Vzťah so synom

, ,

“Čomu sa veľmi teším, po návrate zo seminára je, že sa zmenilo moje vnímanie “povinnosti”. Už nie som cez víkend nastavená ako robot s dlhým zoznamom prác, ktoré mám urobiť. Robím si v pohode bez zoznamu.
Teraz som si stále vedomá jediného cieľa ktorý má naplní a ktorý nie je vonku. Vďaka Tebe Evi, vďaka semináru. To je obrovské oslobodenie. Predtým som sa strácala a podchvíľou na to zabúdala.
A to nie je všetko, doslova som precitla ako sa chováme k synovi. Má 24 a stále sme sa k nemu chovali ako k dieťaťu. Svoje urobil aj jeho úraz keď sme sa komplet museli oňho starať…to na našu omluvu.
Vadilo mi aký je nesamostatný, nerozhodný a nevedela som čo s tým. Teraz som si uvedomila ako ho stále opravujeme doslova vo všetkom, a kážeme mu, čo má robiť !!! Povedala som aj mužovi o svojom objave a začala zmena. Prestala som s pripomienkami čo by mal, čo by nemal … Konečne ho nechávam žiť si svoje podľa toho ako to on cíti, nie ako by som to ja chcela. A toto je ďalšie veľké oslobodenie hneď pre troch ľudí!
S mužom sme ako zamilovaní, výborne si rozumieme, akceptujeme sa. On nemal rád moje vzdelávanie aktivity v duchovnej oblasti, teraz pohoda. Tak mi je dobre Evulík. Ďakujem že si !
Prajem Ti Evička krásne láskyplné dníčky aj Tiborkovi . S láskou na vás myslím. Jana“ (po seminári Zamiluj sa do života)