Vzťah s manželom

, ,

„Ahoj Evi, stále rozmýšľam, ako a čo ti napísať. Lebo to čo zažívam je neuveriteľné a každý kto sa ma spýta, ako bolo na seminári, ja to vlastne neviem slovami opísať. Neviem opísať to, čo sa dialo a deje so mnou.
Tak sa aspoň pokúsim nesúvisle a rôznorodo to dať v odrážkach.
Po kurzoch KVET 1 a 2 som cítila energiu a šťastie ako taký príjemný pocit okolo žalúdka. No teraz po seminári Zamiluj sa do života mi ide roztrhnúť hruď od šťastia a lásky. Celá som spomalená a vďačná. Ďakujem tráve po ktorej kráčam, psovi, ktorý ku mne pribehne, vode, že tečie z kohútika…. akože wau cítim sa úžasne.
Nechce sa mi vyjsť z toho pomalého rytmu a zase pobehovať sem a tam aby som toho viacej stihla. Nechcem to
Užívam si ten kľud a chcem si udržať ten nádherný pocit v hrudi, čo najdlhšie.
Mrzí ma, že to neviem slovne s nikým zdieľať.
Zaujímavé je šoférovanie, silne vnímam detaily,vnímam každé šuchnutie, čo sa okolo udeje a je to také divné. Šoférujem však pomalšie a užívam si to.
Za najväčší zázrak však považujem to, že po príchode zo seminára som sa tešila na svojho manžela, s ktorým som zvažovala rozchod, lebo som k nemu už nič necítila a telesný kontakt s ním mi bol nepríjemný. Po návrate som sa k nemu pritúlila a bolo mi naozaj dobre, cítila som sa šťastná.
Evička, prosím ťa opakuj tento seminár aspoň 1x do roka. Už teraz mám dve baby, ktoré by so mnou išli a možno aj viac. Je to neuveriteľný reštart a ja som ti zaň nesmierne vďačná.“ (po seminári Zamiluj sa do života)