Bola to poriadna transformačná jazda

, ,

„Píšem ti symbolicky “na dušičky”, lebo na kurze KVET4 Zamiluj sa do života som sa priblížila k svojej DUŠI a to bolo také nádherné! Už keď som sa prihlásila na KVET 1, a to som netušila vôbec o čom to bude, tak som si povedala, že ja určite chcem ísť na KVET 4, lebo ten názov “Zamiluj sa do života” ma úplne dostal. Ale keďže logika ešte silno prevládala u mňa, tak si hovorím, nie nadarmo si tie kurzy svoje úžasne očíslovala, takže pôjdem pekne postupne a všetky boli úžasné a pri každom jednom som sa doteraz posunula.
 
Kvety 1, 2, 3, 4 som absolvovala u teba tento rok a môžem ti úprimne napísať, že to bola poriadna transformačná “jazda”. Som presvedčená o tom, že bez KVETov by som nezvládla všetky tie veci, čo sa mi tento rok v živote udiali.
 
Ale ty si určite zvedavá na dojmy z KVET 4. Prvé dni boli skutočne náročné, keďže ja som dovtedy vôbec nemeditovala a nieto ešte vydržať hodinu sedieť bez pohnutia, bez rozprávania a snažiť sa aj bez myšlienok. Ešte pred rokom nemysliteľné u mňa.
Ty si ma naučila ako na to a že všetko je možné, keď sa človek rozhodne, že to dá. Moje meditácie boli plné myšlienok, obrazov, niekedy aj pesničiek 🙂, ale aj vhľadov a inšpirácií. Napriek tomu, že sa mi podarila iba jedna jediná krásna meditácia, kde sa mi aj ruky a telo rozpustili a videla som nádherné svetlo prúdiť cezo mňa, ostatne boli náročnejšie, tak som nesmierne šťastná za tú skúsenosť, že mi bolo dopriate toto zažiť.
Všetci ľudia čo sme sa tam stretli, všetky aktivity, prostredie, všetko všetučko bolo také úžasné že to neviem slovami ani opísať. Ja som tam bola celý čas šťastná!
Veľmi ti ďakujem za všetky nástroje, ktoré si nás naučila, ako rozpustiť bolesť, ako sa mentálne poškriabať, ako meditovať, ako byť vedomý pri rôznych činnostiach, pri chôdzi, pri hovorení, pri počúvaní. Toto všetko postupne aplikujem do života a je ten život oveľa krajší a pokojnejší.
Meditovať sa mi podarilo až cez víkend, dala som si budík na 6:00 h a v tichu som si meditovala a tešila som sa, že viem ako na to a že môžem!
Ešte raz veľmi pekne ďakujem Tebe aj celému tvojmu teamu, lebo skutočne Tibor a Sonička sú tvoje dva podporné piliere, ktoré ťa nádherne dopĺňajú, aby to všetko bolo krásne v harmónii a v súlade so všetkým. Ďakujem za všetko čo pre nás ostatných robíš, za tvoju múdrosť, skúsenosti , láskavé zdieľanie, harmonické prostredie a zážitkové transformácie, ktoré obohacujú naše životy a posúvajú nás na vyššiu úroveň.
Veľmi sa už teším na kurz KVET 5. Nie je náhoda že končí práve na moje narodeniny, lepši darček si ani nemôžem priať 🙂
S láskou a veľkou vďačnosťou Dáška 🙂