„Uvedomila som si, ako veľmi sa milujem a už nedovolím nikomu, aby ma takto psychicky týral.“

, ,

 
“Včera som si uvedomila niečo tak úžasné, tak som sa rozhodla s tebou zdieľať. Včera ma môj ex manžel znova psychicky vydieral, že sa obesí. A prvý krát som si uvedomila, že to so mnou vôbec nič nerobí a nemám žiadnu reakciu ani som na to neodpovedala. Predtým, keď také niečo povedal, som sa veľmi bála, aby si náhodou neublížil a chcela som mu pomôcť a všetko robiť tak, ako on chce, aby bol spokojný, len aby bol v pohode on. Uvedomila som si, že to súviselo s programom, ktorý som si čistila na kurze KVET 3 , že som chcela, aby sa všetci mali dobre na úkor mňa. Súviselo to s otcom. Tam sme to čistili.
 
Dnes viem, že tí zdanlivo “zlí ľudia” sú v skutočnosti krásni Boží ľudia. Len majú svoje programy.
Uvedomila som si, ako veľmi sa milujem a už nedovolím nikomu, aby ma takto psychicky týral. Taká neskutočná láska ma včera večer zaplavila, keď som nad tým rozmýšľala a cítila som aj obrovskú vďačnosť a lásku voči ex manželovi.
Spomenula som si, ako si mi na terapii v období keď sme sa rozvádzali hovorila, že keď chcem lásku dostávať najprv ju musím nájsť v sebe a že zo začiatku by som mala začať malými krokmi – milé slovo, úsmev.
 
A zrovna včera mi v práci vrátnička z ničoho nič povedala: “Musím vám povedať, že ste skvelá, úžasná, no perfektná.”
Minulosť som pustila, dôverujem Bohu, že sa všetko deje pre moje najvyššie dobro a verím, že sa stane tak, že ani vo sne si neviem predstaviť aké úžasné to nakoniec bude. Ďakujem ešte raz . Katka po kurze KVET 3.