Vyliečenie zo psoriázy

, ,

„Posielam srdečný a srdiečkový pozdrav Tebe, Tiborovi a celej Tvojej rodinke
a želám aj v tomto roku veľa-veľa síl a odhodlania na Vašej ceste otvárania naších očí,sŕdc a poznania ??.
Viem,že si nás nemôžeš všetkých pamätať-tak sa len trošku pripomeniem ??:

Na jednotku som si prišla riešiť hlavne zdravot.problém-psoriazu,ktorá vyskočila po tragic.odchode synovej priateľky a ešte viac sa zhoršila o 2 roky po smrti môjho ocka.
Hneď na prvom kurze som konečne spracovala to prvé úmrtie – počas nácviku zadávania zámerov kvantovania v skupinách som sa ťa pýtala,či si môžem zadať aj takýto zámer a Ty si mi pomáhala formulovať a aj počas celého kvantovania si bola pri tom a mne sa okamžite citeľne uľavovalo…a pokračovalo to počas celého kurzu.
Za pol roka medzi Kvet 1 a 2 sa u mňa rozbehli veci pozit.smerom, spomeniem u mňa napr.zlepšenie intuície,jasnejšie riešenie problémov a chápanie súvislostí a situácií,
ale aj strata chuti na mäso i alkohol ??.
No po Kvete 2- zázrak,za ktorý som Ti hlboko a úprimne vďačná ??.
Spracovala som odchod môjho ocka (posledná meditácia na seminári poďakovanie a odpoustenie bola pre mnňa najsilnejšia a veľmi živá,ocko prišiel ku mne,objímali sme sa, povedali si všetko a rozlúčili sa plní pokoja a bezpodmienečnej lásky…) ďakujem Ti Evička ??.
A vďaka aj za to,že tesne po tom,sa mi psoriaza tak zlepšila,že zmizli praskliny na dlaniach a chodidlách a som bez prejavov choroby až do teraz.
Prepáč,že som sa tak rozpísala,ale tak som to cítila 🙂 Marta“