16 rokov som trpela stratou sluchu o 40 %. Začala som počuť úplne

, ,

„Ja som sem na kurz prišla s určitou stratou sluchu, bolo to okolo 40 %. Celých 16 rokov som mala tento problém. Keď sme na kurze v prvý deň pracovali s kvantovou technikou, ako si nás viedla, tak som mala pocit, akoby mi z hlavy smerom hore niečo odchádzalo, akoby mi čiapku sťahovalo smerom hore. A začala som počuť na 100 %. Úplne.
 
Neveriacky som to začala pozorovať, prestala som vnímať to čo si hovorila. Sústredila som sa len na seba a uvedomila som si, že ja nepočujem len všetko, čo sa deje tu v miestnosti, ale aj za oknom. A to som doteraz nepočula vôbec.
Teraz som za oknom som dokázala počuť rozhovor, štekot psa. Pre mňa to bolo úžasné a nepochopiteľné. Skúsila som posunúť hore dole nohu na podložke, skúšala som, či to budem počuť a počula som! Nemohla som sa dočkať, kedy vám to všetkým poviem, kedy dokončíme toto cvičenie. Bolo to tak úžasné! Naozaj úžasné! Stále som sa pozorovala.
Počula som muchu ktorá lietala o jednu miestnosť ďalej. Je to úžasné!
Ďakujem za túto príležitosť. Uvedomila som si, že JA to dokážem! Máme to v sebe každý jeden z nás. Toto bolo úžasné uvedomenie. Libuška.“ Po kurze KVET 1 Košice