Vaše výsledky

Show allKvet1Kvet2Kvet3Zamiluj sa do životaPsychosomatika a spiritualita

Vyliečenie po 20-tich rokoch z reumatoidnej artritídy

„....nedokázala som si k ústam zodvihnúť šálku s čajom... nedokázala som v ruke vyvinúť silu na odkrojenie chleba... Povedali mi, že to je doživotné ochorenie, aby som si zvykla na bolesť, že budem doživotne trpieť.“

S láskou a nesmiernou úctou ďakujem účastníčke za jej ochotu a láskavé dovolenie podeliť sa so svojou osobnou skúsenosťou po kurze KVET 1 v Martine:

 

„Milá Evička!

Dovoľ mi prihovoriť sa Ti týmto spôsobom. Ráno som sa zobudila s tým, že Ti mám napísať tieto slová a nedá mi to pokoj J a tak si sadám za PC a píšem Ti.

 

Evička, chcela by som Ti iba úprimne a z celého srdca poďakovať, za to čo robíš, prepáč, že trochu obšírnejšie, ale cítim to takto.

 

Reumatoidná artritída, ktorou som celých dlhých 20 rokov trpela, je choroba pri ktorej ráno, kým som sa postavila z postele, precítila bolesťou každú časť svojho tela, ktorú som musela pred postavením bolestivo rozhýbavať. Potom krivkajúc od bolesti som sa snažila prekonať s úsmevom celý svoj deň. Niekedy som sa snažila sama najesť a so slzami v očiach som si uvedomovala, že zahrýzam do celého pecňa chleba, lebo som nedokázala v ruke vyvinúť silu na jeho odkrojenie.

 

Nedokázala som si k ústam zodvihnúť šálku s čajom. Obliecť sa, bol skoro pol hodinu trvajúci bolestivý proces, nedokázala som si zaviazať šnúrky na topánkach, s veľkými problémami som si sadala na WC, nedokázala som si sama umyť zuby, umyť tvár, na ktorú mi ruky nedočiahli pre opuchnutie oboch lakťov, učesať sa.... , ale človek ide do práce a večer k deťom a usmieva sa, lebo je šťastný,..... šťastný, že môže byť s nimi....

 

A preto si raz za čas vezmú lekári, takéhoto pacienta do nemocnice, kde mu pomôžu tým, že mu infúzne podávajú tri dni, vysokánske dávky kortikoidov. Prichádza úľava. Bolesti sú preč a s vďakou odchádza. Život je zas na istý čas o niečo ľahší, lepší.

 

Celé obdobie som bola na biologickej liečbe, ktorú podávajú infúzne raz do mesiaca v nemocnici, alebo si človek pichá doma v týždňových intervaloch. Plus tabletky kortikoidy každý deň, na ktorých som dokonca vynosila moje dve milované detičky.

 

Povedali mi, že to je doživotné ochorenie, aby som si zvykla na bolesť, že budem doživotne trpieť.

 

Keď som prišla na kurz KVET 1 do Martina, zistila som, že som si doma zabudla tabletky. Vtedy som ešte nevedela, že ich už nebudem potrebovať. Už po prvom dni kurzu bolesti prestali bez liekov.

 

Keď som prišla domov, postupne som znižovala dávky liekov, oni sa nemôžu hneď vysadiť, sú veľmi ťažké a tak sa musia dlhodobo vysádzať po pár gramoch. Tak som znižovala dávku, dala som si polovicu, potom štvrť tabletky, lebo keď človek 20 rokov užíva kortikoid, je to droga, ktorú to telo nedá bez toho. Stále som si hovorila, že už budem bez nich. A ja som už 2 týždne úplne ale úplne bez liekov.

 

Dovtedy keď som ten liek nezjedla, ráno o 8:00 h, tak už o 12:00 h som krívala, boleli ma kĺby, nemohla som stúpať na nohy, lebo už to opuchlo. A vtedy mi to ťuklo: aha, zabudla som liek, tak som si ho rýchlo dala. A teraz sú to 2 týždne, keď ho už nepotrebujem, čo je pre mňa úžasné. Po 20-tich rokoch som bez bolestí. Mňa tie kĺby nebolia. Od kurzu mi žiadny kĺb nenapuchol, nebolel, netlačil ma pri chôdzi. Úžasné!

 

Človek nikdy nezabudne na bolesť ktorá ho roky sprevádzala, keď som sa v noci budila od bolesti. A keď tá bolesť odíde, tak si ten pocit veľmi váži a ďakuje zaň každý deň.

 

Keď na detskej besiedke si mám sadnúť na zem, s ostatnými rodičmi, ktorí už sedia a mne prejde hlavou myšlienka: či to dokážem a potom si uvedomím však áno. To len roky som nemohla, dnes už v pohode môžem!

 

Môžem zohnúť kolená, držia ma a ja môžem pomôcť môjmu dieťatku tým, že si kľaknem na jedno koleno, aby som bola v jeho výške a objala ho. Áno, toto som pred tým nemohla....ale už môžem ! Som vďačná.

 

Celé roky som hľadala cestu, spôsob, alternatívu, prírodnú liečbu, surovú stravu RAW, a mnoho iného. Nič z toho mi neprinieslo úľavu. Na svojej ceste som stretla mnoho úžasných ľudí, ktorí sa snažili mi poradiť, pomôcť nájsť správnu cestu....ich spôsobu, interpretácii som však asi nerozumela...

 

Evička až Ty!... tú lásku a vďaku z teba cítiť pri každom slove, pohybe...až Tvoje slová a Tvoje praktické cvičenia mi otvorili cestu zdravia. Nádherné pozitívne zmeny, ktoré prebiehajú v mojom živote sú nie len v oblasti zdravia, ale v každej životnej situácii...vydala som sa na úžasnú cestu, a tak sa rada s pokorou a vďakou nechám Tebou ďalej sprevádzať.

 

Evička to čo robíš, robíš z celého srdca a je to cítiť. Zasiahla si do môjho života a zapísala sa veľkými písmenami... som nesmierne vďačná, že ma moje cesty doviedli až k Tebe.

 

 

Dnes ma moje deti ráno nechceli prestať objímať, mladšia dcérka si na mňa sadla, položila hlávku a nehybne dlho na mne ležala...toto ešte nespravila, pred tým ju vždy niečo zaujalo a ušla, alebo sa mrvila a ja som tak veľmi chcela užiť jej blízkosť. Dnes sme meškali do škôlky, lebo ja som si so slzami v očiach užívala, jej pokoj, ako na mne ležala a nechcela odo mňa odísť sa hrať. Aj zato Evka, patrí Tebe veľké ĎAKUJEM.

 

Mne sa otočil celý život. Zmenilo sa mi myslenie.

 

A najväčšie šťastie bolo to, že po mojom vyliečení došlo k vyliečeniu môjho dieťaťa. Stalo sa to samo od seba. Len tým, že som sa vyliečila ja.

 

Evka Ď A K U J E M Tebe aj Tiborovi.

 

Robíte veľmi veľa! S láskou a vďakou. Zuzka.“

 

Moja duša jasá

„Po včerajšom kurze moja duša jasá...Cestou domov som mala v očiach slzy radosti a vďačnosti. A úžasný pocit ľahkosti.

Verím, že sa mi pomocou týchto skvelých techník podarí ísť hlbšie a hlbšie a transformovať to negatívne,

Teším sa na túto prácu na sebe.

Si úžasná Evka, a kurzy sú super.

Zo srdca ďakujem. Aj asistentkám,sú šikovné.

S láskou Terez.“

Začala som vidieť myšlienky a spomienky ľudí

„Ahoj Evička, verím, že sa čoskoro stretneme na dvojke, mám Ti toľko toho čo povedať, koľkým ľuďom sa mi s kvantovkou podarilo pomôcť (tak, ako som si želala) a dokonca to, že som videla na kurze pri kvantovaní na druhý deň aj myšlienky a spomienky kvantovaného, sa mi deje už pri každom, kto potrebuje a chce pomôcť. Vidím ich spomienky a životné situácie, ktoré viedli a boli príčinou daného ochorenia alebo problému. Je to úžasné. Ďakujem.

Veronika"

Bol to absolútny zážitok

„Bol to absolútny ZÁŽITOK a som najviac vďačná, že som sa mohla zúčastniť a že Eva Ďurišová takýto úžasný event pripravila a odovzdala nám nezaplatiteľné info a energiu!

Petra.“  po seminári Zamiluj sa do života

Hlboký neopísateľný zážitok

„Evka, kurz vo mne zanechal hlboký neopísateľný  zážitok....

Ľudí ako si ty, som zatiaľ videl len v telke a neveril som, že existujú.

Miroslav.“

Taký pokoj čo mám na duši som ešte necítil nikdy

„Ahoj Evička. Cítim potrebu Ti napísať. Krátko, ale musím. 

Uplynulý víkend ešte stále zrejme doznieva ba ešte krajšie to napíšem dnes sa cítim tak ako nikdy! Taký pokoj čo mám na duši som ešte necítil nikdy doposiaľ!Aj mi slzy stekajú po tvári občas trosku a vôbec neriešim kto ma vidí.

Som v práci dokážem pracovať a ešte aj s úsmevom a s ľahkosťou ako nikdy .

Aj vďaka Tebe. 

Toľko som Ti chcel napísať. 

Ďakujem za všetko. Teším sa na ďalšie písanie ale samozrejme aj na ďalšie kurzy Kvet 3 a ďalej. 

Prajem Ti krásny láskyplný deň.

Peter“

 

Vyliečenie kolena, pred termínom operácie

„Ahoj Evka. Z úprimného srdca Ti chcem poďakovať za tento zázrak ktorí sa mi stal na Tvojom kurze. Cítim sa výborne a dnes som dospel k rozhodnutiu že nepotrebujem tú operáciu kolena.

V decembri som totiž objednaný na operáciu kolena, na tento termín som čakal od marca. Mali mi operovať koleno a dávať titanovú protézu.

Dnes som po niekoľkých rokoch drepoval,  chodím ako dvadsať ročný! Som stále dobre naladený a šťastný ale hlavne bez tých ukrutných bolestí! Pavol. “ účastník kurzu KVET 1 v Martine 16. – 17. 11. 2019.

Splnený cieľ do bodky

„Ahoj Evka dakujem za moznost stravit s rebou a manzelom krasne 2 dni plne smiechu, oddychu, mnozstva informacii a praxe. Samozrejme som velmi vdacna aj za vsetkych kolegov ci novo spriatelenych kamaratov.

Co sa tyka mna ja som sa seba pysna ze co som si dala za ciel na 1 kurze splnila som do bodky. No este mame na com popracovat a verim ze s tvojou pomocou  tu moju minulost a tie cierne mraciky co ma este trosku trapia premenime uz len na krasny slnecny zivot. 

Co sa tyka tvojich rad tak vecerna technika 2 bodov je ako sa vravi u nas ,, EŇO ŇUŇO " ani neviem ako pri nej sladko a tvrdo ako medved zaspim.

Takze dakujem este raz pracujem na sebe a vidime 2-ke.

Barca.“

Najkrajší kurz v mojom živote

„Ďakujem za najkrajší kurz v mojom živote. Zažila som veľa krásneho. Konečne viem ako tvoriť svoj život. Vždy som vedela, že existuje niečo viac okolo nás. Túžila som vedieť kvantovať. Splnil sa mi sen. Ďakujem Evka za otvorenie srdca a za nádherný víkend. Teším sa opäť na ďalšie stretnutie. Denisa.“

Alergia na slnko zmizla + zbavila som sa strachu z mačiek

„Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za krásne obdobie ktoré som s Tebou aj Tiborkom zažila. Na Kvet 1 som sa prihlásila z dôvodu mojej alergie na slnko a strachu z mačiek. Tvoj láskavý prístup mi dal toľko istoty ,že  tieto dve moje niekoľko ročné trápenia spolu zvládneme a ja som dôverovala procesu a výsledok prišiel.Konečne po dlhých rokoch mohla ísť s rodinou aj na dovolenku k moru a bola som v poriadku.Strach ktorý som mala z mačiek je preč vďaka tomu ,že som pochopila ako Ty hovoríš ,že si ten môj strach mám prijať a konať.Som vďačná vesmíru za to ,že mi do mojej cesty životom poslal Teba ako učiteľa otvorila si mi srdiečko a vďaka tomu žijem život podľa vlastných predstáv v láske , pokore a vďačnosti .Na kurze som povedala že sa mi  páči na Tebe to s akou láskou a úctou k nám všetkým pristupuješ. Je to v dnešnej dobe vzácnosť ktorú si na Tebe veľmi vážim. Evička vďaka Tebe sa môj život posunul úplne iným smerom. Som vďačná vesmíru aj za to ,že som mohla stretnúť tak úžasných ľudí , ktorý sa na rovnakej vlne ako ja. Evička premýšľala som  nad kurzom v januári rozhodla som sa však že nepôjdem chcela by som si dať dostatok času na spracovanie všetkého čo mi beží hlavou aby som potom urobila to správne rozhodnutie kam sa chcem po tomto všetkom krásnom a hlbokom  v živote uberať. Evička veľmi pekne ešte raz ďakujem za všetko Tebe aj Tiborkovi❤ S pozdravom. Eva Ž.“ 

MENU