Prestala som si obhrýzať nechty

, ,

“Som neskutočne vďačná a ďakujem s najväčšou láskou, úctou a pokorou za tento DAR KVETu. Od prvého dňa kvantujem denne, aj viac krát za deň. Úžasné výsledky v podobe maličkostí, ktoré sú pre mňa osobne veľkým zázrakom za čo vždy poďakujem od srdiečka, s veľkou láskou, rešpektom, úctou a pokorou. Nejdem tu vymenúvať nekonečne veľa situácií, bol by to dlhý zoznam.
Spomeniem jednu, a tou bol zlozvyk obhrýzanie nechtov od útleho detstva. Všetky celoživotné pokusy o odučenie v zmysle zásady “pevná vôľa všetko zdolá” nefungovali. Hovorila som si, že si ich prestanem isto obhrýzať. Vždy však zvíťazilo niečo silnejšie než ja, vôbec som nemohla prísť na spúšťač zlozvyku. Za 5 minút nevedome som vedela mať každý prst doslova ohlodaný do krvi. Jednoducho to išlo úplne mimo mňa. Na kurze KVET 1 som si želala mimo iného krásne zdravé nechty. (A ty si mi doplnila že SVOJE). A hádaj čo sa stalo? Od tej nedele po kurze som si ani raz neobhrýzala žiaden necht. Nechty sa mi pekne regenerujú, veľmi spevneli pekne rastú a pre mňa sú nádherným darom. Zlozvyk je definitívne preč. Teším sa každý deň z tejto, pre iného samozrejmej veci, ale pre mňa je to zázrak a dar zároveň.
Druhá pre mňa ešte dôležitejšia situácia je, že som bez bolestí chrbtice – tiež po kurze. Ten stav bez bolesti je pre mňa úžasný pocit po toľkých rokoch v bolestiach dôsledkom dvoch ťažkých úrazov chrbtice (pred 23 rokmi a 15 rokmi). Veľmi ďakujem, ďakujem, ďakujem s najväčšou láskou. Je pre mňa dôležitejšia ako nechty, hoci to uvádzam až na druhom mieste. Viera” po kurze KVET 1