Oplatilo sa sem prísť pre tvoje ceremónie

, ,

„Chcela by som ti zo srdca poďakovať za tvoje srdce ktoré vkladáš do tých čarovných ceremónií, ktoré sme prežívali na kurze kvet 5. Boli veľmi silne transformačné, sú veľmi prínosné. Ja už som absolvovala aj iné kurzy, ale nikto to nedáva tak ako ty. Keby už pre nič iné, oplatilo sa sem prísť pre tvoje ceremónie. Sú tak neskutočne silné a krásne. Neviem, kde inde by som ich mohla zažiť. Musela by som asi tisíc kurzov pochodiť, aby som to mala v takom jednom balíčku, ktorý nám ty dávaš.
 
U mňa mala ceremónia smrti dozvuky ešte aj doma. Prišlo mi jasné uvedomenie, že potrebujem odpustiť sebe samej. Nevedela som sa prijímať taká aká som. Vnútorná bolesť z vlastného neprijatia sa uvoľnila. Pochopila som súvislosti, prečo sa mi to dialo počas celých rokov. A za toto krásne uvedomenie vďačím Tebe a tej hĺbke v každej ceremónii.
 
Aj ukončovanie predchádzajúcich vzťahov bolo zaujímavé. Ani som si dovtedy neuvedomovala, čo dokážeme v sebe držať, až kým sme sa k tomu nepostavili zoči voči. Síce mi to išlo s ľahkosťou, ale dovtedy som si vôbec neuvedomovala, že tam mám nedokončené, nevysporiadané, nepreliečené veci. Ďakujem za bezpečné prostredie.
 
Úprimná hlboká vďaka ti odo mňa patri 🙏💖.
Prajem ti krásne a láskyplné dni a verím že budeš naďalej osvetľovať cestu mnohým, ktorí sa odvážia na ňu vykročiť 😍 Katka.“ po kurze KVET 5 Psychosomatika a spiritualita