Blog

PSORIÁZA A ALERGIA U DIEŤAŤA

Každú maminu si veľmi vážim. Veľmi túži, aby jej dieťatko bolo zdravé. Preto každá robí to najlepšie čo vie, to čo ju naučili doma.

Aj ona tak urobila. Starostlivá mamina. Chce to najlepšie pre svoju dcérku.  Po lekárskom vyšetrení nasadia 2-ročnému dievčatku lieky.  Stav sa však nezlepšuje. Naopak, zhoršuje a tak sa lieky pridávajú. Až dosiahnu 5 kusov denne. 

To je 150 ks tabletiek mesačne!

Roky plynú, lieky pribúdajú. A alergie tiež.

Zúfalá prichádza na kurz. Učí sa cez cvičenia postupy. Po jeho skončení ma prosí o termín na osobnú terapiu, kvôli zdraviu jej dcérky.

Pýtam sa jej: “Prečo sa chceš objednať na konzultáciu, keď si sa práve naučila postupy, ako na sebe pracovať? Dôveruj si, si silná! Veď ty ako matka vieš urobiť v tomto najviac! Práve ty si tá, ktorá to môže dokázať! Môžme sa dohodnúť tak, že až keď to nepôjde, potom prídeš. “

Súhlasila.

Liečila svoj vzťah cez srdiečko, v hĺbke citu dokázala odpustiť.  Ex manželovi. A vtedy pocítila obrovskú silu! Dokázala to ona sama! Som dojatá a šťastná, moje srdce plesá! Dieťa sa vyliečilo.

Jej poznanie jej už nikto nevezme.

Ona dobre vie, ako súvisí pocit matky so zdravotným stavom jej dieťaťa. Ako sú tieto 2 bytosti prepojené.

Ďakujem všetkým mamám, ktoré prídu k tomuto poznaniu, pochopeniu, odpusteniu. 

K otvoreniu srdiečka kde odpor či nenávisť už nemá miesto.

A toto je tá krásna a jednoduchá cesta ku zdraviu ktorú milujem.

Pritom si vážim všetkých lekárov. Viem, že aj lieky sú občas veľmi potrebné.

Tu sú jej úprimné slová:

“Moja 7-ročná dcéra trpela psoriázou, ekzémom a alergiami od svojich 2 rokov. Už som nezniesla pohľad na ňu a množstvo liekov, ktoré musí denne užívať. Rozhodla som sa s tým už niečo urobiť, preto som išla na kurz KVET 1.  Nastali obrovské zmeny v zdravotnom stave dcérky, ale aj v iných oblastiach môjho života. Dcérka dlhodobo užívala 5 druhov tabletiek denne. Začalo to od obdobia, ako sme sa s manželom rozvádzali a na ňu sa to nabaľovalo. Po kurze kožné problémy úplne zmizli. Jej pokožka sa úplne vyčistila, má ju už úplne čistú. Obrovsky sa zmenil vzťah medzi mnou a Ex manželom. Predtým, keď som ho videla, cítila som k nemu toľko hnevu ale teraz to tam už nie je. Dcérka už neberie ani jednu tabletku denne a jej pokožka je úplne zdravá. Jej zdravotný stav sa natoľko zlepšil, že nezakašle, nekýcha, v noci dobre spí.  Mám zdravé šťastné dieťa.”

Prajem všetkým mamám schopnosť odpúšťať a liečiť svoju dušu.

S láskou

Eva Ďurišová

www.kvantovetvorenie.sk

 

Pridaj komentár