ANOREXIA

, ,

“Evka chcela by som sa ti veľmi pekne poďakovať za možnosť absolvovať kurz Kvet 1 a tiež osobnú terapiu.
Bolo to pred rokom…
Trpela som poruchou príjmu potravy anorexia od svojich 14 rokov. Odvtedy sa to so mnou vlieklo celý život, celých 20 rokov. Ručička na váhe išla raz hore potom zase klesla.
Nič nepomáhalo, nič nezaberalo…
Moja váha kolísala vždy pod 40 kg. Keď som bola u teba na terapii, mala som váhu už len 36 kg. Moje telo odchádzalo…prehĺbila sa depresia, hospitalizácia.
Odmietla som brať antidepresíva. Zvolila som si inú cestu. Vtedy som sa dostala k tebe. Znamenie z hora.
Za posledný rok som badala veľké zmeny. Začali sa diať veci ktoré neboli vždy príjemné, ale neriešila som to. Bol to proces.
Uvedomovala som si veci ako veľmi som si ubližovala, nemala energiu na tvorbu, na robenia vecí ktoré ma bavia, len tak pre seba, len tak sa zastaviť a počúvať svoj vnútorný hlas. Také vysoké pracovné nasadenie, stresy, zahraničie, stále som si potrebovala niečo dokazovať.
Stratila som samu seba. Nebola som to ja. Bolo to silnejšie ako ja.
Od tvojej terapie a kurzu som sa začala ľúbiť, počúvať svoje vnútro, moje múdre JA ktoré malo tie dlhé roky blok že chce byť krásne, perfektné za každých okolností a v každej situácii, počúvať len tých druhých a nie seba.
Evka, po roku od tvojej terapie mám 52 kg, som šťastná, naplnená, pri zdroji. Zmenila som postoj k životu, svoje zamestnanie, vyriešila som si vzťah s maminou s ktorou som dlhé roky skoro neprehovorila. Cítila som sa nepochopená, neprijatá. Teraz viem že je to inak.
Ďakujem krásne za všetko. Ďakujem že si, že som ťa mohla spoznať, a byť účastníčkou tvojich kurzov. Teším sa na Kvet 3 a ďalšie semináre.S láskou Danka”