebou, s prírodou, so svetom.

Kurz je určený pre absolventov kurzu KVET 3

Seminár je pokročilejší, 7 dní ponorený v prítomnosti môže byť pre niekoho náročné. Umožňuje vykročiť z komfortnej zóny,  preto je určeným tým, ktorí sa na to cítia. Kurz je silne očistný, transformačný. Je pre psychicky zdravých ľudí.  

KVET 5 Psychosomatika a spiritualita I-cover

Pokročilý kurz KVET 5 - PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA I.

5-dňový kurz v nádhernej prírode ponúka nielen autorský výcvik so psychosomatickým prístupom, ale aj silné zážitkové transformačné procesy a ceremónie, ktoré umožňujú meniť svoj život do jeho radostného a plnohodnotného prežívania. 

Je to pokračujúci kurz určený absolventom štyroch predchádzajúcich stupňov: KVET 1, KVET 2, KVET 3 a KVET 4.

KVET 6 Psychosomatika a spiritualita II-cover

Pokročilý kurz KVET 6 -PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA II.

5-dňový pokročilý kurz KVET 6 Psychosomatika a spiritualita II. 

Je určený absolventom KVET 1, KVET 2, KVET 3, KVET 4, KVET 5.

zatiaľ sa neplánuje živá prednáška. Odporúčam vám pozrieť video prednášku Vnútorná sila, vzťahy a psychosomatika. Nájdete ju zdarma na hornej lište pod Video kurzami

Téma: SILA PRIJAŤ AJ NEPRÍJEMNÉ STRÁNKY ŽIVOTA
od 18:00 do 19:30 h,        cena: 7 €