Presvedčenie, že to funguje

, ,

„Ahoj Evička. No poviem ti že som skeptická ku skupinovým sedeniam a je mi nepríjemné byť s niekým v tesnej blízkosti a zdieľať svoje pocity, ale na tvojom kurze to bolo iné – celkom príjemné. 

V minulosti som absolvovala reiki, kineziologické sedenie , rôzne terapie kvôli klasickým životným problémom – nízke sebavedomie, pocit zbytočnosti, smútok, neschopnosti tešiť sa a podobne. Vždy počas terapie som mala pocit že ma to naštartovalo ale akonáhle som vyšla do bežného sveta pocit z terapie vyprchal. Okrem toho som mala veľa načítané o tom, ako meditovať, ako myslieť pozitívne – nevedela som to však aplikovať do života. To, že na tvojom kurze odznela aj teória – ako to funguje, prečo to funguje aj prax, sa mi všetky techniky čo som absolvovala a skúšala v minulosti akosi spojili a dali zmysel a najmä presvedčenie, že to funguje. Ďakujem ti za to.

Stále sa usmievam. Nielen povrchne ako som to bola naučená doteraz. Stačí mi spomenúť si na KVET a vo vnútri začnem cítiť vysoké vibrácie – veľmi príjemný pocit v oblasti brucha alebo celého trupu. Ďakujem. Katka“