Zmizla ranka na hrdle

, ,

“Veľmi pekne ti ďakujem za krásne láskyplné 3 kurzy a vďaka patrí aj mojej kamarátke, ktorá mi o tých kurzoch povedala a mohla som s vami prežiť tú krásu premeny. Som veľmi rada, že som sa techniku na KVET 3 naučila aj keď som mala o sebe pochybnosti či to dokážem. Nejdú mi ešte tie krásne sprievodné slová ako tebe ale verím, že aj mne sa raz tak otvorí intuícia.
Chcem sa ti pochváliť, aj keď si nám ešte neodporúčala čistiť tých svojich najbližších, ale na druhý deň po kurze KVET 3 si moje dcéry si vymieňali názory. Videla som že idú v programoch, tak mi to nedalo a opýtala som sa mojej dospelej dcéry, či chce aby som jej pomohla a ona súhlasila.
Vynárali sa všelijaké programy a jeden bol aj odo mňa ako matky: ” mama povedala, že som čierna ovca rodiny”. Pri čistení dcery som bola odosobnená, necítila som žiadnu emóciu a ani slza mi nevytiekla, hoci sa to týkalo mňa.
Potom sme prišli aj k programu, čo povedal môj bývalý muž. Keď sa dozvedel, že čakáme dievčatko, tak sa so mnou nebavil, lebo on chcel chlapca a nie dievča. Čiže ju nechcel. Tak som čistila program po programe a kontrolovala. Po pol hodine mi dcéra povedala, že ju už aj hrdlo prestalo bolieť. Podchvíľou musela brať antibiotiká, mala na hrdle ranku. Tá po terapii HNEĎ ZMIZLA. Veľmi som sa potešila, že sa mi to podarilo.

Ale zároveň si moja dcéra uvedomila a ja tiež, že naozaj ako sa tie programy prenášajú.

A konečne prišiel v ten deň čas, aby sa moja mama dozvedela, že som bola na kurzoch kvantovania. Tajila som to dovtedy pred ňou. A teraz som veľmi rada, že pochopila o čom to je a zároveň mi dovolila, aby som jej pomohla liečiť podvedomé programy. Po kvantovaní mi povedala, aby som určite išla na ten 7 dňový a aj na ten 5 dňový certifikovaný kurz. Teším sa že to všetko dobre dopadlo. Ďakujem ti Evička za všetko čo si ma naučila a že som sa to dokázala naučiť a môžem tú tvoju techniku používať. Ešte raz ti zo srdca ďakujem. Lubka.“