Tečú mi slzy radosti

, ,

„Ani neviem, kde mám začať. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Zúčastnila som sa seminára KVET 2 začiatkom februára. Musím povedať, že som si celý proces veľmi užívala. Pochopila som veľa súvislostí z môjho predošlého fungovania a moje programy, ktoré som mala. Tým pádom sa krásne rozuzlilo to klbko zamotaných súvislostí v mojej hlave.
Prvý týždeň po seminári som sa cítila unavene a spomalene, akoby som mala vymazané všetko z hlavy, ale srandičky mi išli, vôbec som necítila tiaž vzťahov, financií, môjho jedenia, to že som single. Bol to taký stav ako delíria.
Následne som sa pomaličky dostala do reality. Mám krásne pocity a záblesky šťastia ktoré sa mi dejú. Slzy radosti mi tečú keď stojím na zastávke a čakám bus, keď robím nákup. Teším sa z bežných vecí, z toho, že slnko na mňa svieti.
Predtým som si myslela, že musím mať chlapa a robiť všemožné kúsky aby som si ho získala. Teraz mi je aj single tak krásne že vôbec nevidím dôvod naháňať chlapov a robiť na nich dojem. Neuveriteľný pocit.
Cítim, že žiarim. Aj sa ma v okolí pýtajú, čo sa so mnou deje, či je v tom chlap a ja že neeee. Zaľúbila som sa do seba.
Pomáhala som aj kamarátke s harmonizáciou jej vzťahu s dcérou a ďalšej kamarátke s harmonizáciou s jej mamkou. Mám krásne spätné väzby. Teším sa.
A ešte jedna vec. Pred 15-timi rokmi som stratila čuch. Teraz po seminári som si kúpila nový parfém a cítim jeho vôňu, akoby cítim vôňu svojej novej identity. Alžbetka.” účastníčka kurzu KVET 2 Transformácia strachov a podvedomých programov.