Bolo to úžasné, prekrásne

, ,

„Som človek, ktorý veľmi ťažko uverí, kým to neprežije, kým tým neprejdem.
 
Ja keď som predtým doma meditovala, vždy to bolo len tak, že som to spravila, odrobila, vydržala. Síce som to spravila poctivo, ale nevedela som meditovať, nevedela som to dobre robiť. Keď som na tento seminár prišla, bolo to pre mňa veľmi ťažké na fyzickej úrovni. Sústredila som sa na to fyzično. Bolelo to. Na tretí deň som dokázala odpojiť to fyzično, uložila som sa do pohodlnej polohy a zažívala som to NIČ. Bolo to úžasné, prekrásne.
 
Na začiatku seminára si hovorila, že to bude prvé 2-3 dni náročné, ale na konci nebudete chcieť, aby to skončilo. Keď si to vyslovila, som si povedala, že ja to nedokážem, že mňa sa toto asi netýka.
 
Tie meditácie sa mi každým dňom posúvali do takej miery, že v posledný deň som naozaj nechcela, aby meditácia v tichu skončila. Dostala som sa do takej krásnej fázy, niečo úžasné! Už viem, ako budem meditovať doma.
 
Na cvičeniach, ktorými sme tu prešli som prekonala samu seba. Opadli zo mňa obrovské ťažké balvany. Som ľahká slobodná.
Robíš to nádherne. Robíš to aj pre ľudí, ktorí sú dosť v logike. Je to fakt úplne pre všetkých. Ja som sa v tom našla. Si bytosť, ktorú som ja potrebovala stretnúť, aby som veci pochopila.
 
Mne sa naozaj zmenil život od tvojej meditácie Očista a harmonizácia orgánov a buniek, ktorú som si kúpila dopredu nahratú. Začala som ňou. Veľmi mi pomohla. Na základe toho som sa prihlásila na kurz KVET 1 a poctivo prešla kurzami KVET 1, KVET 2, KVET 3 a teraz KVET 4. Zo srdca som rada, že som sa k tebe dostala. Ďakujem za tú transformáciu. Veľmi mi to pomohlo a teším sa, ako to budeme rozsievať my všetci ďalej. Michalka.“ Po seminári Zamiluj sa do života.