Prsník mám čistý bez nálezu

, ,

„Píšem píšem Ti so slzami v očiach. Idem zo sonografie, prešlo pol roka odvtedy, ako som sa dohodla s doktorkou, že mi dá čas 6 mesiacov na sebapreliečenie pred operáciou.
Prsník mám úplne čistý❤️❤️❤️🙏🙏🙏 Odišlo mi to na kurze KVET 6. Cítila som to fyzicky, len som si to chcela potvrdiť od lekára.
Doktorka sa ma pýtala, čo všetko som pre to robila, lebo že sa to stane raz z mnoho tisícok prípadov, že som ten nález mala fakt zlý, aj keď ešte nie najhorší. A ako je možné, že po 6 mesiacoch tam z 2cm hrče nič nie je.
Tak som jej povedala všetko ako som si čistila na kurze podvedomé programy a povedala, že sa z toho nesmierne teší, že mi drží palce, že je to úžasné.
Ďakujem Evička, že skrz Tvoje kurzy, Tvoje terapie, Tvoju techniku sa mne podaril takýto zázrak❣️❣️🙏🙏 Som tak vďačná a sedím v aute a moje slzy po vyšetrení sú slzy úplne iné ako boli pred pol rokom, kedy som pocítila strach o svoj život a bezmocnosť. Teraz tu sedím a cítim, ako som tvorca svojho života, svojho šťastia a pani svojich pocitov.
Ďakujem, že si ma to naučila a že môžem pozorovať ako sa nemožné stáva realitou🙏🙏🙏
Veronika po kurze KVET 6 Psychosomatika a spiritualita.