Bolo to veľmi silné

, ,

„V tej ceremónii v bielom mi došlo že ja som nepoznal čo je to láska. Roky kvantujem, bol som na všetkých stupňoch kurzoch u iného lektora, a všetci hovoria že cez tú lásku, cez to srdce to treba robiť a mne až včera došlo, že to srdce bolo celý čas zatvorené. A tam sa mi ukázalo, prečo napríklad aj k deťom neviem tú lásku tak precítiť. Bolo to veľmi silné! Ja nezvyknem plakať. Vždy som sa tomu bránil. Včera prvý krát som si užíval slzy, ako mi stekajú. Každú jednu som cítil. Každú jednu som precítil kadiaľ tiekla. Cítil som teplo tej slzy, emóciu. Bolo to veľmi silné.
.
Dokázal som spomaliť. Môj život bol veľmi hektický. Veľmi veľa informácií, zodpovednosti. Ja som ten čas na to VYPNÚT si doteraz nenašiel. A ja som až tu v tých tichých meditáciách prišiel na silu tej tichej meditácie. Je to krásne. Doteraz som meditoval len pod vedenými meditáciami.
.
Ďakujem za tento zážitok, som rád, že som sem išiel a chcem, aby si ma na určitý čas viedla ďalej, pôjdem aj na KVET 1 a postupne si urobím všetky tvoje kurzy. Veľmi sa mi to páči ako to vedieš. Obdivujem tvoju autentickosť. Cítim, že tvoj cieľ je, aby ľudia to šťastie našli. Ten pokoj, ten kľud. A toto som ja potreboval. Niekoho, kto mi pomôže sa dostať do takej pohody, do takého šťastia. Doteraz som to nevedel precítiť, dokonca si to ani predstaviť, tak som za to vďačný.
.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za ten úžasný zážitok. Už som tretí deň doma z kurzu a obaja s manželkou sa cítime tak naplnení šťastím! Užívame si to z celého srdca. Vnímam veci, ktoré som nevidel, dojímajú ma deti, ktoré som necítil. Tvoj seminár KVET 4 Zamiluj sa do života bol pre mňa rýchlou nabíjačkou a hneď ako budem môcť tak sa prihlásim na ďalšie tvoje kurzy.
Ste úžasní aj s Tiborom. Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA.“ Marek, podnikateľ