Nájdenie vnútornej harmónie a blaženosti

, ,

„Už dlhšie som ti chcela napísať, ale myslím, že práve teraz je ten správny moment. Veľmi ti ďakujem, za to, všetko, čo si nám na kurze KVET 1 odovzdala. Pre mňa to bol tichý zázrak, ktorý prišiel tak nečakane, že som doteraz v nemom úžase.

Po smrti môjho manžela v novembri 2017 a aj celých 16 mesiacov pred jeho smrťou, som žila v stave, ktorý by som nazvala “chaos a boj”. Pokoj na duši, ten balzam, ktorý lieči a napĺňa nás radosťou, bol pre mňa v nedohľadne. A nevedela som ho nijak získať.

Už na kurze som ti povedala, že mojím očakávaním od kurzu bolo nájdenie tej vnútornej harmónie a jednoty s vesmírom a samým sebou. Po ničom inom som netúžila. A iba človek, ktorý pozná, aké to je mať v hlave neustály pocit pretlaku myšlienok v hlave, ktorých sa nedokáže nijako zbaviť (ani v noci), to pochopí. Lebo pokoj a NIČ je dar.

Na tvojom seminári som stav “NIČ” zažila v podstate bleskove a veľmi na to ohromilo Dokonca som túžila v tom stave byť permanentne 🙂 Zažila som taký pokoj a harmóniu duše! Bol to úžasný pocit.
Konečne som sa oslobodila od svojich myšlienok, a ten pocit PRÁZDNA a NIČOHO sa nedá opísať. Bol to neuveriteľne oslobodzujúci pocit.

Včera som zažila stav nekonečnej blaženosti a lásky. Konečne! Áno, Evi, a bola som taká ohromená a vďačná. Až vtedy mi naplno došlo, že posledné dva a pol roka som žila v totálnom marazme. Ten pocit sa dostavil, keď som nerobila NIČ 🙂 len ležala vedľa svojho malého syna na posteli a sledovala, ako zaspal. Dívala som sa na neho a zrazu znenazdajky ma naplnil taký silný pocit blaženosti, aký som nepocítila už niekoľko rokov. Opäť som bola myšlienkami pri tebe a tvojom kurze 🙂

Evi, ďakujem ti za všetko. Som rada, že som ťa spoznala a že som sa mohla zúčastniť tvojho kurzu.

Od kurzu mám oveľa väčší pokoj na duši, ukľudnila som sa, mám veľa energie a chytá ma inšpirácia z každej strany. Nachádzam opäť svoju kreativitu a už teraz sa teším, čo mi môj nový kvantový život prinesie. Katka. “