Porozumel som svojim emóciám a mohol som nájsť ich príčinu, vyliečiť a uzdraviť ich

, ,

„Od svojich 18 rokov som túžil zorientovať sa vo svojich emóciách. Netušil som, odkiaľ sa vo mne berie intenzívny smútok, strach, hnev, žiarlivosť, závisť, ktoré mi bránili normálne fungovať a najmä, nevedel som, čo s tým, ako s týmito emóciami pracovať, poťažne, ako sa ich zbaviť.
 
Odpoveď som hľadal veľmi dlho, a to, že som ju nenachádzal, ma priviedlo do rôznych nepríjemných situácií a stavov. Dostal som síce milosť stretnúť človeka, ktorý ma zdvihol a zásadne ovplyvnil môj život, čo som vnímal ako milosť z nebies, ale vždy som sa pýtal, ako bude vyzerať môj život, až tu raz ten človek nebude. A on nakoniec naozaj odišiel „na druhú stranu“.
 
V tom čase – ako je to všetko krásne synchronizované 😊 – som objavil tvoje KVET-y Evka. A tu prišiel čas, aby sa mi po niekoľkých desaťročiach vyplnila dávna túžba, nielen porozumieť svojim emóciám, stretnúť sa s ich zdrojom, príčinou, ale ich aj vyliečiť, uzdraviť. Bolo to nesmierne posilňujúce, ako sa dnes hovorí – zdrojové. Nie som si istý, prečo táto púť trvalo tak dlho, ale možno práve preto, aby vo mne dozreli iné vzácne veci, ktoré by som ináč nehľadal, neobjavoval, nekultivoval.
 
A či mi to zmenilo život? To by bolo na román, aj keď by som písal len o tom rozmedzí troch rokov, teda období, odkedy som šiel na KVET1. Z tých viditeľných vecí by som hádam spomenul len to, že som s ľahkosťou opustil pitie kávy, alkoholu i jedenie mäsa. A začal som jesť syr 😊, ktorý som dovtedy nemohol ani cítiť 😕 Do toho môžem zahrnúť zmenu vzťahov, posuny v pracovnej oblasti a neviem, čo ešte.
Nie, neznamená to bezproblémový život. Je to dennodenná práca so sebou samým. Ale mne dáva zmysel. A sedí mi pritom práve tvoja technika KVET-u, pretože je v nej obsiahnuté všetko, čo je mojej duši blízke – pomoc blížnemu, hĺbka, napojenie na bezpodmienečnú lásku, Boha, teda spiritualita, je v nej liečenie, uzdravovanie, je v nej proces odpustenia, uzdravujúce slovo i liečiace ticho. Prítomný okamih. A ešte mnoho iného. Tak Ti za to všetko zo ❤️ ďakujem.
 
Chcem potvrdiť to, čo si nám zdôrazňovala, a plne s Tebou súhlasím, že pracovať s klientami technikou čistenia podvedomých programov môžeme až po KVET6. Dovtedy nie. Je to úplne iná kvalita práce. Vnímam ten rozdiel práce po KVET 3 a teraz po KVET6. Je tam oveľa väčšia ľahkosť i zručnosť, možnosť ísť do väčšej hĺbky.
 
Pritom mám však na pamäti jednu dôležitú skutočnosť, ktorú si tiež zdôrazňovala – my neliečime, len vytvárame priestor pre to, aby sa klient uzdravil sám.
 
A na záver ešte jednu pikošku 😊 Teraz po KVET6 som pochopil, porozumel tomu, čo učíš na KVET1. Kvantovanie bez zámeru. Len byť v prítomnosti. Niekto to nazve „v prítomnosti Božej“, niekto „v kvantovom poli“. Ďakujem 🙏
Krásny deň v bezpodmienečnej láske Tebe aj Tibimu prajem.
Zo srdca ďakujem za všetky Kvety. Ján, účastník po KVET 6