Naučila som sa tu vážiť si samu seba

, ,

„Pre mňa tento štvrtý level KVET 4 bol veľmi silný. Každý kurz KVET – KVET 1, 2, 3 b bol pre mňa silný, ale táto štvorka mimoriadne. Otvorila mi iný pohľad hlavne na seba.
 
Čo sa týka meditácií v tichu – ja som asi fakt na seba veľmi prísna v bežnom živote a keď som sem prišla, túto prísnosť som si doniesla aj do meditácie v tichu. Tlačila som na seba, snažila som veľmi dostať sa do toho čo najviac.
 
Po 3 dňoch sa mi podarilo zbaviť tohto tlaku na seba, nechala som to plynúť tak ako to je. Pochopila som že som veľmi žila v budúcnosti a nevážila som si prítomnosť a to som sa tu naučila. Naučila som sa tu vážiť si samu seba aj so všetkým, čo teraz je.
Pre mňa toto bol veľmi silný zážitok, ktorý si nesiem a veľmi sa teším, že som si to mohla prežiť a že som mohla duchovne vyrásť. Myslím si, že ešte mám na čom pracovať, som si toho vedomá a teším sa na to, ako môžem so sebou pracovať, ako sa môžem znova posunúť. Veľmi pekne ďakujem za túto skúsenosť. Kristínka“ po seminári Zamiluj sa do života.