Bolo to úžasné

, ,

„Bolo úžasné, že sme veľa času trávili v prírode na tomto kurze. Pre mňa to bolo niečo neskutočné, tá energia, stromy, tráva, veľmi dobre som sa tam cítila. Ranné meditácie vonku boli pre mňa krásny zážitok. Veľmi silné zážitky som tu mala aj na terapiách. V jednej som sa dostala do včasného štádia prenatálu. Neuveriteľné, že toto môže dieťa zažiť v bruchu matky, také malé dieťa, ktoré má len niekoľko buniek. A potom tento zážitok ovplyvní veľkú časť jeho života.
Tá včerajšia večerná ceremónia „láskyplného dotyku“ bola pre mňa veľmi silná. Taktiež ceremónia „smrti“ mi odhalila hlbokú ranu v srdiečku, na ktorú som sa snažila zabudnúť. Cítila som však, že sa tohto môjho „démona“ už nemusím báť, pretože v konečnom dôsledku to nie je démon, ale krásny anjel žiariaci vo svetle.
😇
Všetkým, ktorí sa nechajú tebou viesť presvetľuješ ich srdcia a duše, je to veľká vec. A hlavne sa snažíš nás samých naučiť ako to môžeme robiť, ako sa stať žiarivejšími a krásnymi v našich srdiečkach. Veľmi rada sa tebou nechávam viesť, vždy sa posúvam každým kurzom krôčik po krôčiku ďalej. Tvoja práca má hlboký zmysel. Ďakujem. “ Evka po kurze KVET 5 Psychosomatika a spiritualita I.