Ja som tá extáza

, ,

„Veľmi som sa tešila na tento seminár. Tiché meditácie boli super. Prvé dni som prekonávala samu seba, tá bolesť ktorá cezo mňa prechádzala, to bolo zaujímavé sledovať, fascinuje ma táto fáza liečenia.
 
Ku koncu seminára tiché meditácie naberali grády. Dospela som do štádia, že som sa tam dostala. Zažívala som stavy extáze. Ani nie že som to zažívala, ale to bol stav, že JA SOM TÁ EXTÁZA. Taká blaženosť! Bolo to fantastické. Užila som si to absolútne.
Vedené meditácie boli geniálne. Tvoj úžasný hlas, to je neskutočné. Tá s čakrami bola silná! Aj tá so živlami ma ohúrili.
A keď sme putovali do stredu zeme, tam som objavila takú vnútornú silu, že mne išlo rozraziť rebrá. Ja som myslela, že mi exploduje vnútro. Ja som tam takú SILU cítila!!! Ja som sa až triasla, ako mi to išlo cez telo. Nekončená sila. To bolo veľmi silné!
Po príchode domov mám stále „dojazdy.“
 
Ale keď to zatiaľ zhrniem cítim sa úžasne, svet mi príde nádherný. Ako keby si zrazu na okne odostrela záclony.
Včera na prechádzke ma fascinovalo ako je zaoblená cesta. Mám pocit ako keby mi niekto stíšil hlasitosť v hlave a spomalil svet.
No čo ti budem hovoriť prekopal sa mi život od základov a som za to nekonečne vďačná. Veľmi pekne ďakujem. Nika po seminári Zamiluj sa do života.“