Naučila som sa nájsť príčinu svojho problému a vyliečiť ju

, ,

„Po absolvovaní prvého a druhého stupňa som sa prihlásila na kurz KVET 3. Pár dní pred termínom sa mi začali diať také veci, ale také, že som začala mať presvedčenie, že sem nemám ísť. Chcela som sa z kurzu odhlásiť. Nakoniec som však išla.
 
A neľutujem. Bolo to úžasné, úplne najviac. Úplne topka! A všetci ľudia na kurze boli úžasní! Toľká žiara, láska čo tu bola. Je to tú úplne iné ako na dvojke. Tu som reálne pochopila tie veci, ktoré liečime. Reálne som tu videla príčiny situácií, ktoré som riešila. Vedela som ich nájsť, uchopiť, pomenovať a vyliečiť.
 
Doteraz to bolo tak, že som vždy k niekomu chodila. Bol to nejaký liečiteľ, ktorému som hovorila môj problém a on mi ho liečil. A tu nás učíš, aby sme my sami našli príčinu problému a seba liečili. To je najviac. Pochopila som to. Chodila som na odblokovanie a teraz chápem do hĺbky súvislosti, viem nájsť príčinu, prečo sa mi to deje. Som šťastná, že som sa na tieto tvoje kurzy dostala. Energia je tu tak krásna, že človek nechce odtiaľto odísť. Môžeme tu ešte týždeň zostať?
 
Každým kurzom ľuďom meníš životy, aby sa mohli mať lepšie a lepšie. Lebo toto je naozaj proces, kde sa to konečne naozaj môže vyliečiť, zmeniť, odblokovať, a reálne môže mať človek život krajší, môže sa mať lepšie psychicky ale aj zdravotne. Simona.“