Vďaka a pokora

, ,

„Chcem ti srdečne a uprimne poďakovať za obidva KVETy, čo som absolvovala. Cítim veľkú vďaku a pokoru. Hlavne Kvet 2 bol pre mňa silný zážitok, ktorý zmenil môj pohľad na život. Snažím sa techniky, ktoré som sa naučila praktizovať a osvojovat si ich každý deň. Cítim sa oveľa lepšie, mnoho situácii viem lepšie zvládať. Nie je to po mnohých rokoch zauzivanych foriem správania – podvedomych programov jednoduché, ale teším sa, že už viem AKO transformovať negatívne emócie. Obe skripta mam pri posteli a čítam si ich znova a znova ??. Viem, že je predo mnou dlhá cesta poznania, ale teším sa na ňu. Je mi ľúto, že sme sa nestretli skôr, že som skôr nevedela, že som urobila toľko strašných chýb pri výchove mojich deti.
Na tvojich kurzoch som mala pocit, že každá vyslovena myšlienka je veľká múdrosť, poklad, ktorý rezonuje v mojom vnútri. Je zopár, ktoré mi utveli najviac, a často na ne myslím, hlavne z 2:
– aj negatívne emócie sú energia, nesnažte sa ich zbaviť. Treba ich transformovať na pozitivne, prijemné
– nemusím byť dokonalá, aby som bola ľúbená
– vesmír je láska. Vesmír nás nechce trestať, on nečaká na to, aby niekoho potrestal. Naopak.
– všetko je láska a cez lásku sa dá vidieť v druhom to najlepšie

Atd., atď.
Možno sa niekomu, kto nebol na kurze môžu zdať ako klišé, ale ja som až tam precítila hĺbku ich významu.

Tvoje kurzy odporúčam naozaj každému. A určite chcem pokračovať Kvetom 3 a ďalej. Ďakujem ti, že robíš, čo robíš ?? S láskou a vdakou, Zuzka“