Urýchlenie hojenia nohy po úraze+vyliečenie strachu u dcéry

, ,

“Predovšetkým s vďakou sadám ku tomuto emailu, pretože to je pocit, ktorý ma sprevádza, keď na Teba myslím, alebo keď sa venujem kvantovaniu. Som vďačný, že som sa mohol s Tebou stretnúť a že sa venuješ nám mnohým a odovzdávaš úžasné poznanie a metódu ako uzdraviť tie hlbiny ľudských bytostí. Úprimne sa teším a fandím Ti v tých online seminároch, ktoré si začala. Teším sa aj z toho, že máš na ne takú krásnu odozvu. Ja sa rád zúčastním keď bude  KVET 3 nielen pre úžasnú atmosféru, ktorá na KVET-och vládne ale aj kvôli novým pochopeniam a možno aj technikám, ktoré potom doma môžeme používať a tak odkryť ďalšie tajomstvá bytia.

Evík, píšem Ti aj kvôli tomu, že by som rád s Tebou zdieľal niekoľko krásnych vecí, ktoré som vďaka kvantovaniu mohol zažiť. Ešte na začiatok Ti chcem povedať, že stále po takom hlbokom kvantovaní, ktoré v mojom prípade znamená skôr čistenie a nové uvedomenia si súvislostí môjho života, prvá vďaka sa spontánne nesie ku Tebe za to, že niečo takéto môžem používať a zažívať. A neraz, aj keď sa dostávam ku nejakej minulej udalosti, pomáha mi, keď si predstavím, že mi Ty kladieš otázky  a sprevádzaš ma. Ide to potom akosi plynulejšie ????  Toľko teda na úvod.

Tých zážitkov je veľa, lebo kvantujem skoro každý deň, ale chcem z môjho života vybrať aspoň dve + jedna príhoda.

  1. Na futbale som si natiahol trieslo. Ešte sa mi to doteraz nestalo. Bolelo to veľmi, ani som nedohral zápas. Bolelo to celý týždeň. – Po týždni som sa ráno zobudil a napadlo mi: Čo keby som si nakvantoval, že mám zdravé triesla, nohy. Tak som to urobil. Evka, ani nie do sekundy mnou prešiel nesmierne silný pocit pokoja, ktorý neviem nazvať ináč, len duchovné očistenie. Cítil som nesmiernu čistotu v aure a asi aj v tele. Napätie, ktoré som mal v triesle okamžite povolilo a človeku sa chcelo vykríknuť: Zázrak! ???? Bolesť, ktorá bola v triesle síce ešte bolo cítiť, ale už len ako ozvenu niekdajšieho napätia, po ktorom nebolo ani chýru, ani slychu.
  2. Naša dvanásťročná dcéra býva sama vo svojej izbe. Jeden večer sa mi začala sťažovať, že sa v tej izbe bojí. Prišlo mi využiť to, čo sme robili na KVET-e 2: Predstav si ako ten strach vyzerá. Vizualizovala si to. Táto predstav otvorila ďalšiu spomienku: „Som malé dievčatko“, hovorí. Rozplakala sa. „Som taká zlatá.“ „Ale chýba mi maminka.“ Cez kvantovanie sme to vyčistili. Už sa nebojí ???? Zo srdca ďakujem Evička.
  3. A ešte jednu malú poznámočku. Veľmi mi pomohlo, keď si na KVET-e 2  povedala jednu, pre mňa v dôsledkoch zásadnú vec: /prepáč ak to nebude presné/  Vaša pozornosť , vaše vnímanie vnáša svetlo do miesta, ktoré vnímate. To mi pri kvantovaní  a vnímaní srdca veľmi pomáha.
  4. Naučil som sa, že nemám čakať,  že situáciu /hocijakú/ budem riešiť „až potom“. Tým ako sa zvyšujú vibrácie, už nie je čas čakať „na potom“, lebo potom už bude aktuálne niečo iné. Keď mi príde vnútorný impulz, treba to riešiť, resp. uvedomiť si to tu a teraz. A tak podľa toho aj konám.

Ďakujem za toto úžasné dobrodružstvo, ktoré môžem prežívať vďaka Tebe. Ako som Ti už písal, KVET 1 bol  pre mňa O.K., ale KVET 2 mi dal metódu, vďaka ktorej objavujem ale postupne aj čistím programy, na ktorých „frčím“. Žasnem len, koľko ich je. Je to naozaj ako tie znaky v tom filme Matrix na tej programátorskej obrazovke. Kdesi som čítal, že čo ťa v srdci nerobí šťastným, je len program, na ktorom funguješ. A podľa toho vidím, koľko je práce predo mnou.  Ale to je super ???? Zo srdca ďakujem.”  Juraj.