Zlepšenie zraku

Zlepšenie zraku

, ,

„Ahoj Evička mám toľko krásnych pocitov v sebe z toho nášho seminárika a som nesmierne šťastná, že som od života dostala možnosť zažiť tú krásu na vlastnej koži. Meditácie som si zaviedla každý deň od siedmej ráno kedy prídem do mojej kancelárie do ôsmej. Je to nádherný štart nového dňa.
Ešte Ti chcem napísať ohľadom môjho zraku. Mala som dioptrie skoro trojky. Všimla som si už na seminári, že dokážem ČÍTAŤ BEZ OKULIAROV. Dievčatá z izby nechceli veriť tak som čítala z knihy ktorú sme si kúpili. Tak to je zázrak. V obchode som si vedela prečítať veľkosť oblečenia sama to bola šupa. V potravinách som si čítala popis zloženia tiež sama??. Skákala som od radosti medzi regálmi. Na vypisovanie zmlúv v práci som si zobrala staré okuliare o 1,5 dioptrie menšie. Takže sa mi zlepšil zrak cca o 1,5 dioptrie.
Keď sme na seminári otvárali tretie oko tak som mala silný tlak očí až sa mi viditeľne dali do kŕču do tretieho oka a v jednej meditácií sa mi to stalo ešte 5x za sebou akoby sa mi otváralo znova. Možno to zo sebou súvisí – neviem.Neuveriteľné??ďakujem.
Eva po seminári Zamiluj sa do života.