O mne

PREBUDENIE dalo môjmu životu úplne nový rozmer. 

 

Volám sa Eva Ďurišová, som autorkou a lektorkou metódy KVET so psychosomatickým prístupom, zakladateľkou ŠKOLY Psychosomatiky a spirituality. 

Vediem kurzy Kvantového tvorenia, svoju 1-ročnú školu Psychosomatiky a spirituality na Slovensku a v Čechách.

Absolvovala som desiatky transformačných kurzov, seminárov osobnostného rozvoja u zahraničných i našich lektorov, kurzov zameraných na liečenie spomienok minulosti, kvantové semináre,  prácu s telom, prácu s emóciami, prácu s traumami, vipassanu,  Ecstatic dance, intuitívny tanec, neurogénne chvenie, prácu s dychom,  čchi-kung, tai-chi, NLP, EFT, ženské semináre, hormonálnu jógu a mnoho mnoho ďalších. Vzdelávam sa neustále. Je to moja vášeň.

Každý seminár mi niečo priniesol a ja za to s úctou a pokorou ďakujem. Techniky ktoré som sa naučila mi však nevyhovovali v plnom rozsahu. Preto ma získané skúsenosti a poznanie získané pri praktickej práci s klientmi  doviedli k vytvoreniu svojej vlastnej metódy so psychosomatickým prístupom. Metódy KVET.

Fascinuje ma čo telo dokáže keď sa naštartuje samoliečiaci proces,  ako sa skvalitnia vzťahy, keď sa odblokujú skutočné príčiny. Je pre mňa požehnaním sa môcť podeliť o toto poznanie s mojimi účastníkmi. Prichádzajú tí, ktorí sú pripravení. 

Od roku 2012 sa venujem individuálnym konzultáciám s klientami. Napĺňa ma sprevádzať ich tak, aby žili zdravší a šťastnejší život, aby vedeli nájsť cestu, riešenie tam, kde ho predtým nevideli.

Od roku 2015 vediem zážitkové transformačné kurzy KVET, ktoré obsahujú 6 stupňov. Tie som spojila do 1-ročnej Školy psychosomatiky a spirituality.

Keďže vedomý život chápem ako celoživotný proces, neustále sa vzdelávam a rozširujem obzory v práci s mysľou a uvoľňovaním emočných zranení. 

Sama som za celé tieto roky intenzívnej práce na sebe prešla tak hlbokými zmenami, ktoré mi veľmi výrazne zmenili každú oblasť môjho života, všetky moje vzťahy, prácu, vnútorné nastavenie, pohľad na život. Žijem úplne iný život ako predtým. Zmenili sa mi moje myšlienky, pocity, zameranie pozornosti. Ďakujem za vnútorný pokoj, ktorý ma sprevádza po väčšinu času.

Ďakujem za šťastie, ktoré môžem zažívať tu na zemi so svojou rodinou, 2 dospelými deťmi a manželom s ktorým som 33 rokov. Vnímam to ako veľké bohatstvo, ktoré mi bolo dopriate.

Fascinujú ma kvety, rastlinky, bylinky, ktoré krášlia našu zem. Rada sa dotýkam zeme a ďakujem za čas strávený záhradkárčením, pestovaním zeleniny, ovocia.

Tak ako stromy, rastliny, aj my sme súčasťou tohto veľkého vesmírneho tvorenia, procesu, vývoja aj rozkvitania. Rozkvitania nášho VEDOMIA. Zo srdca praje krásne kvitnutie všetkým.