Vaše výsledky

Vaše výsledky

Show allKvet1Kvet2Kvet3Zamiluj sa do životaPsychosomatika a spiritualita

Panické ataky

„Ďakujem ti veľmi pekne za tvoje krásne vnímanie a tvoju neskutočnú energiu. Dnes vstrebávam a cítim sa zase o krok lepšie.
Ja som bola na kurze KVET 1 v auguste s tým, že som mala silné panické ataky. Odkedy som odtiaľ odišla (to sú už 4 mesiace), som ich ani raz nedostala. Zmizli. Vyliečila som sa z nich. Psychológovia mi pred kurzom povedali, že som v štádiu, kedy potrebujem lieky. Je to pre mňa veľký zázrak za ktorý zo srdca ďakujem.
 
Ďalší výsledok mám, že som schudla 5 kg vďaka tomu, že konzumujem iba to, čo chcem a to mi obohatilo môj život a myslenie. Ľudia ma začali vnímať úplne inak, majú zo mňa iný dojem a viac krát sa mi stalo, že ma nespoznali. Je to neuveriteľné ale stalo sa to.
A po tohto víkendovom kurze KVET 2 cítim, že som o schodík vyššie, bližšie k seba spoznaniu. Bolo to silné. Cítim sa v sebe oveľa viac vyrovnaná a to som si myslela, že viac sa už nedá byť.
 
Ďakujem Ti, že si vytvorila medzi ľuďmi spolupatričnosť a lásku, ktorú teraz cítim každý deň. S láskou. Martinka. ✨❣️

Zmenilo sa vo mne niečo, čo nedokázal zlomeniť nik

„To, čo napíšem, som si naozaj potrebovala nechať prejsť hlavou. Pokúšala som sa všetko z víkendu najprv spracovať a pochopiť a následne o tom napísať. Nedokážem slovami opísať to, čo sa vo Zvolene stalo. Nenachádzam naozaj logické vysvetlenie a ani žiadne slová. Snažila som sa veľa nad tým premýšľať, všelijako si v hlave racionalizovať situácie, ktoré na kurze nastali.
 
Ako je možné, že sme si na jednej strane tak cudzí ľudia, ktorí sme sa nikdy nevideli, mohli odovzdať toľko lásky , nehy, úcty, pomoci?
 
Už po 1.dni kurzu sa niečo vo mne zmenilo. Niečo, čo nedokázal vo mne zmeniť ani zlomiť nik. Prežívala som zrazu neopísateľné pocity šťastia, radosti, lásky a pokory. Je mi veľmi ľúto, že tak veľa ľudí tomu nerozumie a tak veľmi by som chcela, aby to pochopil a skúsil každý jeden človek na planéte Zem.
Prichádzajú mi každý deň nové vhľady, myšlienky, pochopenia. Všetky si ich poctivo zapisujem do denníčka 😛. Tvorím si realitu každý jeden deň.
 
Do práce chodím vysmiata, veselá, radostná a šťastná, ale najviac čo sa vo mne zmenilo je to, že som zostala pokojnejšia, trpezlivejšia , láskavejšia voči svetu, deťom, ľuďom. Priznám sa, že je to naozaj náročné vrátiť sa z toho krásneho sveta, ktorý sme si vytvorili vo Zvolene, do rýchleho matrixu plného negatívnych nástrah. Je to naozaj ľahké skĺznuť späť.
 
Preto sa zo všetkých síl snažím dodržať disciplínu v kvantovaní a tvorím si realitu po svojom.
 
Je nádherné že nástroj na vytvorenie nekonečnej nekončiacej lásky voči sebe a okolitému svetu, je ukrytý práve v nás.💫❤️ Z najväčšieho srdca ďakujem, že vďaka Tebe , som svetlo našla v sebe , zažala som💫 , a každý deň sa chodím dovnútra pozrieť, či ešte svietim. 💫S láskou Sisa ❤️ účastníčka po 1. stupni Školy Psychosomatiky a spirituality na kurze KVET 1 Zvolen.

Tetánia

„Dnes Ti s nadšením Ti píšem, že po kurze KVET 1 Zvolen moja tetánia zmizla, všetky príznaky, ktoré som mala sa vytratili.
21 rokov to bol čistý boj, ale doslova. Búšenie srdca, bolesti brucha, syndróm pôrodníckej ruky mám diagnostikovaný, potenie, trasenie rúk, no čo ti poviem, nebola to sranda s ňou žiť, ale vždy keď prišla, vždy som ju prijala s láskou spolu sme žili až do dnes. Dnes odišla. Je to krásny pocit, až mam zimomriavky všade.
Hurááááá, je krásne byť v pokoji a užívať si ten pokoj, s láskou Lucia.“ Účastníčka po 1. stupni Školy Psychosomatiky a spirituality - po kurze KVET 1 Zvolen

Hernia žalúdka a kríže

"Po kurze Kvet 1 sa mi vyliečila hernia žalúdka, ktorá mi robila problémy 10 rokov!
Včera ma prestali bolieť kríže po 13 rokoch, bola to neskutočná úľava.
Zo srdca som si želala krásny vzťah so synom, už večer po prvom dni mi povedal: Mami aký pokoj ide z teba.
Teším sa veľmi a ďakujem za každé moje objavenie ktoré sa deje. Prajem krásny a úspešný deň. S láskou Lucia." účastníčka po kurze KVET 1 Zvolen

Úzkosti a depresie

„Už dlho som trpela úzkosťami a depresiami a včera po príchode z kurzu KVET 1 domov som sa cítila tak dobre! Večer som sa tak schuti smiala, to bol tak super uvoľnený pocit! Cítim pokoj, harmóniu.
A konečne cítim hlad, pretože doteraz sa mi moc nedalo jesť, lebo pri úzkostiach som mala stiahnutý aj žalúdok, vtedy som aj veľa schudla. Je to super pocit. Ráno som sa pozrela na nebo a cítila som veľkú lásku a radosť!!! Barbora.“ Po kurze KVET 1 Zvolen

Veľké veci sa dejú

„Veľmi pekne Ti ďakujem za tento víkend a za to čo robíš. Si veľkým požehnaním.
 
Na kurz som prišla s tým, že nie som chorá, že aj keď sa mi v živote dejú negatívne veci (rozchod s partnerom, psychické problémy mojej dcéry), viem to zvládnuť, som silná a dokážem to. Preto som nemala "veľké" zámery, chcela som, ako si ty povedala, harmonizovať.
A veľké veci sa mi dejú!!
Moja 14 ročná dcéra, ktorá berie lieky na depresiu, je po kurze úplne úžasná, po dva večery a tri rána od kurzu KVET 1 je úplne iná. Milá, šťastná, láskavá, prítulná, až som z toho dojatá. Dnes ráno som ju zobrala so sebou do práce, lebo mala čas do školy a kolegyňa na ňu pozerá a hovorí: „Monika ty si úplne iná, ako žiariš aká si krásna dnes!"
Tak som sa poďakovala vesmíru:-)
 
Druhá vec:
Pracujem ako sociálny poradca a kouč. Všade som sa učila aktívne počúvať, tak som sa snažila. A teraz z ničoho nič ja POČUJEM! Počujem ľudí čo hovoria, aj čo nehovoria. Počujem až za slová! Neviem to inak napísať, nemám na to slov. Proste počujem, normálne, prirodzene, bez snahy načúvať.
 
A ešte sa mi zmenila chuť. Nechcem mäso a smotanu. 🙂 A to sú pre mňa mega veci tieto tri. 🙂
Ďakujem ! Ja by som to najradšej zakričala do celého sveta, že sa to dá!
S pozdravom a láskou. Mária.“ sociálny poradca a kouč, účastníčka kurzu KVET 1 Zvolen.

Musel som zmeniť názor

"Ďakujem za váš seminár, bolo to vynikajúce, silné a to som bol najprv skeptický, no musel som zmeniť názor. Včera som robil kvantovanie aj mojej manželke a veľmi dobre sa cíti , tak je opäť poďakovanie na mojej strane za sprostredkovanie takéhoto poznania 🤗🤗🤗 Juraj." po kurze KVET 1 v Nitre.

Vypadávanie vlasov

„V posledné obdobie som bola v strese a veľmi mi vypadávali vlasy. Ja som si doma denne veľa krát hrabla do vlasov a pozrela do dlane, koľko ich držím v hrsti, koľko mi ich zase vypadlo. Preto som si aj nerada umývala vlasy. Keď som videla v odtoku to veľké množstvo vlasov boli mi z toho zle.
A včera si hovorím: Ale! Predsa si umyjem tie vlasy.
Prvý krát som si všimla veľkú zmenu. Bolo tam oveľa, oveľa menej vlasov ako predtým.
A dnes ráno som si zase hrabla do vlasov, to už mám taký zafixovaný spôsob kontroly, koľko vlasov mi zase padlo, stále si to takto kontrolujem prehrabávaním vo vlasoch. Dokonca aj pri raňajkách to robím. Neviem prečo to robím. Možno je to kontrola, zo strachu koľko mi zase vypadlo.
A teraz sa tak pozerám do dlane a hovorím si: „Je to pravda čo vidím?“ Nevypadlo totiž zďaleka toľko vlasov ako inokedy. Gabika.“ Po kurze KVET 1 Košice

Neopísateľný pocit pokoja

KVET 1 Vedomé tvorenie života ma vyliečil v tom najcitlivejšom a zároveň najsilnejšom zdroji - hlboko v srdci. Neopísateľný pocit pokoja, vnútornej radosti, všeobjímajúcej lásky až motýlikov v bruchu sa nechcem nikdy vzdať. Vytvorila som si krásny vzťah k sebe, spojila som sa so sebou, prijala som sa taká aká som. Doslova sa celé dni usmievam a myslím na zážitky z kurzu formou výpovedí prítomných.
Meditácie vedené tebou sú naplnené láskou, svetlom, silou a mňa zasiahli v celej mojej podstate. Slzy šťastia sa kotúľali dole lícami ako hrachy. Famózne a zároveň naplňujúce. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí v mojom vnútri zanechali stopu. Stopu, ktorá je vrytá do môjho srdca tak hlboko, že spôsobila návrat do sveta láskavosti, šťastia, radosti, seba prijatia, harmónie, svetla.
Mám sa krásne a ohromne sa teším na KVET 2. Dnešok pre mňa významný natoľko, že som mala chuť všetkých objímať. Ďakujem, ďakujem, ďakujem za krásne a svetlom naplnené dni. Júlia." po kurze KVET 1 Košice.

16 rokov som trpela stratou sluchu o 40 %. Začala som počuť úplne

„Ja som sem na kurz prišla s určitou stratou sluchu, bolo to okolo 40 %. Celých 16 rokov som mala tento problém. Keď sme na kurze v prvý deň pracovali s kvantovou technikou, ako si nás viedla, tak som mala pocit, akoby mi z hlavy smerom hore niečo odchádzalo, akoby mi čiapku sťahovalo smerom hore. A začala som počuť na 100 %. Úplne.
 
Neveriacky som to začala pozorovať, prestala som vnímať to čo si hovorila. Sústredila som sa len na seba a uvedomila som si, že ja nepočujem len všetko, čo sa deje tu v miestnosti, ale aj za oknom. A to som doteraz nepočula vôbec.
Teraz som za oknom som dokázala počuť rozhovor, štekot psa. Pre mňa to bolo úžasné a nepochopiteľné. Skúsila som posunúť hore dole nohu na podložke, skúšala som, či to budem počuť a počula som! Nemohla som sa dočkať, kedy vám to všetkým poviem, kedy dokončíme toto cvičenie. Bolo to tak úžasné! Naozaj úžasné! Stále som sa pozorovala.
Počula som muchu ktorá lietala o jednu miestnosť ďalej. Je to úžasné!
Ďakujem za túto príležitosť. Uvedomila som si, že JA to dokážem! Máme to v sebe každý jeden z nás. Toto bolo úžasné uvedomenie. Libuška.“ Po kurze KVET 1 Košice