Charizma a sebavedomie

, ,

„Čo by som ti rada opísala je, ako ma na výstave, ktorá bola len pár dní po kurze, úplne šokovali 3 veci:
1. Môj prejav na výstave: Ja som v podstate trémista a introvert a nikdy som nerozprávala do mikrofónu. Mala som predstaviť firmu. Zvládla som to nečakane dobre. Akokeby som to ani nebola ja. 😀 Počúvala som sa a nespoznávala.

2. Znenazdajky za mnou prišla reportérka a strčila predo mňa nahrávacie zariadenie a kládla otázky. Nechápala som, kde sa zobral vo mne ten kľud a formulovanie odpovedí.

3. Na záver za mnou chodilo veľa ľudí, rozprávali sa, pýtali sa, skladali poklony a jedna z usporiadateliek povedala, že som ich tam všetkých okúzlila. Kamoška, s ktorou som tam bola to zhodnotila podobne, že je cítiť, že som iná, nazvala to charizmatická.

Pripisujem to všetko mojej vedomej zmene a zámerom, (na kurze som si želala, aby som vedela vystupovať tak sebavedome ako jeden známy). ĎAKUJEEEEEM DAKUJEEEM. Je to naozaj neuveriteľné ako sa to všetko mení, ako mi veci zapadajú. Robís uuužasnú prácu a veľmi ti prajem, aby sa ti darilo prebúdzať v ľuďoch svetlo…. Som šťastná, že si mi prišla do cesty. Zuzana.“ po KVET 1.