Mám prácu ktorú milujem

, ,

„Minulú sobotu na kurze sme si kvantovali všeličo a jeden môj zámer bol: mám prácu, ktorú milujem a zarábam … € mesačne. Ty si sa pýtala, či som pripravená aj zmeniť zamestnanie a ja, že áno, lebo ako učiteľka sa necítim na svojom mieste a túžim robiť tvorivú prácu. Pred deťmi, kým sa narodili som mala dámsku odevnú výrobu LADY, osem rokov. Potom prišli deti a už som nemala odvahu ísť do tak veľkého podnikania.
Ale chýba mi voľnosť, kreativita a samostatné rozhodovanie.
Po kuzre vo štvrtok (4 dni po kurze ) som na hodine korešpondencia so žiakmi tvorili letáky. Odovzdali mi ich a jeden bol na svadobný salón. Veľmi ma zaujal a hneď som si dala do googla: predám svadobný salón. A čuduj sa svet: v Trenčíne na predaj svadobný salón. Hneď som sa spojili s majiteľkou, veľmi milá mladá žena a na druhý deň sme sa stretli. Keď som prichádzala na miesto a vidím ten názov firmy tak mi skoro vyleteli slzy – Ma LADY!
V salóne, ktorý síce nie je na lekratívnom mieste, ale je pekný a cítila som sa tam neskutočne dobre ako keby som bola doma, u seba.
podmienky predaja sú tiež akceptovateľné.
Mám tušenie, že táto zmena mi prinesie šťastie, zdravie a spokojnosť, to čo už tak dlho hľadám.S úctvou k tvojej práci Martina.“ Po kurze KVET 1