Podarilo sa zdolať moju obranu a vystavané múry

, ,

„Podarilo sa Ti zdolať moju obranu, vystavané múry a pootvoriť moju Pandorinu skrinku, ktorá bola celkom dôkladne zabezpečená niekoľkými kódmi a heslami s kľúčmi.
Skúšala som opakovane ( 3x ) aj Regresnú terapiu, či si na niečo z minulosti spomeniem – nepomohlo.
Skúšala som 2 x Hypnózu, no uspala som ja hypnoterapeutov (vraj to bola moja obrana). Po vyplnení dotazníka sa dotyčný psychológ – hypnoterapeut rozhodol že ma nezoberie. Dnes mu za to jeho rozhodnutie Ďakujem.
Mohla by som pokračovať a písať ďalej, čo všetko som podstúpila, aby som si spomenula na minulosť. Nešlo mi ani tak o to dozvedieť sa čo sa stalo – príčinu, no zakaždým keď som sa chcela pohnúť ďalej tak ma to vrátilo na začiatok a dalo mi to jasne najavo že bez toho aby som otvorila minulosť – Pandorinu skrinku to nepôjde.
 
Vďaka Tebe a Tvojím Kvetom sa mi to podarilo 🥰 ĎAKUJEM 🙏❤️
 
Vďaka za to čo robíš. Keď zrovnám, ako som tu prišla na KVET 1, srdce zavreté, pocity žiadne. Keď som mala povedať aký mám pocit, tak to bolo nemožné. Nešlo to. Ja som nemala ani pocity, ani emócie. Vôbec sa mi to nedalo vyjadriť. Keď som nastúpila na kurzy KVET postupne od jednotky sa to otváralo.
 
Keď si nás tu viedla procesom púšťania, zbavenie sa lipnutia, ako sme sa mali zbaviť všetkého, tak zo mňa odišlo úplne všetko, s takou ľahkosťou, až som sa divila. Zostalo tam nič, úplne nič a v tom nič zostalo jedno veľké JA. A ja si hovorím: “Ja teba hľadám a ty si tu?”
Potrebovala som svoje JA nájsť, celý život som ho hľadala. Ja som nebola sama sebou, ja som žila život niekoho iného. Vždy boli všetci prvoradí a ja som tam nebola.
Takže ja som vďaka tebe objavila svoje JA.
Ešte raz ĎAKUJEM za všetko a skláňam sa pred Tvojou prácou a Tvojimi schopnosťami 🙏. Veľmi si mi pomohla a zmenila môj život. Pre mňa to bola naozaj sila. Ďakujem ❤️🙏. Júlia.“ Účastníčka po kurze KVET 6