Kurzy kvantového tvorenia

Prednášky

 Téma: SILA PRIJAŤ AJ NEPRÍJEMNÉ STRÁNKY ŽIVOTA

od 18:00 do 19:30 h,        cena: 7 € 

09. 01. 2019 Nové Mesto nad Váhom,MsKs, Hviezdoslavova 4, č. dv. 21

10. 01. 2019 Považská Bystrica, hotel Podhradie, Považ.Podhradie 250  

16. 01. 2019 Banská Bystrica, penzión Maják, Okružná 15

23. 01. 2019 Levice, Zdravá Energia, nám. E.M.Šoltésovej 8 

05. 02. 2019 Bratislava, Ružová dolina 7, posch. 1. zvonček Akadémia

07. 02. 2019 Trnava, hotel Spectrum, Vladimíra Clementisa 13 

KURZ KVET 1- Vedomé tvorenie života

Pre každého, kto je pripravený prijať zodpovednosť za svoj život, pre každého kto  túži žiť plnohodnotný, zmysluplný život. Netreba mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

KVET 1 je zážitkový transformačný kurz, ktorý sa dotkne VÁŠHO SRDCA.  Rozvíja v každej bytosti schopnosť tvoriť si realitu VEDOME. Prebudí vo Vás tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia a pokoja. Jemným a láskavým spôsobom otvorí srdce, spustí proces harmonizácie, v ktorom sa telo zbavuje napätia a stresu  dostáva sa do stavu bez myšlienok. Prebieha samoliečenie tela, duše, vzťahov, situácií, blokov.  Veľakrát dochádza k spontánnym uzdraveniam. Dostanete nástroj, ktorým budete môcť sami sebe pomáhať.

Ohľadom termínov kliknite prosím na žlté políčko: viac informácií a prihláška

KURZ KVET 2 - Transformácia strachov a podvedomých programov 

LEN pre absolventov kurzu KVET 1.

2-dňový hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu emócií, pocitov, na liečenie vzťahu s matkou a otcom. Predstavím vám novú veľmi účinnú TECHNIKU, ktorej som autorkou a ktorej detailný postup odovzdávam práve na tomto kurze KVET 2.  Odhalí najhlbšie programy uložené v detskej duši, programy, ktoré si nesieme so sebou počas života. Tieto sa vyplavia z podvedomia do vedomia a tu ich transformujeme (odblokujeme) tak, aby sme skutočne z hĺbky srdca mohli odpustiť. 

Kurz KVET 3 Čistenie podvedomia

LEN pre absolventov kurzu KVET 2.

2-dňový transformačný kurz zameraný na čistenie podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Čistíme vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. 

ZAMILUJ SA DO ŽIVOTA

7-dňový transformačno-meditačný pobytový seminár v prírode. 

Je  pre všetkých, nielen pre účastníkov kurzov KVET. Je to však pokročilejší seminár  pre tých, čo už vedia že sme viac ako fyzické telo, pre tých, čo majú skúsenosť s meditáciou, prácou so svojimi emóciami, či kvantovou technikou.

Meditačný a očistný pobytový seminár v objatí prekrásnej prírody, v oáze ticha, čistých energií, kde nie je ani signál (alebo len veľmi slabý) na telefonovanie ale nájdeš tu omnoho SILNEJŠIE SPOJENIE. So  sebou.  S prírodou. So svetom.

certifikovaný kurz

PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA

5-dňový pobytový kurz v prírode. 

Len pre absolventov KVET 1, KVET 2, KVET 3 a týždenného seminára Zamiluj sa do života. Pre tých čo neužívajú antidepresíva, netrpia žiadnou vážnou psychickou chorobou, nie sú závislí na alkohole či drogách.

Ponúka autorský terapeutický výcvik práce s klientom v procese transformácie ukončený certifikátom. 

pre firmy

KURZ PRE FIRMY

Pre firmy, vrcholový management, pracovné kolektívy

2 - dňový zážitkový transformačný kurz.