Som plná energie

, ,

„Každý deň na teba myslím. Chcem sa ti v prvom rade ešte raz poďakovať, že si mi dala možnosť a pomohla si mi zostať na kurze Kvet1 v Nitre s vami. Bez teba by som utiekla zase s tými ťažkými pocitmi domov. ĎAKUJEM. Viem, že musím absolvovať Kvet2, aby som vedela takéto veci púšťať a nie zhromažďovať ako škrečok:).

Odkedy som to absolvovala manžel je nejaký milší, pozornejší. Dcérka sa okolo mňa stále moce a chce moju prítomnosť. Začala mi rozprávať dôvernosti. Vnučky 9 mesiacov, len čo v telefóne začujú môj hlas ,tak sa usmievajú a nemusia ma ani vidieť…

Zázraky:

  1. Ráno vstávam oddýchnutá, plná energie pred budíkom asi 5 min. Vždy som bola ráno unavená a negatívna, takže pre mňa je to úžasnééé.
  2. V strede týždňa som už nikdy nevládala, preklápalo sa to do úplne ťažkých dvoch dní. Celý víkend som od únavy dokázala preležať alebo prespať a bola som nefunkčná pre rodinu, pre domácnosť… Teraz mám pocit, že len nech rýchlo prejde noc, aby som už mohla vstať a tešiť sa ,čo zase bude nové. Či zvládnem ťažké rozhodnutia s takou ľahkosťou akú cítim. Je to zatiaľ tak
  3. Boli sme na oslave, kde moja 9 ročná dcérka spievala so známym slovenským hudobníkom a spevákom (meno nebudeme uverejňovať). Len tak. A chce na nás – na rodičov telefón. To bol deňňň. Ja som chodila dve hodiny po byte s naježenými chlpmi od vzrušenia:).
  4. Ľudia sú akýsi milší. Zákazníčka prišla do obchodu so sťažnosťou a po debate sme odchádzali spolu na kávu…

Priznám sa nekvantujem 10 minutovky každý deň, ale vždy, keď idem niečo riešiť , zavriem oči, otvorím srdiečko a idem s tým, že s láskou a porozumením to pôjde ľahšie. Prajem ti krásny víkend. Vidíme sa na KVET 2. S láskou Ingrid.”