Vaše výsledky

Vaše výsledky

Show allKvet3Zamiluj sa do životaPsychosomatika a spiritualitaKvet1Kvet2

Zmizla hrča strachu spod žalúdka

"...Vždy keď kvantujem spomeniem si na teba a na kurz v ZV a zalieva má krásne teplo a pokoj.
A ešte jedna dôležitá vec. Po kurze pri kvantovaní mi úplne zmizla hrča strachu spod žalúdka. Teraz je úplne preč a cítim sa ľahšia a odvážnejšia. Janka"

Prestala som popíjať.

„Na kurze som to nespomenula, ale posledných 5 rokov som dosť popíjala, v podstate každý večer. Keď som si alkohol nedala, mala som depky, stavy úzkosti a nemohla som zaspať. Moji rodičia sú alkoholici, moje detstvo bol ozajstný horor.

Po kurze už tú potrebu nemám. Prestala som popíjať. Cítim sa veľmi dobre. Za toto ďakujem každý deň! Kvantujem každý deň, ráno cca 10 minút a večer aj 40 minút. Stále cítim kľud a pokoj. Teším sa celé dni ako si večer sadnem a budem meditovať. Obe moje mačky čakajú tiež a hneď si ku mne ľahnú a keď skončím, chcú pohladkať. To je moja nová droga.

Mávam dobrú náladu, dosť energie a vidím ľudí aj veci  inak. Vo sne som začala vidieť veci, ktoré sa následne stali skutočne. Každý deň cvičím. Na kurze som si zadala zámer: „Som disciplinovaná, vytrvalá a trpezlivá.

Ja som o svojom pití  nepovedala nikomu okrem teba a ani nepoviem. Veď aj tak je to už minulosť.“ účastníčka po kurze KVET 1 bez zverejnenia mena.

Trpela som nespavosťou. Teraz si spánok užívam. (online KVET1)

„Nevedela som čo od tohto kurzu očakávať, i keď priateľ už na tomto kurze online KVET 1 už bol. Opísal mi to v superlatívoch. Ale mala som vnútorný strach, či to zvládnem aj ja. Mám veľký problém so spánkom. Ja  spávam 2-3 hodiny. Zobudím sa v noci a už nemôžem zaspať.

Po 1 dni kurzu som bola veľmi kľudná. Zaspala som o 21:00 h a spala som do 09:00 h do rána. Fakt som sa extrémne dobre vyspala. Mala som oddýchnuté telo.

Následne celý týždeň som spala 10 hodín denne, spánok si užívam a posuniem si na neskôr aj prácu, len aby som sa vyspala.

Snažím sa kvantovať každé ráno i večer. Začali sa diať pekné veci. Som oveľa pokojnejšia, s kľudom a láskou pristupujem k sebe samej, dokonca som na seba v poslednom týždni počula len superlatívy ako: „Celá žiariš“ a pod. Bola to pre mňa veľmi pozitívna skúsenosť.

Kurz mi veľmi pomohol. Ďakujem. Elen.“

 

 

Zápal ďasien je preč (online KVET 1)

„V posledných dňoch som mala akútny, silný zápal ďasien, bolelo ma to a vyrušovalo. Večer po 1 dni kurzu som si myslela, že si budem musieť dať tabletku, aby som vôbec zaspala. A keď som si ľahla do postele som zistila, že veď  mňa to už nebolí! Tak som sa ďasien dotkla palcom a skúšala som, či je to naozaj tak. Bolo to tak! Nemusela som si dať vôbec tabletku.  Zápal je preč.

Ďakujem.

Až mi je ľúto, keď kurz skončil, konečne človek stretne ľudí, pri ktorých sa – aj keď ich stretne po prvý raz, cíti výborne. Martina.“ 

Dcéra mi povedala: “Mami si ako vymenená.” (online KVET 1)

"Už po prvom dni kurzu som cítila veľký kľud. Pred 19:00 h mi doniesol exmanžel dcéru. Aj k nemu som cítila taký pokoj. Celé to bolo také pokojné, kľudné.

Moja 11-ročná dcéra mi večer povedala: „Mami si ako vymenená. Čo s tebou na tom kurze porobili? Ide z teba dobro a láska“

Veľa sme sa postískali, dlho sme sa rozprávali. Cítila som obrovskú lásku a vďaku.

Mávam veľké bolesti chrbta a teraz ma nebolí a to brnenie v ňom mi úplne zmizlo. Katka po online kurze KVET 1.“

Kurz mi priniesol hĺbku napojenia na seba samu a Zdroj (online KVET 1)

"Ďakujem za skvelý zážitok,  bolo to niečo fantasticky skvelé. Hlboko oceňujem hodnotu tvojho kurzu, hlavne v drobných detailoch,  ktoré mnohým unikajú a v konečnom dôsledku  sú to tie najväčšie AHA momenty celého kurzu. Tvoj kurz je celistvý a úplný. Tvoja ľahkosť podania je úžasná. Ďakujem za tvoje dary, s ktorými sa delíš s nami. Mne kurz  priniesol celistvosť pochopenia, hĺbku napojenia na seba samú a Zdroj. Ďakujem. Mária."  - po online kurze 8.-9.1.2022.

Môj život získal inú hĺbku

"Chcem Ti vyjadriť veľkú vďaku za všetky chvíle, ktoré som s Tebou mala možnosť zažiť, za všetky zážitky, skúsenosti, vhľady, ktoré som vďaka Tebe mohla získať. Môj život získal inú hĺbku a s ňou ruka v ruke prišla oveľa väčšia harmónia, láska a pokora k životu. Vďaka Tebe žijem oveľa vedomejšie. VĎAKA  Anka."

Dlhotrvajúce problémy so spánkom zmizli-po online kurze KVET 1 a KVET 2

„Už po kurze Kvet 1 som prestala užívať sedatíva, ktoré mi naordinovali cca mesiac predtým. Dlhotrvajúce problémy so spánkom, ktoré som pripisovala všetkému možnému zmizli a ja teraz spím tak dobre, že nepočujem ani nášho psíka, keď sa pýta von, dokonca ani manžela, keď ráno odchádza do práce.
No a to najdôležitejšie - cítim, že sa upravuje môj vzťah so starším synom, pretože som spravila krok, ktorý on nečakal, ale zrejme si veľmi prial. Prišlo to tak samovoľne, až som bola aj ja prekvapená. Dokonca aj môj manžel, doteraz neuznávajúci žiadne terapie, ma podporuje, čo je znakom, že sa niečo dobré so mnou deje.
Ukázala si mi cestu, ako si urobiť život lepší. Ja chcem ďalej v tom pokračovať a preto si idem kúpiť video kurz „Zdravé telo a jeho Božská podstata“, aby som mohla pod Tvojím vedením hocikedy na tom pracovať. Mám toho ešte dosť...
Ďakujem Ti z celého srdca, som rada, že som Ťa spoznala a prajem Ti dobré zdravie a veľa šťastia. Janka“

Mám čistú pokožku, nič ma nepáli, nesvrbí.

“ V marci som mala covid a po ňom mi zostali následky – fľaky na koži po umytí. Po každom sprchovaní som mala takéto červené fľaky po tvári, hrudníku a tele (ukazuje fotku v mobile).  Svrbelo to, pálilo. Brala som na to tabletky, ale vôbec nepomáhali.

A dnes  ráno som sa osprchovala a ja mám čistú pokožku, aha pozrite!!! (ukazuje fotku v mobile s čistou pokožkou). A to som si večer zabudla dať tabletku! Dodáva so šťastím v očiach. Po dlhých mesiacoch sa môžem konečne normálne umyť. Ja mám čistú pokožku a nič ma nepáli, nesvrbí. To je neuveriteľné! Marcela. “

Vďačnosť voči bývalému manželovi

"Od posledného kurzu Kvet 1 vo Zvolene sa mi dejú "zvláštne veci" , ktoré vnímam, že sa dejú pre moje dobro. Nikdy by som si ani len v myšlienkach nepripustila, že raz budem pociťovať vďačnosť voči bývalému manželovi. Toto teplo a absolútny kľud, ktoré sa rozliali okolo môjho srdca, prišli úplne prirodzene a nečakane. Som veľmi vďačná za takéto precítenia. Gabriela."