Ja som sa zamilovala nielen do života, ale aj do svojho muža

, ,

„Musím povedať, že tu som zažila tak obrovské veci! Ja som od rána veľmi dojatá. Keď som sa ráno zobudila, vo vnútri mi hrala hudba a ja som chcela tancovať. Cítila som sa veľmi veľmi šťastná, milovaná. Ku mne prišlo moje vnútorné dievčatko. A stále so mnou je. Cítim silné chvenie. To je to, čo som 30 rokov hľadala. Bolo vo mne prázdno. Ja som vôbec netušila, že som taká prázdna. A tu sa to dievčatko ku mne vrátilo.
Zažila som veľmi ťažké detstvo a vtedy to malé vnútorné dievčatko odo mňa odišlo a ja som sa musela stať dospelou. A vtom stave som tápala až doposiaľ. Pestovala som si obal. Obal bol pekný, ale to vnútro bolo nešťastné. Zranené.
A tu sa mi to hravé slobodné vnútorné dievčatko znova vrátilo. Je to taký nádherný pocit, že to neviem ani opísať. Vrátila sa naspäť ku mne tá láska, radosť, vnímanie. Som tak šťastná!
Ja som sa tu zamilovala nielen do života, ale ja som sa tu zamilovala aj do môjho manžela. Cítim jeho srdce. Tiež bolo trošku stratené. Nevidelo ma. Nepočulo ma. A včera ma uvidelo. To bol najkrajší dar v mojom živote. Viem, že keď odtiaľto odídem, začneme skutočne žiť. Za to nesmierne ďakujem. Ďakujem aj sebe a ďakujem aj vám. Neviem slovami vyjadriť ako veľmi som vďačná. Zuzana“ po seminári Zamiluj sa do života, ktorý absolvovala aj so svojim manželom.