Vaše výsledky

Show allKvet1Kvet2Kvet3Zamiluj sa do životaPsychosomatika a spiritualita

Tie najväčšie zmeny nie je vidieť. Tie sa udiali v mojom vnútri.

"V prvom rade chcem vyjadriť nesmiernu vďačnosť za Teba a za to, čo robíš. Môžem potvrdiť, že Tvoj kurz bol pre mňa transformačný a to som zatiaľ absolvovala len jeden.
 
Vďaka technike som pomohla dcérke s bolesťou krku, na ktorú sa mi sťažovala celý deň. Večer som sa jej opýtala, či jej smiem pomôcť a po mojom kvantovaní akoby zázrakom, bolesť prešla.
 
Druhej dcérke som takto pomohla s nohou, ktorá ju pobolievala už dlhšie.
 
Sebe som veľmi rýchlo zahojila ranu na palci pravej ruky, ktorú som mala už niekoľko mesiacov a stále dookola sa mi otvárala.
 
No najväčšie zmeny nie je vidieť, tie sa udiali v mojom vnútri. Nedá sa slovami opísať, čo sa zmenilo - na pohľad sa nezmenilo nič, v mojom vnútri sa zmenilo všetko.
 
Od kurzu som oveľa pokojnejšia a istejšia, cítim väčšiu radosť zo života (dokonca aj z upratovania 😁)... Každé ráno a večer sa teším na tú chvíľku, keď si sadnem a kvantujem. I počas dňa hocikedy sa ponorím do srdca a harmonizujem... Je to nádherné, napĺňa mi to srdce láskou.
 
Veľmi sa mi páči táto cesta a chcem pokračovať. Dana."

Zachránila si mi v podstate život – po online kurze KVET 2

"Ešte raz ďakujem za nástroj k lepšiemu životu. Dojmy sú neopísateľné. Na konci prvého dňa, pri transformácii hnevu mi do poľa vstúpil otec v konkrétnej situácii. Ostala som v šoku. Potom sa mi vynorila situácia s otcom keď som mala 16 rokov kedy zdrvený  po operácii mamy stojí predo mnou a hovorí mi: "Ja to nezvládam, musíš to zvládnuť ty!"  V tom
momente sa mi ukáže: " Vo všetkých životných ťažkých udalostiach SAMA." Veľmi som plakala. Muž pracuje roky mimo, musím zvládnuť vychovávať deti sama, pohreb otca, prerábka domu a každú jednu udalosť som mužovi
okomentovala slovami" Ako ma môžeš nechať  na všetko samú!!!! Nikdy mi nevedel odpovedať a dokonca sa ma aj pýtal v niektorých prípadoch. "Mám prísť?" Odpoveď je jasná, samozrejme že som povedala nie netreba, to zvládnem aj keď  som to nechcela zvládať sama. Teraz už viem prečo. Nerozumiem, prečo tieto pocity nemám bežne. Cítila som ich, iba keď sme vošli do podvedomia. Ako som  mohla otca tak vytesniť?

Ja som bola celý čas v tom , že otec je u mňa  vybavený. Keď sme robili to cvičenie o otcovi, bolo úplne bez emócií, nemala som ani čo napísať, len že je slabý, a že nebol prítomný v mojom živote aj keď sme boli spolu denno denne. Keď si potom  pustila pieseň a mali sme sa stretnúť s otcom, prišiel mladý vysmiaty. Strašne som plakala.  Dokonca prišiel do
miestnosti kde som bola a fúkol mi do tváre.  Zistila som že som s otcom nemala žiadne puto...nič...žiadne spojenie... a zrazu sa mi objavil môj muž a zistila som že ani s ním nemám toto puto. Bolo to hrozné.

Na kurz 1  som sa prihlásila nie o 5 min 12 ale 5 min po dvanástej. Zachránila si mi v podstate život. Ja už som to zvládanie ani fyzicky ani psychicky nezvládala 🙂
Prihlásila som sa na Kvet 3, toľko hnevu v sebe, o ktorom ani neviem ešte nezvládnem sama.  Teším sa na stretnutie. Daniela."         

Odpustila som si že som nedokonalá mama – po online kurze KVET 2

„Ďakujem za dnešný deň, pre mňa veľmi emotívny. Môj život je postavený na strachoch a hneve. Veľmi som sa bála ako dnešok zvládnem. Prvý strach som si zadala strach zo zlyhania  ako matky. Keď som sa so strachom stretla, nie že som ho nedokázala objať, nedovolila som mu ani  sa rozpustiť. Až v záverečnej meditácii som pochopila prečo. Pred prijatím tohto strachu som (si) musela odpustiť a potom prišlo to úžasné silné spojenie strachu s obrovskou láskou. Odpustila som si, že nie som dokonala mama.  Pri kvantovaní vždy vyslovujem  a menujem ľudí ktorých ľúbim a ktorým dávam lásku. Dnes prvý krát som spomenula seba. A povedala som aj sebe samej , že sa mám rada. Tento pocit odpustenia bol veľmi uvoľňujúci a oslobodzujúci . Každý deň sa cítim vyššie a vyššie, vidím spojitosti a riešenia. ZO SRDCA TI ĎAKUJEM.  Dana.“

Bolesť krížov je preč – po online kurze KVET 1

"Úprimne ďakujem. Tento kurz pre mňa znamená naozaj veľa a budem ho určite odporúčať mojim blízkym.
Áno, ciest je veľa, táto je jedna z nich, ale som rád, že som sa na ňu vydal. Moja skúsenosť: Keď ma včera tie kríže prestali bolieť, bol to neuveriteľne blažený, uvoľňujúci a oslobodzujúci pocit. Sú vyliečené bolesť je preč.

Kvantoval som pred spaním, napokon som ležal s nevýslovne blaženým pocitom ĽAHKOSTI tela, takmer bezváhový stav, vyčistenia, uvoľnenia. Približne o jednej v noci som sa zobudil s pocitom, ktorý mi pripomínal situáciu, keď som raz v živote dostal narkózu a potom som sa veľmi príjemne prebudil – medzitým nebolo NIČ.

Potom prišla na chvíľu obvyklá nervozita, ale v podstatne ľahšej forme a vďaka kvantovaniu som ju ale celkom rýchle zvládol – ako prišla, tak odišla. Napokon som spal až do rána veľmi príjemným spánkom. Zobudil som sa neobvykle svieži.
Pripadá mi to celé neskutočné a z hľadiska „logiky“ ťažko uveriteľné a až priveľmi jednoduché. Stačí však, keď si spomeniem na úľavu od bolesti krížov a zážitky a akýkoľvek náznak pochybnosti je preč. Veľká VĎAKA!!!  Lubo."

Urýchlenie hojenia nohy po úraze+vyliečenie strachu u dcéry

"Predovšetkým s vďakou sadám ku tomuto emailu, pretože to je pocit, ktorý ma sprevádza, keď na Teba myslím, alebo keď sa venujem kvantovaniu. Som vďačný, že som sa mohol s Tebou stretnúť a že sa venuješ nám mnohým a odovzdávaš úžasné poznanie a metódu ako uzdraviť tie hlbiny ľudských bytostí. Úprimne sa teším a fandím Ti v tých online seminároch, ktoré si začala. Teším sa aj z toho, že máš na ne takú krásnu odozvu. Ja sa rád zúčastním keď bude  KVET 3 nielen pre úžasnú atmosféru, ktorá na KVET-och vládne ale aj kvôli novým pochopeniam a možno aj technikám, ktoré potom doma môžeme používať a tak odkryť ďalšie tajomstvá bytia.

Evík, píšem Ti aj kvôli tomu, že by som rád s Tebou zdieľal niekoľko krásnych vecí, ktoré som vďaka kvantovaniu mohol zažiť. Ešte na začiatok Ti chcem povedať, že stále po takom hlbokom kvantovaní, ktoré v mojom prípade znamená skôr čistenie a nové uvedomenia si súvislostí môjho života, prvá vďaka sa spontánne nesie ku Tebe za to, že niečo takéto môžem používať a zažívať. A neraz, aj keď sa dostávam ku nejakej minulej udalosti, pomáha mi, keď si predstavím, že mi Ty kladieš otázky  a sprevádzaš ma. Ide to potom akosi plynulejšie 😊  Toľko teda na úvod.

Tých zážitkov je veľa, lebo kvantujem skoro každý deň, ale chcem z môjho života vybrať aspoň dve + jedna príhoda.

  1. Na futbale som si natiahol trieslo. Ešte sa mi to doteraz nestalo. Bolelo to veľmi, ani som nedohral zápas. Bolelo to celý týždeň. – Po týždni som sa ráno zobudil a napadlo mi: Čo keby som si nakvantoval, že mám zdravé triesla, nohy. Tak som to urobil. Evka, ani nie do sekundy mnou prešiel nesmierne silný pocit pokoja, ktorý neviem nazvať ináč, len duchovné očistenie. Cítil som nesmiernu čistotu v aure a asi aj v tele. Napätie, ktoré som mal v triesle okamžite povolilo a človeku sa chcelo vykríknuť: Zázrak! 😊 Bolesť, ktorá bola v triesle síce ešte bolo cítiť, ale už len ako ozvenu niekdajšieho napätia, po ktorom nebolo ani chýru, ani slychu.
  2. Naša dvanásťročná dcéra býva sama vo svojej izbe. Jeden večer sa mi začala sťažovať, že sa v tej izbe bojí. Prišlo mi využiť to, čo sme robili na KVET-e 2: Predstav si ako ten strach vyzerá. Vizualizovala si to. Táto predstav otvorila ďalšiu spomienku: „Som malé dievčatko“, hovorí. Rozplakala sa. „Som taká zlatá.“ „Ale chýba mi maminka.“ Cez kvantovanie sme to vyčistili. Už sa nebojí 😊 Zo srdca ďakujem Evička.
  3. A ešte jednu malú poznámočku. Veľmi mi pomohlo, keď si na KVET-e 2  povedala jednu, pre mňa v dôsledkoch zásadnú vec: /prepáč ak to nebude presné/  Vaša pozornosť , vaše vnímanie vnáša svetlo do miesta, ktoré vnímate. To mi pri kvantovaní  a vnímaní srdca veľmi pomáha.
  4. Naučil som sa, že nemám čakať,  že situáciu /hocijakú/ budem riešiť „až potom“. Tým ako sa zvyšujú vibrácie, už nie je čas čakať „na potom“, lebo potom už bude aktuálne niečo iné. Keď mi príde vnútorný impulz, treba to riešiť, resp. uvedomiť si to tu a teraz. A tak podľa toho aj konám.

Ďakujem za toto úžasné dobrodružstvo, ktoré môžem prežívať vďaka Tebe. Ako som Ti už písal, KVET 1 bol  pre mňa O.K., ale KVET 2 mi dal metódu, vďaka ktorej objavujem ale postupne aj čistím programy, na ktorých „frčím“. Žasnem len, koľko ich je. Je to naozaj ako tie znaky v tom filme Matrix na tej programátorskej obrazovke. Kdesi som čítal, že čo ťa v srdci nerobí šťastným, je len program, na ktorom funguješ. A podľa toho vidím, koľko je práce predo mnou.  Ale to je super 😊 Zo srdca ďakujem."  Juraj.

Vyliečenie hemoroidov po 13-tich rokoch-po online kurze KVET1

"Moc, moc, z celého môjho srdca  ďakujem za kurz. Moje telo vnímam, ako keď som mal 20 rokov. Po behu ma už nebolí palec na nohe ako predtým.

Vyliečil sa môj dlhoročný problém. Po 13 rokoch sú hemoroidy preč. To sú  fantastické stavy. Cítim sa skvele, je to nový pocit tela, taká ľahkosť.

Tvorím si svoj nový život, otvorilo mi to dvere a cítim progres . Vždy som veril, že to máme všetci v sebe a robil som všetko cez srdce. Teraz toto cítim ako posun a moc Ti za to Ďakujem zo srdca. Idem ďalej, veľmi rád sa zúčastním Kvet 2. Peťo."

Spojenie sa s niečím božským – po online kurze KVET 1

"ONLINE kurz KVET 1 vo mne zanechal neskutočné dojmy a zážitky. Prvý deň som mala pocit, že som na kurze zbytočne, že asi ešte nie som pripravená na také zmeny. Všetko sa zmenilo v momente, keď mi v noci prišla odpoveď na to, čo som počas nášho cvičenia uvidela v mojom srdci. 

O to viac ma to šokovalo, pretože som si uvedomila, že to nemôže byť len moja predstava alebo výplod mysle, že je to skutočne odpoveď na moju otázku.

Ďalšia vec, ktorá sa mi udiala bolo to, že ma prestali bolieť svaly v zadnej časti tela. Už asi mesiac mám dosť veľké problémy so sedením na stoličke (preto som aj sedela na fit lopte).  V decembri som si kúpila aj 2 masážne stroje, denne som si s nimi tú časť tela  masírovala, ale nič nepomáhalo. Dnes sedím na stoličke ako kedysi. A ani si nevieš predstaviť ako si to užívam.

A posledná vec, ktorá sa mi udiala je to, že som sa spojila s niečím "božským" - neviem čo to bolo, či to bolo moje vyššie JA, alebo to bolo niečo iné, ale pri poslednom kvantovaní som pocítila v srdci TOĽKO lásky, že som sa neudržala a celé kvantovanie som plakala a plakala, až som mala potrebu nahlas vzlykať. Boli to slzy nesmierneho šťastia, ktoré som vo svojom živote ešte nikdy nepocítila. Aj teraz keď to píšem, sa mi tisnú slzy do očí. Už sa neviem dočkať večera, kedy sa pokúsim sa do tohto stavu opäť dostať.

Veľká vďaka za tvoju prácu. Ivana"

Zbavila som sa potravinovej alergie

„Keď som prišla na kurz, mala som potravinovú alergiu. Celý pobyt tu som jedla veci, ktoré jesť nesmiem. Tak som si povedala, veď si dám tabletky, no veď maximálne sa rozškrabem. Ale ja som si tie tabletky nedala a ja som nebola vyhádzaná. Nemám žiaden prejav alergie. Som úplne bez príznakov.

Návrat domov bol neskutočný, hneď prvý sused mi hovorí, ty kto si? Celkom iný človek sa vrátil, pôsobíš na mňa ako nejaký anjel. Som mu poďakovala. Keď som prišla domov do bytu, dcéra mi hovorí, ty ako žiariš!

Ďakujem veľmi pekne za všetko, napíšem viac skúseností, ale trochu neskôr. Adriana.“

Pokoj v duši

„Už dávno som necítila taký pokoj a vyrovnanie v duši ako teraz. Usmievam sa ako malý Budha celý čas. Cítim sa ľahko, veľmi veľa mi tieto 3 dni dali. Toľko som si vyčistila v sebe, dokonca aj veci, o ktorých som si myslela, že sú vyčistené. Rôzne veci som v živote videla, počula, rôzne knihy som čítala, ale nikdy nič takéto úžasné som nezažila ako tu. To je to najlepšie čo som kedy videla a zažila.

Od kurzu som si už stihla ďalšie veci sama sebe vyčistiť - je to naozaj úžasný nástroj. Som stále v úžase, ako tento silný nástroj dokáže vyriešiť aj celoživotnú traumu za 20 minút. Sama som tento zázrak videla v "priamom prenose" na kurze na vlastné oči, keď som pracovala vo dvojici. Kebyže nevidím, asi neuverím. Ale ja už viem, že je to možné, práve vďaka tvojej technike. Ďakujem Evi za všetko. Katarína S."

Muž sa začal meniť

"Ešte nikdy som neabsolvovala žiaden kurz iba váš a zmeny som začala cítiť v podstate okamžite. Celkovo zmeny vo vnímaní, cítim sa istejšia, pokojnejšia a čo je hlavné, dokážem oveľa viac chápať súvislosti, situácie a najmä ľudí.

Najväčšiu zmenu vnímam vo svojom manželstve. Bolo by to na dlhšie rozprávanie, ale v skratke, uvedomila som si, že som svojho muža chcela meniť, že som ho nevedela prijať aký je, že som ho často mentorovala, poúčala, napomínala, nevedome som ho nenechávala byť ním. Vždy (v čase pred kurzom) keď sa napríklad pohádal a rodičmi a doniesol domov zlú náladu, v tých vypätých chvíľach som ho nahlas hodnotila a sústreďovala som sa na jeho "nevhodné" reakcie počas hádky s nimi, namiesto toho aby som pochopila čo všetko je za jeho hnevom.

Od kurzu keď sa podobné situácie opakovali a znova mal výmenu s otcom (majú problémy lebo otec pije a môj muž je z toho zúfalý) a prišiel domov nahnevaný naňho, tak som si ho iba vypočula, nehodnotila som, pochopila som jeho emócie aj to, že týmito výmenami sa mu iba vracajú staré traumy, a pochopila som jeho hnev (na ktorý som predtým odpovedala zväčša svojim hnevom s začarovaný kruh bol na svete). Namiesto poúčania som ho proste prijala, s láskou sa zaňho postavila, a uznala že to ako sa cíti je úplne v poriadku.

Na moje počudovanie sa muž začal meniť. Prestal sa do seba uzatvárať, prestal domov chodiť nahnevaný, začal sa mi otvárať, máme hlbší vzťah, nehádame sa, je veselší, začal meniť celkovo spôsob ako rieši problémy s otcom, začal sa k tomu stavať oveľa rozumnejšie, a pritom som nespravila nič iné ako to, že som prestala hodnotiť, a na miesto toho som začala prijímať, s láskou, bez predsudkov. Zrazu mám doma skvelého muža, ktorý takým vlastne bol vždy, len to bolo treba trocha pošťuchnúť.

K tomu zlepšená pleť je perličkou na torte . Janka"

MENU