Môžem naplno dýchať

, ,

„Ahojte Evička a Tibor,
neskutočne sa mi zmenil život po kurze Kvet 3! Žijem si život s takou ľahkosťou,uvoľnená a spokojná a plná lásky až som z toho prekvapená!
.
Stresy, ktoré mi prídu do života beriem s akýmsi nadhľadom a nepúšťam si ich do hlavy lebo už môžem konečne NAPLNO DÝCHAŤ! A ak ma aj napriek tomu niekto cez deň vytočí, večer si odpustím, prečistím si vedomie a spím ako batoľa, lebo ani to som predtým nemohla. Skrátka úplne ÚŽASNÉ!
.
Na kurze som riešila problém s tým, že keď som sa dostala do konfliktu stiahlo mi hrdlo tak, že sa mi nedalo dýchať a nedokázala som sa brániť a všetko som v sebe dusila. Príčinu sme našli v situácii pri pôrode. Tibor ma viedol do momentu narodenia a ja som cítila, že sa nemôžem nadýchnuť. Bol to ten istý pocit, aký som zažívala celé roky.
Previedol ma situáciou v zmenenom stave vedomia a ja som pocítila okamžitú úľavu. Začala som zhlboka dýchať a pocítila zväčšenú kapacitu mojich pľúc. Ja som prišla na to, že 47 rokov som takto zhlboka ešte nikdy nedýchala.
Všetky veci som v sebe celý život potláčala a dusila a teraz ja mám pľúca ako svet a ja sa nestíham do nich nadychovať. Neskutočný pocit mám.
.
Ja ďakujem za túto metódu, za to, že sa týmto postupom dá takéto niečo vôbec urobiť. Ja som neskutočne šťastná.
.
Ešte raz Ti Evka ĎAKUJEM,ŽE SI MI PRIŠLA DO ŽIVOTA a neviem sa doďakovať ani kolegyni za to,že ma na Tvoj kurz zavolala. Nesmierne si vážim toho, s akou neskutočne obrovskou láskou v srdci si nám odovzdávala všetky TVOJE pracne získané skúsenosti a poznatky, ktoré si nadobudla za dlhé roky praxe s klientami odovzdať.

Na týchto Tvojich kurzoch som stretla veľa nových dievčat-kamarátiek, naladených na spoločnú vlnovú dĺžku a to všetko prostredníctvom Vás oboch. Ď A K U J E M !!!
Teším sa, pracujem sama na sebe a som zvedavá, že keď sa budem zdokonalovať, čo nové a krásne mi prinesie môj život, koho nového stretnem a komu pomôžem. Katka.“