Rozpustil sa vnútorný tlak

, ,

„Už na seminár KVET 4 Zamiluj sa do života som prichádzala s vedomím, že milujem život a tešila som sa na ďalšie povýšenie. Dnes – po Kvete 4 – vnímam navýšenie milovať život väčšmi preto, pretože sa vyjasnilo a zbystrilo moje vnímanie. Je to úúúžasné vidieť, počuť a cítiť viac ako predtým.
 
Slovami neopísateľné a obrovitánske ĎAKUJEM za TEBA. Za tvoje poslanie a prácu, ktorú ja vnímam ako tú najušľachtilejšiu, pretože učiť ľudí, aby si mohli pomôcť sami, je z môjho pohľadu najviac.
 
Psychológovia, psychiatri, terapeuti, či koučovia učia ľudí prijímať zodpovednosť za svoj život. Tvoj prístup učí okrem prijatia zodpovednosti ešte ďalší level. Vedieť si sám sebe pomôcť. Naučiť sa techniku KVET a tou odblokovať minulosť. Rozpustiť nepríjemné pocity. Liečiť neprijaté situácie. Oslobodiť sa.
 
Ukázala si mi to, čo som potrebovala vidieť, aby som dokázala ZHMOTNIŤ a ZREALIZOVAŤ to, čo v sebe cítim.
Návrat po 7 dňoch do reality bol pomalší, pokojnejší a všímavejší, mnohé som videla inak.
 
Rozpustil sa vnútorný tlak, ktorý som v sebe mala.
 
Už aj pred Kvetmi som vedela, že kľúčom ku zmene podvedomého programu je vystúpenie z mysle a vstúpenie do srdca. Po Kvetoch je to ešte silnejšie, a uvidela som to priamo pri konverzácii so svojou rodinou, čo bolo wau. Sila srdca. Sila lásky.
 
Zistila som, že po ranných hodinových meditáciách v tichu som nabitá energiou a nemala som potrebu si dať kofeín. Meditujem každý deň, čas a dĺžku si optimalizujem.
 
Dnes ráno som si dala zámer: „Táto meditácia plynie s radosťou a ľahkosťou.“ Pomaličky som svoju pozornosť presmerovávala do srdca, bez tlaku a násilia, pohodovo. Ani neviem ako a už som bola v NIČ, v hĺbke všetkého. Bola som hlboko a vysoko, vo svetle, v prázdne. Necítila som konce rúk, čiže dlane a prsty. Potom som sa ponorila ešte hlbšie a cítila som prosto len čistú prítomnosť.
Po hodine sa mi nechcelo prestať, skončiť meditovať. Videla som to nič ako jedno vedomie – jednotu – vedomie všetkého- kde len JE radosť, láska, bez čas. Je to STAV – JE. Čistá prítomnosť a radosť. Cítila som v sebe obrovské pocity radosti a šťastia, viac ako ľudskú lásku. Cítila som, že TO NAJVIAC, čo si viem v tomto tele venovať – viac ako lásku – je meditácia v tichu. Cítila som neopísateľnú radosť. Bolo mi prenádherne a prišlo uvedomenie: vrátiť sa do tejto reality a ŽIŤ lásku a radosť. Šíriť lásku a radosť.
Všetko, čo som sa na Kvete 1 a 4 naučila, postupne zaraďujem do života a mením (aktualizujem) prístup. Pre mňa sú to zlomové okamihy v mojom živote.
ĎAKUJEM. S pokorou, obdivom a láskou. Mirka.“ Po seminári KVET 4 Zamiluj sa do života