Bola som na partnerovi závislá

, ,

„Chcem Ti napísať len ĎAKUJEM.
Neviem, čo sa so mnou stalo, ale mám v sebe pokoj. Išla som na Tvoj kurz bez nejakých očakávaní, v mojom vnútri však vládol chaos a panika, nič mi nepomáhalo. Bola som v napätí už dlho každý deň. Som 5 mesiacov po rozchode s priateľom a stále som sa s tým nevedela vyrovnať. Odišla som aj na mesiac do Grécka, vymeniť priestor, ale ako som sa vrátila, všetko sa vrátilo – stále som bola v smútku, depresii, úzkosti. Dala som môjmu priateľovi celý svoj život, a zabudla som na seba. A on si odišiel za inou. Nečakala som to. Veľmi ma to zlomilo. Zasekla som sa na jednom mieste a nevedela som ísť bez neho ďalej.
Na kurze som si liečila svoj vzťah s ním, nech už v sebe nemám ten smútok a zášť voči nemu a voči sebe, že som mu tak dlho dovolila robiť mi zle. A v pondelok po kurze som ho stretla v autobuse, prvý krát od nášho rozchodu. On ma oslovil, boli sme spolu asi 10 minút, počas ktorých on rozprával o sebe a ja som bola v takom bezváhovom stave, že som to nevedela pochopiť, ako sa toto stalo – nebilo mi srdce o 106, nemala som úzkosť, stres, necítila som NIČ! Dokonca aj keď som vyšla z autobusu, nechcela som “zabiť” ani jeho, ani seba (metaforicky 🙂, mala som v sebe pokoj, a tak to ostalo až do večera, do rána, do dnes.
Je to pre mňa veľká vec. Neuveriteľná. Bola som na ňom závislá viac ako 3 roky, bola by som spravila čokoľvek, aby zostal, aby sa vrátil. Ale už to z jeho strany nebolo možné. A ja som chcela byť zas šťastná, žiť normálny krásny život. A nešlo to, ani so psychológmi, koučmi. A po 2 dňoch kurzu s Tebou sa to podarilo. Ja som pri tomto stretnutí s ním nevydala ani jeden gram emócie, aký pokoj som v sebe mala. Ďakujem! Budem pokračovať v kvantovaní podľa tvojich pokynov a teším sa na nové zážitky, ktoré si vytvorím. Katka.“ po kurze KVET 1