Cítila som až extázu

, ,

„Veľmi ma to na ten seminár ťahalo. Ja som bola závislá na čokoláde a na mobile. Na tento pobyt som si nabalila aj sladkosti, chipsy, a tu som nemala vôbec žiadne pokušenie to zjesť. Som na to pyšná. Bol tu taký program, že som na to ani nepomyslela.
Ďalej som hrdá na to, že som dokázala celý čas sedieť v meditačnom sede. Naučila som sa pracovať s bolesťou, tŕpnutím, som šťastná že som dokázala ísť za bolesť, cez bolesť. Chrbát sa mi tu spevnil. Pozapájali sa tu svaly a šľachy ktoré som predtým nezapájala.
To 2-dňové ticho, mlčanlivosť je naozaj veľmi účinné. Keď chce človek na sebe pracovať a nájsť viac odpovedí, to ticho bolo krásne. Čo sa týka kombinácie ticha a zážitkových meditácií, veľmi sa mi páčili.
Pri meditácii so živlami som cítila až extázu. V tichej meditácii sa mi stalo, že som plakala. Srdce sa mi otvorilo. Ďakujem za všetko. Za to, že sme tu mohli byť.
Veľa mojich známych sa ma po návrate zo seminára pýta, ako tam bolo. Až sa čudujem s akou hĺbkou ich to zaujíma. Veci sa dejú. Ľudia hľadajú. Trvalú lásku a šťastie. Stále sa zamýšľam nad všetkým, čo sme tam prežil. Bolo to fakt intenzívne. Spájajú sa mi veci. Aj disciplínu a správny spánkový režim som si tu refreshla. Ivet.“ po seminári Zamiluj sa do života