Zmenilo sa vo mne niečo, čo nedokázal zlomeniť nik

, ,

„To, čo napíšem, som si naozaj potrebovala nechať prejsť hlavou. Pokúšala som sa všetko z víkendu najprv spracovať a pochopiť a následne o tom napísať. Nedokážem slovami opísať to, čo sa vo Zvolene stalo. Nenachádzam naozaj logické vysvetlenie a ani žiadne slová. Snažila som sa veľa nad tým premýšľať, všelijako si v hlave racionalizovať situácie, ktoré na kurze nastali.
 
Ako je možné, že sme si na jednej strane tak cudzí ľudia, ktorí sme sa nikdy nevideli, mohli odovzdať toľko lásky , nehy, úcty, pomoci?
 
Už po 1.dni kurzu sa niečo vo mne zmenilo. Niečo, čo nedokázal vo mne zmeniť ani zlomiť nik. Prežívala som zrazu neopísateľné pocity šťastia, radosti, lásky a pokory. Je mi veľmi ľúto, že tak veľa ľudí tomu nerozumie a tak veľmi by som chcela, aby to pochopil a skúsil každý jeden človek na planéte Zem.
Prichádzajú mi každý deň nové vhľady, myšlienky, pochopenia. Všetky si ich poctivo zapisujem do denníčka 😛. Tvorím si realitu každý jeden deň.
 
Do práce chodím vysmiata, veselá, radostná a šťastná, ale najviac čo sa vo mne zmenilo je to, že som zostala pokojnejšia, trpezlivejšia , láskavejšia voči svetu, deťom, ľuďom. Priznám sa, že je to naozaj náročné vrátiť sa z toho krásneho sveta, ktorý sme si vytvorili vo Zvolene, do rýchleho matrixu plného negatívnych nástrah. Je to naozaj ľahké skĺznuť späť.
 
Preto sa zo všetkých síl snažím dodržať disciplínu v kvantovaní a tvorím si realitu po svojom.
 
Je nádherné že nástroj na vytvorenie nekonečnej nekončiacej lásky voči sebe a okolitému svetu, je ukrytý práve v nás.💫❤️ Z najväčšieho srdca ďakujem, že vďaka Tebe , som svetlo našla v sebe , zažala som💫 , a každý deň sa chodím dovnútra pozrieť, či ešte svietim. 💫S láskou Sisa ❤️ účastníčka po 1. stupni Školy Psychosomatiky a spirituality na kurze KVET 1 Zvolen.