O mne

PREBUDENIE dalo môjmu životu úplne nový rozmer. 

 

Volám sa Eva Ďurišová, som autorkou a lektorkou metódy KVET ® so psychosomatickým prístupom, zakladateľkou ŠKOLY Psychosomatiky a spirituality. 

Vediem kurzy Kvantového tvorenia, svoju 2-ročnú školu Psychosomatiky a spirituality na Slovensku a 1. stupeň niekedy organizujem aj v Čechách.

Sedela som stovky hodín v tichých meditáciách ponorená do seba. Tichej (nevedenej) meditácii sa venujem dodnes.

Absolvovala som meditačný pobyt 7 po sebe idúcich dní kedy sme meditovali od 6:00 h ráno do 21:00 h večer a na ďalší deň znovu a znovu. Bez telefónu, bez počítača, bez hudby, bez rozhovoru, v mlčanlivosti celých 7 dní. 112 hodín meditácií v tichu. Po 7 dňoch myseľ bola pokojná. Koncentrácia zostrená. Vnímavosť vysoko stúpla. 

Transformačné kurzy u zahraničných i našich lektorov, mi otvorili cestu k liečeniu spomienok minulosti. 

Absolvovala som kvantové semináre,  prácu s telom, prácu s emóciami, trauma release exercises, terapie somatickej traumy, Ecstatic dance, intuitívny tanec, neurogénne chvenie, prácu s dychom,  čchi-kung, tai-chi, NLP, EFT, ženské semináre, hormonálnu jógu. Vzdelávam sa neustále. Je to moja vášeň.

Každý seminár mi niečo priniesol a ja za to s úctou a pokorou ďakujem. Techniky práce s podvedomím mi nevyhovovali v plnom rozsahu. Preto ma získané skúsenosti a poznanie získané pri praktickej práci s klientmi  doviedli k vytvoreniu svojej vlastnej metódy so psychosomatickým prístupom. Metódy KVET®

Fascinuje ma čo telo dokáže keď sa naštartuje samoliečiaci proces,  ako sa skvalitnia vzťahy, keď sa odblokujú skutočné príčiny. Je pre mňa požehnaním sa môcť podeliť o toto poznanie s mojimi účastníkmi. 

Od roku 2012 sa venujem individuálnym konzultáciám s klientami. Napĺňa ma sprevádzať ich tak, aby žili zdravší a šťastnejší život, aby vedeli nájsť cestu, riešenie tam, kde ho predtým nevideli.

Od roku 2015 vediem zážitkové transformačné kurzy KVET, ktoré obsahujú 8 stupňov. Tie som spojila do 2-ročnej Školy psychosomatiky a spirituality.

Učím mediácie v tichu, meditácie v pohybe, mentálny koučing. Venujem sa psychosomatike, liečeniu tráum a uvoľňovaním emočných zranení v tele. Pracujem so somatikou.  Som celkom odovzdaná objavovaniu  vedomia a hĺbky života. Je to celoživotný proces rastu a vzdelávania sa. 

Sama som za celé tieto roky intenzívnej práce na sebe prešla tak hlbokými zmenami, ktoré mi veľmi výrazne zmenili každú oblasť môjho života, všetky moje vzťahy, prácu, vnútorné nastavenie, pohľad na život.

Žijem úplne iný život ako predtým. Zmenili sa mi moje myšlienky, pocity, zameranie pozornosti. Ďakujem za vnútorný pokoj, ktorý ma sprevádza po väčšinu času.

Ďakujem za šťastie, ktoré môžem zažívať tu na zemi so svojou rodinou, 2 dospelými deťmi a manželom s ktorým som 34 rokov. Vnímam to ako veľké bohatstvo, ktoré mi bolo dopriate.

Fascinujú ma kvety, rastlinky, bylinky, ktoré krášlia našu zem. Rada sa dotýkam zeme a ďakujem za čas strávený záhradkárčením, pestovaním zeleniny, ovocia.

Tak ako stromy, rastliny, aj my sme súčasťou tohto veľkého vesmírneho tvorenia, procesu, vývoja aj rozkvitania. Rozkvitania nášho VEDOMIA. Zo srdca praje krásne kvitnutie všetkým.