Obrovský pokoj

, ,

“Úprimne ani neviem ako začať. Keby som Ťa mala pri sebe, tak Ťa silno objímem, toľkú vďaku od kurzu cítim. Tie krásne zmeny sa začali diať už po prvom dni kurzu. Cítila som obrovský pokoj v sebe a začala si tak inak užívať chvíle. Ako prvé som vnímala zmenu pri venčení psíka, keďže naši boli mimo domu. Už som to nerobila s náhlením. Precítila som pri ňom trávu pod nohami, vietor…skrátka hlbokú prítomnosť, pokoj.
O 2 dni sme cestovali. Predtým mi roky bolo zle pri cestovaní autom. Nevedela som to nijak ovládať. Bola to taká úzkosť z jazdy, stiahnutý žalúdok. Nevedela som s tým nijak pracovať. Teraz som si nakvantovala dobrú cestu a stal sa “zázrak”. Nič mi nebolo.
Ďalší “zázrak” sa stal so synom. Mal kašeľ a “zázrakom” mu hneď prvý deň prešiel 🙂. Užívali sme si všetci štyria spoločný čas, bez náhlenia, kriku.
S manželom je to pre mňa veľká viditeľná zmena. V poslednej dobe sme už akosi nevedeli nájsť spoločnú tému na rozhovor. Prevládalo medzi nami ticho a nervozita. Keď som sa ho už niečo opýtala, tak bol ponorený do telefónu. Mne neodpovedal a to mi spôsobovalo smútok, ktorý neraz prešiel do hnevu a následnej reakcie. Toto sa celkom u nás zmenilo. Začíname sa zhovárať, vždy mi odpovedá a to je “zázrak”.
A tých zázrakov bolo viac. Môj 7-ročný syn ma akosi nikdy, ani ako celkom malé dieťa, nechytal za ruku a teraz ma držal celou cestou ako sme kráčali. 🙂 A ja som si tú chvíľku užívala.
Rada by som Ti napísala jedno veľké ďakujem za ten úžasný pocit, ktorý sa každým dňom zvyšuje. Viem, že som konečne našla správnu cestu a rada by som sa prihlásila na kurz Kvet 2. Chvíľku som s tým čakala, vnútorne som potrebovala podporu od muža a ona prišla 🌞
Tak sa teším na Teba a Tibora a spoločné chvíle.” Zdenka
💥