Obchodná ponuka a vrátenie peňazí

, ,

„Ahoj Evka, v prvom rade Ti ĎAKUJEM za možnosť byť tak v krátkom čase na kurze KVET 2. Lebo po kurze KVET 1 sa zo mňa valilo množstvo emócii, obáv, mien, slov a v tom návale som mal ešte veľmi málo vedomostí, aby som ich vedel všetky prijať, nájsť, vyhodnotiť a správne spracovať. Teraz po KVETE 2 mám ďaleko jasnejšie a pritom sú tie veci vo svojej podstate aj logické, len je ich treba pochopiť. Je to úplne iné ako po KVETE 1, kde keď to prichádzalo tak mi to prišlo veľmi ťažké, lebo som tomu nerozumel a nevedel to správne s láskou prijať.
Teraz už ostávam oveľa pokojnejší a istejší. A tú istotu mi dáva to že s pomocou techník, ktoré sme sa naučili si vieme vyriešiť minulosť, zlepšiť súčasnosť a žiť lepší život a vlastne tak v dobrom ovplyvniť budúcnosť. A to je veľký dar. Len to chce cvik a všetko správne spracovať. Človek sa musí stále učiť.
Je mi jasné, že systém čo sme sa naučili na KVET 2 má človek používať denne.
Došlo mi, že ten môj päť percentný logický mozog bol už na tých obavách závislý tak, ako fajčiar na nikotíne a že občas chce jednoducho navodiť u mňa obavu, aby si mohol pripomenúť svoju závislosť, ale aj za to som mu vďačný, lebo aj vďaka tomu čistím mnoho záležitostí.
Po KVET 2 sa tie moje bežné obavy vytratili a vyčistili ako prvé. A zdravotné problémy – platnička, koleno a plece sú na tom tiež o dosť lepšie.
Po čistení sa začali diať tie úžasné veci, ktoré chcú všetci hneď a bolo ich množstvo:
Ozvala sa kamarátka.
Ďalší kamarát sa ozval s obchodnou ponukou ktorú som nečakal.
Kamarát čo mi dlžil peniaze ich sám doniesol.
Ďalší čo dlží môjmu bratovi mi sám od seba napísal, že mám dať vedieť bratovi že to tento týždeň vyrieši.
Ďalší kamarát mi dal dobré rady k psíkom.
Super rozhovor so susedom.
Smetiari nám konečne nechali dve vrecia na výmenu (niekedy nenechajú ani jedno)
…a bolo toho ešte ďaleko viac krásneho čo sa udialo.
A ako som počas dňa stretával ľudí, všetkým som v duchu hovoril: „Buď Šťastný!“
Teraz mám dva zošity.
Do jedného si zapisujem čo je potrebné vyčistiť, lebo počas dňa to hneď neviem alebo sa proste musím k niečomu ešte vrátiť aby to bolo v poriadku, lebo som to na prvý krát ešte nedokázal dotiahnuť.
A ten druhý zošit mám na tie všetky pozitívne, čarovné, krásne a kúzelné udalosti, ktoré sa dejú. Ešte raz ďakujem.“ Milan