Kalendár online kurzov:

 

Kalendár živých kurzov s Evou Ďurišovou

PREDNÁŠKA S PRAKTICKOU UKÁŽKOU

Téma: SILA PRIJAŤ AJ NEPRÍJEMNÉ STRÁNKY ŽIVOTA
od 18:00 do 19:30 h,        cena: 7 €

termíny na prednášky sa zatiaľ neplánujú. Odporúčame vám pozrieť si 48-minútovú video prednášku ZDARMA ku ktorej sa dostanete po kliknutí na hornú lištu VIDEO KURZY.

KURZ KVET 1- Vedomé tvorenie života

Pre každého, kto je pripravený prijať zodpovednosť za svoj život, pre každého kto  túži žiť plnohodnotný, zmysluplný život. Netreba mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

KVET 1 je zážitkový transformačný kurz, ktorý sa dotkne VÁŠHO SRDCA.  Rozvíja v každej bytosti schopnosť tvoriť si realitu VEDOME. Prebudí vo Vás tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia a pokoja. Jemným a láskavým spôsobom otvorí srdce, spustí proces harmonizácie, v ktorom sa telo zbavuje napätia a stresu  dostáva sa do stavu bez myšlienok. Prebieha samoliečenie tela, duše, vzťahov, situácií, blokov. Veľakrát dochádza k spontánnym uzdraveniam. Dostanete nástroj, ktorým budete môcť tvoriť a meniť svoj život k lepšiemu. 

Ohľadom termínov kliknite prosím na políčko: viac informácií, termíny a prihláška

KURZ KVET 2 - Transformácia strachov a podvedomých programov

LEN pre absolventov kurzu KVET 1.

2-dňový hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu emócií, pocitov, na liečenie vzťahu s matkou a otcom. Predstavím vám veľmi účinnú TECHNIKU,  pomocou ktorej odhalíme najhlbšie programy uložené v detskej duši, deštrukčné vzory, ktoré si nesieme so sebou počas života. Tieto sa vyplavia z podvedomia do vedomia a tu ich transformujeme tak, aby sme skutočne z hĺbky srdca mohli odpustiť.

Kurz KVET 3 - Čistenie podvedomia

LEN pre absolventov kurzu KVET 2.

Na 3-dňovom pobytovom transformačnom kurze v prírode sa naučíte metódu, ktorá  vám pomôže pracovať s výzvami, s ktorými sa stretávate vo svojom živote. Pracujeme na čistení podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Liečime vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. Akonáhle sa oslobodíte od okov minulosti, uvidíte možnosti, ktoré ste dovtedy nikdy nevideli. 

seminár KVET 4 - ZAMILUJ SA DO ŽIVOTA

7-dňový hlboko liečivý transformačno-meditačný pobytový seminár v prírode, kde nájdeš spojenie so sebou, s prírodou, so svetom.

Seminár je určený pre účastníkov kurzov KVET, minimálne kurzu KVET 1. Je pokročilejší, 7 dní ponorený v prítomnosti môže byť pre niekoho náročné. Umožňuje vykročiť z komfortnej zóny,  preto je určeným tým, ktorí sa na to cítia. Kurz je silne očistný, transformačný. Nie je to “dovolenka.” Nie je pre pohodlných ľudí. Je pre psychicky zdravých ľudí.  

kurz KVET 5 - PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA I.

5-dňový kurz v nádhernej prírode ponúka nielen autorský výcvik so psychosomatickým prístupom, ale aj silné zážitkové transformačné procesy a ceremónie, ktoré umožňujú meniť svoj život do jeho radostného a plnohodnotného prežívania. 

Je to pokračujúci kurz určený absolventom štyroch predchádzajúcich stupňov: KVET 1, KVET 2, KVET 3 a KVET 4.

kurz KVET 6 -PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA II.

5-dňový pobytový transformačný kurz so psychosomatickým prístupom.

Je určený pre účastníkov kurzu Psychosomatika a spiritualita I. Je pre psychicky zdravých ľudí, pre tých čo neužívajú antidepresíva, netrpia psychickou chorobou, nie sú závislí na alkohole či drogách.

MENU