Vyliečené koleno

, ,

„Ahoj Evka, cítim sa báječne, mám pozitívne myšlienky, ľudia sa ma pýtajú z čoho mám takú skvelú náladu, cítim sa pokojne a fantasticky, pokojne riešim veci ktoré som predtým ani nechcela počuť nie to ešte riešiť. 🙂
Pre mňa najväčší “zázrak” je moje koleno.
Teraz ti napíšem celý príbeh môjho kolena. Pamätám sa, že už ako dieťa som si nemohla kľaknúť na pravé koleno čo mi vždy vadilo keď sme ako deti chodili do kostola a ja som si nemohla kľaknúť na obe kolená, naše tety z dediny vždy po mne zazerali, že nekľačím na oboch kolenách ale len na jednom.
V decemberi 2018 som si pri cvičení úplne roztrhla meniskus. V januári 2019 som bola u ortopéda a následne vo februári som absolvovala artroskopiu- operáciu kolena. Nakoľko meniskus bol roztrhnutý musel mi kus vybrať a celé koleno obrúsiť. Teraz som v pooperačnom liečení.
Do do tejto nedele som si nemohla kľaknúť na koleno, ani skákať, ani behať, pri cvičení ma koleno vždy bolelo a aj na seminári sobotu aj nedeľu až do momentu, kým si mi práve ty pomohla odblokovať skutočnú príčinu…. (pracovala si so mnou pred skupinou), za čo z celého srdiečka ďakujem. Koleno ma nebolí.
Dnes som bola cvičiť a prvý krát od operácie som si užila tréning naplno aj s kľaknutím, skákaním a behaním… Moja kamarátka čo predcvičuje len pozerala ja stváram … Zároveň sa veľmi tešila so mnou pretože vedela kde som išla cez víkend a práve ona ma zobrala na tvoju prednášku vo Zvolene kde som sa rozhodla pre kurz, za čo veľmi aj jej ďakujem.
Evka ešte raz z celého srdiečka ďakujem, že robíš pre ľudí také skvelé semináre a kde nás učíš ako nájsť samých seba a ukážeš nám ako si vieme krásne a s láskou pomôcť v živote. Andrea.“