Svetlo vedomia. Téma: Nové kódy vedomia (2 h transformačný proces)

Dátum udalosti

12. apríla 2021

Čas udalosti

18:00

Miesto udalosti

Online cez Zoom

2-hodinový zážitkový transformačný proces

Zážitkovým procesom SVETLO VEDOMIA na tému NOVÉ KÓDY VEDOMIA vás prevediem cez aplikáciu ZOOM pri počítači. Pokiaľ s tým nemáte skúsenosti, nevadí, pomôžeme vám, pošleme inštrukcie. 

Tento 2-hodinový transformačný zážitkový proces je odporúčaný účastníkom, ktorí absolvovali kurz KVET 1 alebo iný kurz kvantovania u iného lektora. Nie je to však podmienkou. Zúčastniť sa môžu tí, ktorí sú pripravení sa ponoriť do hĺbky seba, hoci na kvantovom kurze neboli. Upozorňujem však že stretnutie neobsahuje podrobnú výuku s individuálnym prístupom, tá prebieha na 2-dňových kurzoch. Ale pridať sa k nám môžete, ste srdečne vítaní. 

  • Stretnutím vás budem sprevádzať slovne, aj bez slov v stave plne vedomej prítomnosti, aby ste sa mohli ponoriť do hĺbky svojej podstaty a cez ňu sa prepojiť s tým Najvyšším vedomím.
  • Spoločne v skupine vytvoríme silný energetický priestor, v ktorom navýšite svoj stav vedomia, čím sa môžete dostať do vyššieho frekvenčného pásma energie, kedy sa opäť spojíte sami so sebou, budete plní energie, chuti do života,  podporíte fyzické zdravie, psychické zdravie. Precítite blažené pocity, v ktorých chcete zotrvať.  Jednoducho, zažnete vo svojom vnútri. 
  • Prevediem vás novými kódmi vedomia.
  • Budete vnímať odkazy z kvantového poľa.

Na záver je priestor pre prípadné otázky a odpovede. (20:00 h – 20:15 h).  

Pri registrácii prosím dbajte na správne uvedenie vašej e-mailovej adresy a variabilného symbolu, ktorým je číslo objednávky. Ak ju uvediete správne, obratom vám príde potvrdenie objednávky. 

Objednávku zasielajte až v momente, keď budete rozhodnutí ju obratom zaplatiť. 

Ak posielate objednávku na poslednú chvíľu 1-2 dni pred meditáciou je nutné zvoliť spôsob platby výlučne  PLATOBNOU KARTOU, nie cez účet. 

1 deň predtým  bude prebiehať skúška spojenia pre tých, čo si chcú vyskúšať spojenie cez zoom. 

 

UPOZORNENIE:

Svetlo vedomia nenahrádza profesionálnu lekársku starostlivosť. Je doplnkovou a preventívnou technikou. Neodporúčame vysádzať lieky, ktoré predpísal lekár. 

 

Vaše VÝSLEDKY po kurzoch  tu: ????

https://kvantovetvorenie.sk/referencie/

Ponuka kurzov:

ONLINE Kurz KVET 1 Vedomé tvorenie reality (2 dni)

ONLINE Kurz KVET 2 Transformácia strachov a podvedomých programov (2 dni)

Živé kurzy:

kurz KVET 3 Čistenie podvedomia (3 dni)

kurz KVET 4 Zamiluj sa do života (7 dní) 

kurz KVET 5 Psychosomatika a spiritualita I.  (5 dní) 

kurz KVET 6 Psychosomatika a spiritualita II. (5 dní) 

Udalosť expirovala

Event FAQs

Miesto
Z pohodlia vášho domova pri počítači cez zoom.
Ako sa prihlásite na prednášku
Po zaplatení za SVETLO VEDOMIA vám 1. deň pred začiatkom pošleme prístup ku on-line zážitkovému liečivému procesu - odkaz (link)  cez zoom + inštrukcie. Pokiaľ budete Zoom používať prvý krát, je potrebné si ho stiahnuť (je to zdarma) a vyberte si aplikáciu podľa zariadenia aké máte. Ďalšie inštrukcie vám prídu do emailu aj s odkazom (linkom) na stiahnutie aplikácie ZOOM.
Celkom miest 80 (13 Dostupné)

Vytvoril Eva Ďurišová

  • Online cez Zoom
  • pred počítačom

Podrobnosti udalosti

  • 12. apríla 2021 18:00   -   20:00
Zdieľajte túto udalosť
PRIDAŤ DO KALENDÁRA