Opadávali zo mňa okovy, ktoré akoby boli na mne tisícročia

, ,

“Za mňa bol tento kurz najsilnejší. Najsilnejšie pre mňa boli čistenia podvedomých programov. Dostala som sa do obrovských hĺbok podvedomia. Opadávali zo mňa okovy, ktoré akoby boli na mne tisícročia, tak som to cítila.
Celý kurz KVET 6 bola fakt jazda. Ja som začínala na KVET 1 v roku 2018. Počas tohto obdobia až po KVET 6 sa mi zmenil život od základov. Našla som v sebe taký pokoj, aký som nikdy predtým necítila. Skláňam hlbokú poklonu nad tvojou profesionalitou, nad tvojou ľudskosťou, nad tvojou zodpovednosťou, nad tým, ako kurzy vedieš. Je to do detailu premakané a žne to svoje výsledky v živote každého z nás. Zo srdca ti za to ďakujem.
Pre mňa je bezpečné prostredie, ktoré tu máme vytvorené, absolútne gro pre to, aby som sa dostala na tie najhlbšie a najzraniteľnejšie miesta v sebe. Na týchto pokročilých kurzoch som našla medzi ostatnými účastníkmi takú podporu akú som necítila ani medzi tými najbližšími vo svojom živote tam vonku. Boli sme tu “cudzí” ľudia, nevedeli sme ani svoje priezviská, čo robíme a odkiaľ sme, no prepojenie na úrovni našich duší vo mne vytvára pocit, že som tu doma.
Ešte niekoľko dní po kurze som všetko vstrebávala. Bola to riadna nálož aj pre dušu, aj pre telo, ale ja som za ňu nesmierne vďačná. Prirovnala by som to k úspešnému vyoperovaniu veľkého nádoru. Síce krehká a vyčerpaná, ale spokojná v úľave, že je to preč. ❣️
Chcem Ti ešte povedať, že sa vo mne oživila silná láska k manželovi, ale taká tá čistá, slobodná.
Uvedomila som si, ako všetko, z čoho som ho vnútorne obviňovala som do vzťahu prinášala ja. A opäť som zacítila tú jeho čistotu, ako ma prijíma bezpodmienečne aj s mojimi tieňmi.
Myslela som si, že ja mám učiť jeho a chcela som ho pretvoriť na svoj obraz, no pochopila som, koľko on učí mňa. A som za to nesmierne vďačná. On na moje otvorené srdce nádherne reaguje a užívame si vzájomnú oporu a blízkosť, ktorá sa cez všetky starosti bežných dní časom za tých 18 rokov čo sme spolu, vytrácala.
Moc za všetko ďakujem🙏🙏🙏 Veronika.“ po kurze KVET 6