Je to nádherný pocit

, ,

“Ďakujem Vám veľmi pekne. Je to úžasný stav v ktorom sa práve nachádzam. Skvelo som sa vyspal a od rana žiarim, som spokojný, vyrovnaný, láskyplný a nabudený do tvorenia si svojho života takého aký si prajem.
 
Celý život som bol trocha iný, pozitívny, vysmiaty, išiel som si za svojím, nepáčili sa mi obmedzenia, ktoré určovala spoločnosť tak som si vytvoril svoj život taký aký chcem a pritiahol som si všetko o čom som sníval a v takom rozmere aký som si ani nevedel predstaviť.
Konečne som našiel odpoveď – zistil som, že som si vlastne odjakživa kvantoval a teraz mám spôsob, akým to robiť cielene a efektívnejšie. Som vďačný, lebo spôsob akým som sa na váš kurz dostal bol čarovný. Mal som už zaplatenú vstupenku na veľký zahraničný turnaj.
Cítil som však že chcem s mojou priateľkou, ktorá už bola na vás kurz prihlásená, to zdieľať s ňou, tak som účasť na zahraničnom turnaji v piatok zrušil a dostal sa na výnimku na zaplnený kvet 1:) A bolo to neskutočné a nádherné. Všetko sa mi zdá krajšie, zaujímavejšie a zmysluplnejšie. Cítim sa ľahšie a aj bežné činnosti mi idú ľahšie. Je to nádherný pocit. Martin.” po kurze KVET 1