Zmena života

, ,

„Jedna zo zmien ktoré sa mi dejú je,že sa mi sníva o ľuďoch s ktorými sa chcem stretnúť.Dvakrát som mal živý sen,po ktorom sa celkom preberiem a presne viem,čo mi je povedané. Takéto silné pocity zo snov som nikdy nemával.
Telesné uzdravovanie je priam až zázračné! Už mi ani nezvoní v ušiach,kolená v pohode ako už desaťročia nie. S tým zvonením v ušiach som u lekára nebol, ale neuveriteľne ma to traumatizovalo.Nevieš si ani predstaviť,ako sa mi uľavilo.

Denne cvičím, chodím do sauny, priam drasticky som obmedzil alkohol -nechutí mi ani to pivo. Nadváha ide dole…To čo sa mi deje je fakt neuveriteľné.

A to s tým zapisovaním je niečo úchvatné.Začal som s tým až po troch dňoch po kurze,ale bude to zaujímavé čítanie,čím viac píšem,tým viac zapisovania hodných myšlienok sa mi vynára!
Keď si čítam na tvojej stránke “vaše výsledky”, cítim takú silu, ako keby som bol na kurze a utieram si slzy,aby ma nikto nevidel ,aký som dojatý…,je to sila , veľmi to na mňa pôsobí a užívam si to.

Práve teraz som si prvý raz porátal koľko mám kníh o zmene života,meditácii,vedomí ,čakrách atď.Levi,Silva,Plzák,Jonáš,Hnízdil,Bukovský,Tombak,Jirschová,Baričák,Nepo,Malovič,Hicks,Gaskoigne,Osho-(10) a iní -74! A bolo mi to na nič,až kým som nestretol spriaznenú dušu -Evu Ďurišovú (ešte som toto nikdy o nikom nepovedal,doteraz bol najvyšší level-rovnaká krvná skupina),ktorá si tomu dala zmysel.Teraz do seba všetko zapadá. Či chceš,či nie, Ty si tá na ktorú som čakal,ani nevieš ako sa teším na ďalšie kurzy. Musím sa opakovať,ale ďakujem, ďakujem, ďakujem! Eduard“