Ďakujem

, ,

„Mám srdce plné vďačnosti za možnosť absolvovať všetky kurzy Kvet pod tvojím vedením.
Je nádherné, že školíš a vedieš takéto kurzy, kde sa má každý možnosť dostať do svojho vnútra, do svojho stredu a liečiť vnútorné zranenia nastrádané prevažne v detstve.
Moje detstvo bolo prechádzkou peklom, neľutujem sa však a ani sa nesťažujem, beriem to ako fakt. Viem, že moja duša si tú cestu vybrala a preto som si ju musela prejsť. Prežila som si kopu bolesti, ktoré sú vo mne hlboko ukryté a teraz, keď som dospelá žena, ďakujem Univerzu za takých ľudí ako si ty a tiež za učenie – nástroj, ktorý učíš, ktorý pomáha a lieči.
Vnímam ako dar, že mám možnosť zmeniť moje pocity k jednotlivým bolestivým situáciám a tiež vytvorené alebo prevzaté programy od rodičov a tak ešte viac rozžiariť moje a tým aj druhých vnútorné svetielko, ktoré v sebe máme.
Si v tejto oblasti odborníčka, preto ak by si mala priestor, s radosťou by som podľa tvojich možností čo najskôr prišla na osobnú konzultáciu a tak urýchlila proces liečenia a nazrela aj do tých najtajnejších kútov mojej duše a konečne tam upratala.
Ďakujem za všetko. Alena.“