Vaše výsledky

Show allKvet1Kvet2Kvet3Zamiluj sa do životaPsychosomatika a spiritualita

Bolesť krížov je preč – po online kurze KVET 1

"Úprimne ďakujem. Tento kurz pre mňa znamená naozaj veľa a budem ho určite odporúčať mojim blízkym.
Áno, ciest je veľa, táto je jedna z nich, ale som rád, že som sa na ňu vydal. Moja skúsenosť: Keď ma včera tie kríže prestali bolieť, bol to neuveriteľne blažený, uvoľňujúci a oslobodzujúci pocit. Sú vyliečené bolesť je preč.

Kvantoval som pred spaním, napokon som ležal s nevýslovne blaženým pocitom ĽAHKOSTI tela, takmer bezváhový stav, vyčistenia, uvoľnenia. Približne o jednej v noci som sa zobudil s pocitom, ktorý mi pripomínal situáciu, keď som raz v živote dostal narkózu a potom som sa veľmi príjemne prebudil – medzitým nebolo NIČ.

Potom prišla na chvíľu obvyklá nervozita, ale v podstatne ľahšej forme a vďaka kvantovaniu som ju ale celkom rýchle zvládol – ako prišla, tak odišla. Napokon som spal až do rána veľmi príjemným spánkom. Zobudil som sa neobvykle svieži.
Pripadá mi to celé neskutočné a z hľadiska „logiky“ ťažko uveriteľné a až priveľmi jednoduché. Stačí však, keď si spomeniem na úľavu od bolesti krížov a zážitky a akýkoľvek náznak pochybnosti je preč. Veľká VĎAKA!!!  Lubo."

Urýchlenie hojenia nohy po úraze+vyliečenie strachu u dcéry

"Predovšetkým s vďakou sadám ku tomuto emailu, pretože to je pocit, ktorý ma sprevádza, keď na Teba myslím, alebo keď sa venujem kvantovaniu. Som vďačný, že som sa mohol s Tebou stretnúť a že sa venuješ nám mnohým a odovzdávaš úžasné poznanie a metódu ako uzdraviť tie hlbiny ľudských bytostí. Úprimne sa teším a fandím Ti v tých online seminároch, ktoré si začala. Teším sa aj z toho, že máš na ne takú krásnu odozvu. Ja sa rád zúčastním keď bude  KVET 3 nielen pre úžasnú atmosféru, ktorá na KVET-och vládne ale aj kvôli novým pochopeniam a možno aj technikám, ktoré potom doma môžeme používať a tak odkryť ďalšie tajomstvá bytia.

Evík, píšem Ti aj kvôli tomu, že by som rád s Tebou zdieľal niekoľko krásnych vecí, ktoré som vďaka kvantovaniu mohol zažiť. Ešte na začiatok Ti chcem povedať, že stále po takom hlbokom kvantovaní, ktoré v mojom prípade znamená skôr čistenie a nové uvedomenia si súvislostí môjho života, prvá vďaka sa spontánne nesie ku Tebe za to, že niečo takéto môžem používať a zažívať. A neraz, aj keď sa dostávam ku nejakej minulej udalosti, pomáha mi, keď si predstavím, že mi Ty kladieš otázky  a sprevádzaš ma. Ide to potom akosi plynulejšie 😊  Toľko teda na úvod.

Tých zážitkov je veľa, lebo kvantujem skoro každý deň, ale chcem z môjho života vybrať aspoň dve + jedna príhoda.

  1. Na futbale som si natiahol trieslo. Ešte sa mi to doteraz nestalo. Bolelo to veľmi, ani som nedohral zápas. Bolelo to celý týždeň. – Po týždni som sa ráno zobudil a napadlo mi: Čo keby som si nakvantoval, že mám zdravé triesla, nohy. Tak som to urobil. Evka, ani nie do sekundy mnou prešiel nesmierne silný pocit pokoja, ktorý neviem nazvať ináč, len duchovné očistenie. Cítil som nesmiernu čistotu v aure a asi aj v tele. Napätie, ktoré som mal v triesle okamžite povolilo a človeku sa chcelo vykríknuť: Zázrak! 😊 Bolesť, ktorá bola v triesle síce ešte bolo cítiť, ale už len ako ozvenu niekdajšieho napätia, po ktorom nebolo ani chýru, ani slychu.
  2. Naša dvanásťročná dcéra býva sama vo svojej izbe. Jeden večer sa mi začala sťažovať, že sa v tej izbe bojí. Prišlo mi využiť to, čo sme robili na KVET-e 2: Predstav si ako ten strach vyzerá. Vizualizovala si to. Táto predstav otvorila ďalšiu spomienku: „Som malé dievčatko“, hovorí. Rozplakala sa. „Som taká zlatá.“ „Ale chýba mi maminka.“ Cez kvantovanie sme to vyčistili. Už sa nebojí 😊 Zo srdca ďakujem Evička.
  3. A ešte jednu malú poznámočku. Veľmi mi pomohlo, keď si na KVET-e 2  povedala jednu, pre mňa v dôsledkoch zásadnú vec: /prepáč ak to nebude presné/  Vaša pozornosť , vaše vnímanie vnáša svetlo do miesta, ktoré vnímate. To mi pri kvantovaní  a vnímaní srdca veľmi pomáha.
  4. Naučil som sa, že nemám čakať,  že situáciu /hocijakú/ budem riešiť „až potom“. Tým ako sa zvyšujú vibrácie, už nie je čas čakať „na potom“, lebo potom už bude aktuálne niečo iné. Keď mi príde vnútorný impulz, treba to riešiť, resp. uvedomiť si to tu a teraz. A tak podľa toho aj konám.

Ďakujem za toto úžasné dobrodružstvo, ktoré môžem prežívať vďaka Tebe. Ako som Ti už písal, KVET 1 bol  pre mňa O.K., ale KVET 2 mi dal metódu, vďaka ktorej objavujem ale postupne aj čistím programy, na ktorých „frčím“. Žasnem len, koľko ich je. Je to naozaj ako tie znaky v tom filme Matrix na tej programátorskej obrazovke. Kdesi som čítal, že čo ťa v srdci nerobí šťastným, je len program, na ktorom funguješ. A podľa toho vidím, koľko je práce predo mnou.  Ale to je super 😊 Zo srdca ďakujem."  Juraj.

Vyliečenie hemoroidov po 13-tich rokoch-po online kurze KVET1

"Moc, moc, z celého môjho srdca  ďakujem za kurz. Moje telo vnímam, ako keď som mal 20 rokov. Po behu ma už nebolí palec na nohe ako predtým.

Vyliečil sa môj dlhoročný problém. Po 13 rokoch sú hemoroidy preč. To sú  fantastické stavy. Cítim sa skvele, je to nový pocit tela, taká ľahkosť.

Tvorím si svoj nový život, otvorilo mi to dvere a cítim progres . Vždy som veril, že to máme všetci v sebe a robil som všetko cez srdce. Teraz toto cítim ako posun a moc Ti za to Ďakujem zo srdca. Idem ďalej, veľmi rád sa zúčastním Kvet 2. Peťo."

Spojenie sa s niečím božským – po online kurze KVET 1

"ONLINE kurz KVET 1 vo mne zanechal neskutočné dojmy a zážitky. Prvý deň som mala pocit, že som na kurze zbytočne, že asi ešte nie som pripravená na také zmeny. Všetko sa zmenilo v momente, keď mi v noci prišla odpoveď na to, čo som počas nášho cvičenia uvidela v mojom srdci. 

O to viac ma to šokovalo, pretože som si uvedomila, že to nemôže byť len moja predstava alebo výplod mysle, že je to skutočne odpoveď na moju otázku.

Ďalšia vec, ktorá sa mi udiala bolo to, že ma prestali bolieť svaly v zadnej časti tela. Už asi mesiac mám dosť veľké problémy so sedením na stoličke (preto som aj sedela na fit lopte).  V decembri som si kúpila aj 2 masážne stroje, denne som si s nimi tú časť tela  masírovala, ale nič nepomáhalo. Dnes sedím na stoličke ako kedysi. A ani si nevieš predstaviť ako si to užívam.

A posledná vec, ktorá sa mi udiala je to, že som sa spojila s niečím "božským" - neviem čo to bolo, či to bolo moje vyššie JA, alebo to bolo niečo iné, ale pri poslednom kvantovaní som pocítila v srdci TOĽKO lásky, že som sa neudržala a celé kvantovanie som plakala a plakala, až som mala potrebu nahlas vzlykať. Boli to slzy nesmierneho šťastia, ktoré som vo svojom živote ešte nikdy nepocítila. Aj teraz keď to píšem, sa mi tisnú slzy do očí. Už sa neviem dočkať večera, kedy sa pokúsim sa do tohto stavu opäť dostať.

Veľká vďaka za tvoju prácu. Ivana"

Zbavila som sa potravinovej alergie

„Keď som prišla na kurz, mala som potravinovú alergiu. Celý pobyt tu som jedla veci, ktoré jesť nesmiem. Tak som si povedala, veď si dám tabletky, no veď maximálne sa rozškrabem. Ale ja som si tie tabletky nedala a ja som nebola vyhádzaná. Nemám žiaden prejav alergie. Som úplne bez príznakov.

Návrat domov bol neskutočný, hneď prvý sused mi hovorí, ty kto si? Celkom iný človek sa vrátil, pôsobíš na mňa ako nejaký anjel. Som mu poďakovala. Keď som prišla domov do bytu, dcéra mi hovorí, ty ako žiariš!

Ďakujem veľmi pekne za všetko, napíšem viac skúseností, ale trochu neskôr. Adriana.“

Pokoj v duši

„Už dávno som necítila taký pokoj a vyrovnanie v duši ako teraz. Usmievam sa ako malý Budha celý čas. Cítim sa ľahko, veľmi veľa mi tieto 3 dni dali. Toľko som si vyčistila v sebe, dokonca aj veci, o ktorých som si myslela, že sú vyčistené. Rôzne veci som v živote videla, počula, rôzne knihy som čítala, ale nikdy nič takéto úžasné som nezažila ako tu. To je to najlepšie čo som kedy videla a zažila.

Od kurzu som si už stihla ďalšie veci sama sebe vyčistiť - je to naozaj úžasný nástroj. Som stále v úžase, ako tento silný nástroj dokáže vyriešiť aj celoživotnú traumu za 20 minút. Sama som tento zázrak videla v "priamom prenose" na kurze na vlastné oči, keď som pracovala vo dvojici. Kebyže nevidím, asi neuverím. Ale ja už viem, že je to možné, práve vďaka tvojej technike. Ďakujem Evi za všetko. Katarína S."

Muž sa začal meniť

"Ešte nikdy som neabsolvovala žiaden kurz iba váš a zmeny som začala cítiť v podstate okamžite. Celkovo zmeny vo vnímaní, cítim sa istejšia, pokojnejšia a čo je hlavné, dokážem oveľa viac chápať súvislosti, situácie a najmä ľudí.

Najväčšiu zmenu vnímam vo svojom manželstve. Bolo by to na dlhšie rozprávanie, ale v skratke, uvedomila som si, že som svojho muža chcela meniť, že som ho nevedela prijať aký je, že som ho často mentorovala, poúčala, napomínala, nevedome som ho nenechávala byť ním. Vždy (v čase pred kurzom) keď sa napríklad pohádal a rodičmi a doniesol domov zlú náladu, v tých vypätých chvíľach som ho nahlas hodnotila a sústreďovala som sa na jeho "nevhodné" reakcie počas hádky s nimi, namiesto toho aby som pochopila čo všetko je za jeho hnevom.

Od kurzu keď sa podobné situácie opakovali a znova mal výmenu s otcom (majú problémy lebo otec pije a môj muž je z toho zúfalý) a prišiel domov nahnevaný naňho, tak som si ho iba vypočula, nehodnotila som, pochopila som jeho emócie aj to, že týmito výmenami sa mu iba vracajú staré traumy, a pochopila som jeho hnev (na ktorý som predtým odpovedala zväčša svojim hnevom s začarovaný kruh bol na svete). Namiesto poúčania som ho proste prijala, s láskou sa zaňho postavila, a uznala že to ako sa cíti je úplne v poriadku.

Na moje počudovanie sa muž začal meniť. Prestal sa do seba uzatvárať, prestal domov chodiť nahnevaný, začal sa mi otvárať, máme hlbší vzťah, nehádame sa, je veselší, začal meniť celkovo spôsob ako rieši problémy s otcom, začal sa k tomu stavať oveľa rozumnejšie, a pritom som nespravila nič iné ako to, že som prestala hodnotiť, a na miesto toho som začala prijímať, s láskou, bez predsudkov. Zrazu mám doma skvelého muža, ktorý takým vlastne bol vždy, len to bolo treba trocha pošťuchnúť.

K tomu zlepšená pleť je perličkou na torte . Janka"

Som plná energie

„Každý deň na teba myslím. Chcem sa ti v prvom rade ešte raz poďakovať, že si mi dala možnosť a pomohla si mi zostať na kurze Kvet1 v Nitre s vami. Bez teba by som utiekla zase s tými ťažkými pocitmi domov. ĎAKUJEM. Viem, že musím absolvovať Kvet2, aby som vedela takéto veci púšťať a nie zhromažďovať ako škrečok:).

Odkedy som to absolvovala manžel je nejaký milší, pozornejší. Dcérka sa okolo mňa stále moce a chce moju prítomnosť. Začala mi rozprávať dôvernosti. Vnučky 9 mesiacov, len čo v telefóne začujú môj hlas ,tak sa usmievajú a nemusia ma ani vidieť...

Zázraky:

  1. Ráno vstávam oddýchnutá, plná energie pred budíkom asi 5 min. Vždy som bola ráno unavená a negatívna, takže pre mňa je to úžasnééé.
  2. V strede týždňa som už nikdy nevládala, preklápalo sa to do úplne ťažkých dvoch dní. Celý víkend som od únavy dokázala preležať alebo prespať a bola som nefunkčná pre rodinu, pre domácnosť... Teraz mám pocit, že len nech rýchlo prejde noc, aby som už mohla vstať a tešiť sa ,čo zase bude nové. Či zvládnem ťažké rozhodnutia s takou ľahkosťou akú cítim. Je to zatiaľ tak
  3. Boli sme na oslave, kde moja 9 ročná dcérka spievala so známym slovenským hudobníkom a spevákom (meno nebudeme uverejňovať). Len tak. A chce na nás – na rodičov telefón. To bol deňňň. Ja som chodila dve hodiny po byte s naježenými chlpmi od vzrušenia:).
  4. Ľudia sú akýsi milší. Zákazníčka prišla do obchodu so sťažnosťou a po debate sme odchádzali spolu na kávu...

Priznám sa nekvantujem 10 minutovky každý deň, ale vždy, keď idem niečo riešiť , zavriem oči, otvorím srdiečko a idem s tým, že s láskou a porozumením to pôjde ľahšie. Prajem ti krásny víkend. Vidíme sa na KVET 2. S láskou Ingrid."

Vyliečenie po 20-tich rokoch z reumatoidnej artritídy

„....nedokázala som si k ústam zodvihnúť šálku s čajom... nedokázala som v ruke vyvinúť silu na odkrojenie chleba... Povedali mi, že to je doživotné ochorenie, aby som si zvykla na bolesť, že budem doživotne trpieť.“

S láskou a nesmiernou úctou ďakujem účastníčke za jej ochotu a láskavé dovolenie podeliť sa so svojou osobnou skúsenosťou po kurze KVET 1 v Martine:

 

„Milá Evička!

Dovoľ mi prihovoriť sa Ti týmto spôsobom. Ráno som sa zobudila s tým, že Ti mám napísať tieto slová a nedá mi to pokoj J a tak si sadám za PC a píšem Ti.

 

Evička, chcela by som Ti iba úprimne a z celého srdca poďakovať, za to čo robíš, prepáč, že trochu obšírnejšie, ale cítim to takto.

 

Reumatoidná artritída, ktorou som celých dlhých 20 rokov trpela, je choroba pri ktorej ráno, kým som sa postavila z postele, precítila bolesťou každú časť svojho tela, ktorú som musela pred postavením bolestivo rozhýbavať. Potom krivkajúc od bolesti som sa snažila prekonať s úsmevom celý svoj deň. Niekedy som sa snažila sama najesť a so slzami v očiach som si uvedomovala, že zahrýzam do celého pecňa chleba, lebo som nedokázala v ruke vyvinúť silu na jeho odkrojenie.

 

Nedokázala som si k ústam zodvihnúť šálku s čajom. Obliecť sa, bol skoro pol hodinu trvajúci bolestivý proces, nedokázala som si zaviazať šnúrky na topánkach, s veľkými problémami som si sadala na WC, nedokázala som si sama umyť zuby, umyť tvár, na ktorú mi ruky nedočiahli pre opuchnutie oboch lakťov, učesať sa.... , ale človek ide do práce a večer k deťom a usmieva sa, lebo je šťastný,..... šťastný, že môže byť s nimi....

 

A preto si raz za čas vezmú lekári, takéhoto pacienta do nemocnice, kde mu pomôžu tým, že mu infúzne podávajú tri dni, vysokánske dávky kortikoidov. Prichádza úľava. Bolesti sú preč a s vďakou odchádza. Život je zas na istý čas o niečo ľahší, lepší.

 

Celé obdobie som bola na biologickej liečbe, ktorú podávajú infúzne raz do mesiaca v nemocnici, alebo si človek pichá doma v týždňových intervaloch. Plus tabletky kortikoidy každý deň, na ktorých som dokonca vynosila moje dve milované detičky.

 

Povedali mi, že to je doživotné ochorenie, aby som si zvykla na bolesť, že budem doživotne trpieť.

 

Keď som prišla na kurz KVET 1 do Martina, zistila som, že som si doma zabudla tabletky. Vtedy som ešte nevedela, že ich už nebudem potrebovať. Už po prvom dni kurzu bolesti prestali bez liekov.

 

Keď som prišla domov, postupne som znižovala dávky liekov, oni sa nemôžu hneď vysadiť, sú veľmi ťažké a tak sa musia dlhodobo vysádzať po pár gramoch. Tak som znižovala dávku, dala som si polovicu, potom štvrť tabletky, lebo keď človek 20 rokov užíva kortikoid, je to droga, ktorú to telo nedá bez toho. Stále som si hovorila, že už budem bez nich. A ja som už 2 týždne úplne ale úplne bez liekov.

 

Dovtedy keď som ten liek nezjedla, ráno o 8:00 h, tak už o 12:00 h som krívala, boleli ma kĺby, nemohla som stúpať na nohy, lebo už to opuchlo. A vtedy mi to ťuklo: aha, zabudla som liek, tak som si ho rýchlo dala. A teraz sú to 2 týždne, keď ho už nepotrebujem, čo je pre mňa úžasné. Po 20-tich rokoch som bez bolestí. Mňa tie kĺby nebolia. Od kurzu mi žiadny kĺb nenapuchol, nebolel, netlačil ma pri chôdzi. Úžasné!

 

Človek nikdy nezabudne na bolesť ktorá ho roky sprevádzala, keď som sa v noci budila od bolesti. A keď tá bolesť odíde, tak si ten pocit veľmi váži a ďakuje zaň každý deň.

 

Keď na detskej besiedke si mám sadnúť na zem, s ostatnými rodičmi, ktorí už sedia a mne prejde hlavou myšlienka: či to dokážem a potom si uvedomím však áno. To len roky som nemohla, dnes už v pohode môžem!

 

Môžem zohnúť kolená, držia ma a ja môžem pomôcť môjmu dieťatku tým, že si kľaknem na jedno koleno, aby som bola v jeho výške a objala ho. Áno, toto som pred tým nemohla....ale už môžem ! Som vďačná.

 

Celé roky som hľadala cestu, spôsob, alternatívu, prírodnú liečbu, surovú stravu RAW, a mnoho iného. Nič z toho mi neprinieslo úľavu. Na svojej ceste som stretla mnoho úžasných ľudí, ktorí sa snažili mi poradiť, pomôcť nájsť správnu cestu....ich spôsobu, interpretácii som však asi nerozumela...

 

Evička až Ty!... tú lásku a vďaku z teba cítiť pri každom slove, pohybe...až Tvoje slová a Tvoje praktické cvičenia mi otvorili cestu zdravia. Nádherné pozitívne zmeny, ktoré prebiehajú v mojom živote sú nie len v oblasti zdravia, ale v každej životnej situácii...vydala som sa na úžasnú cestu, a tak sa rada s pokorou a vďakou nechám Tebou ďalej sprevádzať.

 

Evička to čo robíš, robíš z celého srdca a je to cítiť. Zasiahla si do môjho života a zapísala sa veľkými písmenami... som nesmierne vďačná, že ma moje cesty doviedli až k Tebe.

 

 

Dnes ma moje deti ráno nechceli prestať objímať, mladšia dcérka si na mňa sadla, položila hlávku a nehybne dlho na mne ležala...toto ešte nespravila, pred tým ju vždy niečo zaujalo a ušla, alebo sa mrvila a ja som tak veľmi chcela užiť jej blízkosť. Dnes sme meškali do škôlky, lebo ja som si so slzami v očiach užívala, jej pokoj, ako na mne ležala a nechcela odo mňa odísť sa hrať. Aj zato Evka, patrí Tebe veľké ĎAKUJEM.

 

Mne sa otočil celý život. Zmenilo sa mi myslenie.

 

A najväčšie šťastie bolo to, že po mojom vyliečení došlo k vyliečeniu môjho dieťaťa. Stalo sa to samo od seba. Len tým, že som sa vyliečila ja.

 

Evka Ď A K U J E M Tebe aj Tiborovi.

 

Robíte veľmi veľa! S láskou a vďakou. Zuzka.“

 

Moja duša jasá

„Po včerajšom kurze moja duša jasá...Cestou domov som mala v očiach slzy radosti a vďačnosti. A úžasný pocit ľahkosti.

Verím, že sa mi pomocou týchto skvelých techník podarí ísť hlbšie a hlbšie a transformovať to negatívne,

Teším sa na túto prácu na sebe.

Si úžasná Evka, a kurzy sú super.

Zo srdca ďakujem. Aj asistentkám,sú šikovné.

S láskou Terez.“

MENU