Vaše výsledky

Show allKvet1Kvet2Kvet3Zamiluj sa do životaPsychosomatika a spiritualita

Moja duša jasá

„Po včerajšom kurze moja duša jasá...Cestou domov som mala v očiach slzy radosti a vďačnosti. A úžasný pocit ľahkosti.

Verím, že sa mi pomocou týchto skvelých techník podarí ísť hlbšie a hlbšie a transformovať to negatívne,

Teším sa na túto prácu na sebe.

Si úžasná Evka, a kurzy sú super.

Zo srdca ďakujem. Aj asistentkám,sú šikovné.

S láskou Terez.“

Začala som vidieť myšlienky a spomienky ľudí

„Ahoj Evička, verím, že sa čoskoro stretneme na dvojke, mám Ti toľko toho čo povedať, koľkým ľuďom sa mi s kvantovkou podarilo pomôcť (tak, ako som si želala) a dokonca to, že som videla na kurze pri kvantovaní na druhý deň aj myšlienky a spomienky kvantovaného, sa mi deje už pri každom, kto potrebuje a chce pomôcť. Vidím ich spomienky a životné situácie, ktoré viedli a boli príčinou daného ochorenia alebo problému. Je to úžasné. Ďakujem.

Veronika"

Bol to absolútny zážitok

„Bol to absolútny ZÁŽITOK a som najviac vďačná, že som sa mohla zúčastniť a že Eva Ďurišová takýto úžasný event pripravila a odovzdala nám nezaplatiteľné info a energiu!

Petra.“  po seminári Zamiluj sa do života

Hlboký neopísateľný zážitok

„Evka, kurz vo mne zanechal hlboký neopísateľný  zážitok....

Ľudí ako si ty, som zatiaľ videl len v telke a neveril som, že existujú.

Miroslav.“

Taký pokoj čo mám na duši som ešte necítil nikdy

„Ahoj Evička. Cítim potrebu Ti napísať. Krátko, ale musím. 

Uplynulý víkend ešte stále zrejme doznieva ba ešte krajšie to napíšem dnes sa cítim tak ako nikdy! Taký pokoj čo mám na duši som ešte necítil nikdy doposiaľ!Aj mi slzy stekajú po tvári občas trosku a vôbec neriešim kto ma vidí.

Som v práci dokážem pracovať a ešte aj s úsmevom a s ľahkosťou ako nikdy .

Aj vďaka Tebe. 

Toľko som Ti chcel napísať. 

Ďakujem za všetko. Teším sa na ďalšie písanie ale samozrejme aj na ďalšie kurzy Kvet 3 a ďalej. 

Prajem Ti krásny láskyplný deň.

Peter“

 

Vyliečenie kolena, pred termínom operácie

„Ahoj Evka. Z úprimného srdca Ti chcem poďakovať za tento zázrak ktorí sa mi stal na Tvojom kurze. Cítim sa výborne a dnes som dospel k rozhodnutiu že nepotrebujem tú operáciu kolena.

V decembri som totiž objednaný na operáciu kolena, na tento termín som čakal od marca. Mali mi operovať koleno a dávať titanovú protézu.

Dnes som po niekoľkých rokoch drepoval,  chodím ako dvadsať ročný! Som stále dobre naladený a šťastný ale hlavne bez tých ukrutných bolestí! Pavol. “ účastník kurzu KVET 1 v Martine 16. – 17. 11. 2019.

Splnený cieľ do bodky

„Ahoj Evka dakujem za moznost stravit s rebou a manzelom krasne 2 dni plne smiechu, oddychu, mnozstva informacii a praxe. Samozrejme som velmi vdacna aj za vsetkych kolegov ci novo spriatelenych kamaratov.

Co sa tyka mna ja som sa seba pysna ze co som si dala za ciel na 1 kurze splnila som do bodky. No este mame na com popracovat a verim ze s tvojou pomocou  tu moju minulost a tie cierne mraciky co ma este trosku trapia premenime uz len na krasny slnecny zivot. 

Co sa tyka tvojich rad tak vecerna technika 2 bodov je ako sa vravi u nas ,, EŇO ŇUŇO " ani neviem ako pri nej sladko a tvrdo ako medved zaspim.

Takze dakujem este raz pracujem na sebe a vidime 2-ke.

Barca.“

Najkrajší kurz v mojom živote

„Ďakujem za najkrajší kurz v mojom živote. Zažila som veľa krásneho. Konečne viem ako tvoriť svoj život. Vždy som vedela, že existuje niečo viac okolo nás. Túžila som vedieť kvantovať. Splnil sa mi sen. Ďakujem Evka za otvorenie srdca a za nádherný víkend. Teším sa opäť na ďalšie stretnutie. Denisa.“

Alergia na slnko zmizla + zbavila som sa strachu z mačiek

„Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za krásne obdobie ktoré som s Tebou aj Tiborkom zažila. Na Kvet 1 som sa prihlásila z dôvodu mojej alergie na slnko a strachu z mačiek. Tvoj láskavý prístup mi dal toľko istoty ,že  tieto dve moje niekoľko ročné trápenia spolu zvládneme a ja som dôverovala procesu a výsledok prišiel.Konečne po dlhých rokoch mohla ísť s rodinou aj na dovolenku k moru a bola som v poriadku.Strach ktorý som mala z mačiek je preč vďaka tomu ,že som pochopila ako Ty hovoríš ,že si ten môj strach mám prijať a konať.Som vďačná vesmíru za to ,že mi do mojej cesty životom poslal Teba ako učiteľa otvorila si mi srdiečko a vďaka tomu žijem život podľa vlastných predstáv v láske , pokore a vďačnosti .Na kurze som povedala že sa mi  páči na Tebe to s akou láskou a úctou k nám všetkým pristupuješ. Je to v dnešnej dobe vzácnosť ktorú si na Tebe veľmi vážim. Evička vďaka Tebe sa môj život posunul úplne iným smerom. Som vďačná vesmíru aj za to ,že som mohla stretnúť tak úžasných ľudí , ktorý sa na rovnakej vlne ako ja. Evička premýšľala som  nad kurzom v januári rozhodla som sa však že nepôjdem chcela by som si dať dostatok času na spracovanie všetkého čo mi beží hlavou aby som potom urobila to správne rozhodnutie kam sa chcem po tomto všetkom krásnom a hlbokom  v živote uberať. Evička veľmi pekne ešte raz ďakujem za všetko Tebe aj Tiborkovi❤ S pozdravom. Eva Ž.“ 

Po 8 rokoch ma prestali bolieť kríže

„Ahoj Evka,  ďakujem veľmi za víkend strávený s takými krásnymi ľuďmi. Chvála Bohu za Teba a za ľudí ako si Ty a vďaka Bohu za to, že mi dochádzajú do cesty. Technika „cestovania v čase“ bola úžasná, užívam si pohybu bez bolestí krížov. Keď som došla domov, s takou ľahkosťou som povysávala celé prízemie, normálne som si to užívala. Cítim sa ako znovuzrodená. Vďaka Evka za všetko, čo si nám odovzdala, budem na sebe a so sebou pracovať. Ukázala si nám, že to ide krásne, ľahko a hlavne - s láskou. Ľubka"

MENU