Kurzy kvantového tvorenia

Prednášky

 Téma: SILA PRIJAŤ AJ NEPRÍJEMNÉ STRÁNKY ŽIVOTA

od 18:00 do 19:30 h,        cena: 7 € 

22.01.2020  Zvolen, nám. SNP 64/2, hotel Poľana

28. 01. 2020 Levice, M. R. Štefánika 69, hotel Dastan

26. 03. 2020 Prievidza, hotel Preuge, A. Hlinku 8 (pri autobus.a vlak. stanici)

KURZ KVET 1- Vedomé tvorenie života

Pre každého, kto je pripravený prijať zodpovednosť za svoj život, pre každého kto  túži žiť plnohodnotný, zmysluplný život. Netreba mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

KVET 1 je 2-dňový zážitkový transformačný kurz, ktorý sa dotkne VÁŠHO SRDCA.  Rozvíja v každej bytosti schopnosť tvoriť si realitu VEDOME. Prebudí vo Vás tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia a pokoja. Jemným a láskavým spôsobom otvorí srdce, spustí proces harmonizácie, v ktorom sa telo zbavuje napätia a stresu  dostáva sa do stavu bez myšlienok. Prebieha samoliečenie tela, duše, vzťahov, situácií, blokov.  Veľakrát dochádza k spontánnym uzdraveniam. Dostanete nástroj, ktorým budete môcť sami sebe pomáhať.

Ohľadom termínov kliknite prosím na žlté políčko: viac informácií a prihláška

KURZ KVET 2 - Transformácia strachov a podvedomých programov 

LEN pre absolventov kurzu KVET 1.

2-dňový hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu emócií, pocitov, na liečenie vzťahu s matkou a otcom. Predstavím vám novú veľmi účinnú TECHNIKU, ktorej som autorkou a ktorej detailný postup odovzdávam práve na tomto kurze KVET 2.  Odhalí najhlbšie programy uložené v detskej duši, programy, ktoré si nesieme so sebou počas života. Tieto sa vyplavia z podvedomia do vedomia a tu ich transformujeme (odblokujeme) tak, aby sme skutočne z hĺbky srdca mohli odpustiť. 

Kurz KVET 3 Čistenie podvedomia

LEN pre absolventov kurzu KVET 2.

2-dňový transformačný kurz zameraný na čistenie podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Čistíme vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. 

KVET 4 seminár ZAMILUJ SA DO ŽIVOTA

7-dňový hlboko liečivý transformačno-meditačný pobytový seminár v prírode. 

Je to pokročilejší seminár  pre tých, čo už prevzali zodpovednosť za svoj život. Neobviňujú iných za svoje pocity. Vedia pracovať so svojimi emóciami. Odporúčam pred týmto seminárom  absolvovať  kurz minimálne KVET 1, ideálne KVET 3.  

Meditačný a očistný pobytový seminár v objatí prekrásnej prírody, v oáze ticha, čistých energií, kde nájdeš  spojenie so sebou, s prírodou, so svetom. 

KVET 5 kurz

PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA I.

5-dňový kurz ponúka autorský terapeutický výcvik so psychosomatickým prístupom.

Je určený výlučne pre absolventov kurzov KVET 1, KVET 2, KVET 3 a týždenného seminára Zamiluj sa do života.

Je vhodný nielen pre profesionálov, ale pre všetkých, ktorí chcú transformovať svoj život do jeho plnohodnotného a radostného prežívania.

Je pre tých čo neužívajú antidepresíva, netrpia žiadnou vážnou psychickou chorobou, nie sú závislí na alkohole či drogách.

KVET 6 certifikovaný kurz

PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA II.

5-dňový profesionálny autorský transformačný výcvik ukončený certifikátom.

Je určený pre účastníkov kurzu Psychosomatika a spiritualita I.

Na tento kurz prichádzajú účastníci po 2-mesačnej aktívnej prípravnej fáze – praxe s jednotlivcami.