Spojenie sa s niečím božským – po online kurze KVET 1

, ,

“ONLINE kurz KVET 1 vo mne zanechal neskutočné dojmy a zážitky. Prvý deň som mala pocit, že som na kurze zbytočne, že asi ešte nie som pripravená na také zmeny. Všetko sa zmenilo v momente, keď mi v noci prišla odpoveď na to, čo som počas nášho cvičenia uvidela v mojom srdci. 

O to viac ma to šokovalo, pretože som si uvedomila, že to nemôže byť len moja predstava alebo výplod mysle, že je to skutočne odpoveď na moju otázku.

Ďalšia vec, ktorá sa mi udiala bolo to, že ma prestali bolieť svaly v zadnej časti tela. Už asi mesiac mám dosť veľké problémy so sedením na stoličke (preto som aj sedela na fit lopte).  V decembri som si kúpila aj 2 masážne stroje, denne som si s nimi tú časť tela  masírovala, ale nič nepomáhalo. Dnes sedím na stoličke ako kedysi. A ani si nevieš predstaviť ako si to užívam.

A posledná vec, ktorá sa mi udiala je to, že som sa spojila s niečím “božským” – neviem čo to bolo, či to bolo moje vyššie JA, alebo to bolo niečo iné, ale pri poslednom kvantovaní som pocítila v srdci TOĽKO lásky, že som sa neudržala a celé kvantovanie som plakala a plakala, až som mala potrebu nahlas vzlykať. Boli to slzy nesmierneho šťastia, ktoré som vo svojom živote ešte nikdy nepocítila. Aj teraz keď to píšem, sa mi tisnú slzy do očí. Už sa neviem dočkať večera, kedy sa pokúsim sa do tohto stavu opäť dostať.

Veľká vďaka za tvoju prácu. Ivana”