Kurzy kvantového tvorenia

Prednášky

 Téma: SILA PRIJAŤ AJ NEPRÍJEMNÉ STRÁNKY ŽIVOTA

od 18:00 do 19:30 h,        cena: 7 € 

03. 07. 2019 Trenčín, hotel Magnus, Považská ul. 1706/35

05.11.2019  Martin, Turčianska knižnica v Martine,Divadelná 4619/5

 

KURZ KVET 1- Vedomé tvorenie života

Pre každého, kto je pripravený prijať zodpovednosť za svoj život, pre každého kto  túži žiť plnohodnotný, zmysluplný život. Netreba mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

KVET 1 je zážitkový transformačný kurz, ktorý sa dotkne VÁŠHO SRDCA.  Rozvíja v každej bytosti schopnosť tvoriť si realitu VEDOME. Prebudí vo Vás tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia a pokoja. Jemným a láskavým spôsobom otvorí srdce, spustí proces harmonizácie, v ktorom sa telo zbavuje napätia a stresu  dostáva sa do stavu bez myšlienok. Prebieha samoliečenie tela, duše, vzťahov, situácií, blokov.  Veľakrát dochádza k spontánnym uzdraveniam. Dostanete nástroj, ktorým budete môcť sami sebe pomáhať.

Ohľadom termínov kliknite prosím na žlté políčko: viac informácií a prihláška

KURZ KVET 2 - Transformácia strachov a podvedomých programov 

LEN pre absolventov kurzu KVET 1.

2-dňový hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu emócií, pocitov, na liečenie vzťahu s matkou a otcom. Predstavím vám novú veľmi účinnú TECHNIKU, ktorej som autorkou a ktorej detailný postup odovzdávam práve na tomto kurze KVET 2.  Odhalí najhlbšie programy uložené v detskej duši, programy, ktoré si nesieme so sebou počas života. Tieto sa vyplavia z podvedomia do vedomia a tu ich transformujeme (odblokujeme) tak, aby sme skutočne z hĺbky srdca mohli odpustiť. 

Kurz KVET 3 Čistenie podvedomia

LEN pre absolventov kurzu KVET 2.

2-dňový transformačný kurz zameraný na čistenie podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Čistíme vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. 

ZAMILUJ SA DO ŽIVOTA

7-dňový transformačno-meditačný pobytový seminár v prírode. 

Je to pokročilejší seminár  pre tých, čo už vedia že sme viac ako fyzické telo, pre tých, čo majú skúsenosť s meditáciou, prácou so svojimi emóciami, či kvantovou technikou. Preto pred týmto seminárom odporúčam absolvovať minimálne kurz KVET 1.  

Meditačný a očistný pobytový seminár v objatí prekrásnej prírody, v oáze ticha, čistých energií, kde nájdeš  spojenie so sebou, s prírodou, so svetom. 

certifikovaný kurz

PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA

5-dňový pobytový kurz v prírode. 

Len pre absolventov KVET 1, KVET 2, KVET 3 a týždenného seminára Zamiluj sa do života. Pre tých čo neužívajú antidepresíva, netrpia žiadnou vážnou psychickou chorobou, nie sú závislí na alkohole či drogách.

Ponúka autorský terapeutický výcvik práce s klientom v procese transformácie ukončený certifikátom. 

pre firmy

KURZ PRE FIRMY

Pre firmy, vrcholový management, pracovné kolektívy

2 - dňový zážitkový transformačný kurz.